1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Aşık Etme Büyüleri

Aşık Etme Büyüleri
0

Aşık Etme Büyüleri, Büyüler istekleri yerine getirme yolları arasında en yaygın kullanılan ve en etkin yolların başında gelmektedir. Aşık etme büyüleri büyüler arasında tesir kuvveti en fazla olanlardır. Ancak uygulanış ritüelleri bakımından incelikli bir yapıya sahip olan bu büyülerin yapılışında tecrübenin önemi çok büyüktür. Öyle ki bilinçsizce yapılan büyülerin neticesinde insanların hayallerini ve arzularını gerçekleştirmek bir yana hiç akla gelmeyen olumsuz sonuçlarla da karşılaşılabilir.

Aşık Etme Büyüleri
Aşık Etme Büyüleri

Bu nedenle aşk büyüleri yapılırken yapan kişinin bilinçli ve bilge bir insan olması ve büyü kaynaklarının araştırılmasında titiz davranılması altın kuraldır. Aşık etme büyüleri sonrasında uygulanan kişi tutku dolu ve yüksek bağlılık içeren bir aşkın esiri olur. Etki etme süresi çok kısadır.

 

Sevdiğim Beni Sevsin Duası – Aşık Etme Büyüleri

Aşık olduğunuz kişinin kalbinde ve hayatında bir yer edinmek istemeniz gayet doğaldır. Fakat bazı zamanlarda sevdiğiniz kişi aşkınıza kayıtsız kalabilir. Ya da henüz ona açılacak cesaretiniz olmadığından yaşadığınız sevgiden haberi bile olmayabilir. Böyle durumlarda sevdiğim beni sevsin duası ile en kısa sürede onun da size aşık olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüleri

Böylece karşılıksız aşkın kalbinizde ve hayatınızda sebep olduğu olumsuz havadan en kısa zamanda kurtulduğunuz gibi sağlam bir ilişkinin temellerini atabilmek için gereken zemini oluşturabilirsiniz. Ancak bunu yaparken tercih ettiğiniz duanın tesir gücüne ve etki etme süresine dikkat etmeniz gerekir. Bu duanın tesir gücü çok fazladır ve sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı en kısa sürede kuvvetlendirir.

 

Eşini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Evlililerin zamanla yıpranması ya da hayat şartlarının getirdiği mücadeleler sonucu çiftler arasında sevgi bağı zayıflayabilir ya da tamamen kopabilir. Böyle bir durum karşısında tüm çabalarınıza rağmen eşinizin sevgisini ve aşkını kazanabilmek mümkün olmaz. Eşini kendine aşık etmenin yolları arasında en doğru ve etkili olanı dua yöntemini kullanmaktır. Sayısız aşk duaları ve bağlama büyüleri ile evliliğinizde yolunda gitmeyen şeyleri eşinizle aranızdaki aşkı alevlendirerek çözebilirsiniz. Böylece ilişkinizin zamanla yıpranan ve evliliğinize engel olan bağı yeniden düzene girer ve mutluluğunuz sekteye uğramaz. En güçlü duaları tercih etmeniz halinde eşiniz size tutku dolu bir aşka bağlanarak evliliğinize daha çok kıymet verecektir.

 

Birine Kendini Sevdirme Duası

Aşık Etme Büyüleri

Sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisizliği ya da aşkınıza değer vermemesi sonucu yaşadığınız hayal kırıklığını dua ile sonlandırmak sizin elinizdedir. Birine kendini sevdirme duası ile bu sorunun üstesinden en kısa zamanda kolayca gelebilirsiniz. bu dua ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayarak size karşı daha ilgili ve şefkatli davranmasını mümkün kılabilir aşkınızın kıymetini anlaması için onun kalbinde yeni duyguları yeşertebilirsiniz. Pek çok türü bulunan bu duanın en doğru uygulanış biçimini araştırırken titiz davranmanız gerekir. Mevcut şartlarınız ve bu kişinin hayatınızdaki yeri duanın uygulanışını doğrudan etkileyen unsurlardır. Bu nedenle içinde bulunduğunuz konum ve duanın yapılmasını istediğiniz kişinin sizinle olan iletişimi gibi ayrıntılara hizmet edebilecek bir duanın tercih edilmesi arzularınızı gerçekleştirmeniz için çok mühim bir konudur.

 

Ayrıca  Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Kaç Tür Aşık Etme Büyüsü Var

Aşık etme büyüsü, bir kişinin başka bir kişiye aşık olmasını veya ona bağlanmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü, genellikle bir kişinin diğer kişiden hoşlandığı veya onunla birlikte olmak istediği durumlarda yapılır.

Aşık etme büyüsünün birçok farklı çeşidi vardır. Bu büyüler, genellikle büyünün yapıldığı kişinin inancına ve büyünün yapıldığı yönteme bağlı olarak değişir.

Aşık etme büyüsünün bazı örnekleri şunlardır:

 • Mum büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını veya adını kullanarak bir mum yakarak büyü yapar.
 • Tılsım büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını veya adını kullanarak bir tılsım yapar.
 • Ritüel büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını veya adını kullanarak bir ritüel gerçekleştirir.

Aşık etme büyüsünün türleri şunlardır:

 • Kişiye özel aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyünün yapıldığı kişinin fotoğrafı veya adı kullanılarak yapılır.
 • Genel aşık etme büyüsü: Bu büyü, herhangi bir kişiye yapılabilir.
 • Sürekli aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyü yapılan kişinin sürekli olarak büyü yapan kişiye aşık olmasını sağlar.
 • Kısa süreli aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyü yapılan kişinin kısa bir süreliğine büyü yapan kişiye aşık olmasını sağlar.
 • Karşılıklı aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyü yapılan kişinin ve büyü yapan kişinin karşılıklı olarak birbirlerine aşık olmasını sağlar.
 • Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü: Bu büyü, ayrılmış olan iki kişinin yeniden bir araya gelmesini sağlar.

Aşık etme büyüsü yaptırmak caiz değildir. İslam’da, büyü yapmak ve büyü yaptırmak haramdır.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.