1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Aileyle Barışma Büyüsü

Aileyle Barışma Büyüsü
9

Aileyle Barışma Büyüsü

Aileyle Barışma Büyüsü
Aileyle Barışma Büyüsü

Ailenizle aranız bozuk ve bir türlü barışamıyorsanız elinizden geleni yaptığınız halde sizi affetmiyorsa aileyle barışma büyüsünü yapabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak biraz meşakkatli olabilir fakat sabrederseniz sonuca varırsınız. Öncelikle şunu bir düşünmelisiniz.

Ailenizin sizi affetme ihtimali var mı? Yani çok üst düzey kötü bir şey yapmadıysanız sizi affetme olasılığı var ise bu büyüyü yapabilirsiniz. Aileyle barışmak için dua okuyacağız ve bu büyüyü yapmış olacağız. Bu büyü aynı zamanda affettirme büyüsü olarak geçmektedir.

Aileyle barışmak için dua şu şekildedir :

“Bismillahirrahmanirrahim”

Allahümme inni abdüke, ebnü abdike, ebnü ümmetike nasiyeti biyedike, madin fiye hukmüke, adlün fiyye kadaüke, eselüke bikülli ismin hüve leke semmeyte bihi nefsike, ev enzeltehu fi kitabike, ev allemtehu ehaden min halkıke, ev este’serte bihi fi ilmi’l-gaybi indeke en tec’ale’l-kur’ane’l-azimi rabia kalbi, ve nura sadri, ve cilae hüzni, ve zehebe hemmi. 

Bu duayı okuduktan sonra şükür namazına yatarak ailenizle barışabilirsiniz. Aileyle barışmak kimi zaman zor olsa da bu büyü onların gözünde sizi daha masum ve suçsuz hissettirecek ve aynı zamanda sizi daha henüz çocukmuş gibi görmelerini sağlayarak affetmelerini sağlayacaktır.

Aileyle Barışma Büyüsü
Aileyle Barışma Büyüsü

Aileyle barışma büyüsünü yaptırmak istiyorsanız çevrenizde uzman bir medyum bulabilir ve hemen bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Etkisi çok güçlüdür ve çoğu zaman işe yarayan bir büyüdür. Aileyle Barışmak İçin Dua, Kalbimizden geçen tüm isteklerinizin gerçekleşeceğini Kur’an-ı Kerimde geçen duaların içeriği bilinmekte ve Allah’ın isimlerinin geçtiği duaları okuyup yüreğimizle isteklerimiz ve arzularımız için dua ederiz.

Bu dualar bir bütün olup kimimiz sevdiğimize kavuşamazken, kimimiz de halen yolunu gözleyip bir türlü birlikte olamadığımız , karşı taraftan anımsanmak ve hatırlanmak için mücadele ederiz. Aileyle barışmak içinde bu dua oldukça önemli bir yere sahiptir.

 

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. 4 sene önce

  Oğlum için işlem yaptırdım ben. Oğlum okudu iyi bir okulda hemde ama mezun oldu iş
  bulamadı. Bir yıl aradı görüşmelere gitti yok. Ona da söyledim bir hocaya gidelim kısmetin
  kapalıdır diye ama asla kabul etmedi bende böyle gizli yaptım. Hocama işlem yaptırdım işlemi
  ben üzerimde taşıdım. Çok geçmedi oğlumu iş için aramaya başladılar çok şükür kısmeti açıldı
  yavrumun hocam sizin sayenizde oldu Allah sizden razı olsun emeğinize sağlık.

 2. benimkide kısmetim kapalı yardımcı olur mu acavatel yazarmsnız çiğdem hanım

 3. 4 sene önce

  Yazıyortabi 05464843166

  • Merhaba ben annem için işlem yaptırdım benim annem bir yıla yakındır tuhaf sürekli baş ağrısı, sürekli odasına kapanıp yatıyor, neşeli şen şakrak bir kadındı annem birden değişti teyzem bana yardım etti hoca bulmam da annemin durumunu hocama anlattım yardımcı olacağını söyledi işlem yaptı dua etki gösterdi çok şükür annem düzeliyor sayenizde hocam ok sağolun işinizin ehli birisiniz ne denir

 4. Ben annem ve babamın arasını düzeltmek için işlem yaptırdım dostlarım ve sonuçları çok güzel oldu sizlerle paylaşmak istedim.

  • 2 sene önce

   Yorumunu gördükten sonra biz de kardeşimle ailemiz için işlem yaptırmaya karar verdik şuan allaha şükür ki iyiler hocamız sağolsun ailemizi kurtardı.

 5. Selam dostlarımm benim yaşım gelmesine ramen hala bir yuva kurabileceğim hayırlı bir eş bulamadım hocamız sağ olsun nasip açma işlemi yaptık ve kısa sürede sonuç aldım aranızda varsa benim gibi yaptırmak isteyenler ama çekinenler gönül rahatlığı ile hocamıza gidebilirsiniz.

  • Merhaba dostum ben de kızım için yaptıracağım aynını senin bu güven veren yorumunu gördükten sonra teşekkür etmek istedim sana .

 6. Selamlar ben oğlumun peşinde koştuğu bir kızdan soğuması için işlem yaptırdım hocamıza oğlumun aşktan gözü kör olduğu için kızın ne kadar güvenilmez bir tip olduğunu anlayamıyordu fakat ben ve kızım bunu net bir şekilde görebiliyorduk, ve bir şey dediğimiz zaman oğlum bize kızın hakkında kötü konuştuğumuz için kızıyordu. Ve biz de onun hakkında iyi bir şey yapmak içn hocamıza gittik ve işlemi yaptık, allahıma bin şükür sevdiği kızın gerçekte nasıl biri olduğunu fark etmiş oğlum ve ilişkiyi kestiler hocama çok teşekkür ediyoruz ben ve oğlum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.