Ana sayfa Aşk Büyüsü Aşık Etme Büyüleri

Aşık Etme Büyüleri

929
0

Aşık Etme Büyüleri

Aşık Etme Büyüleri
Aşık Etme Büyüleri

Büyüler istekleri yerine getirme yolları arasında en yaygın kullanılan ve en etkin yolların başında gelmektedir. Aşık etme büyüleri büyüler arasında tesir kuvveti en fazla olanlardır. Ancak uygulanış ritüelleri bakımından incelikli bir yapıya sahip olan bu büyülerin yapılışında tecrübenin önemi çok büyüktür. Öyle ki bilinçsizce yapılan büyülerin neticesinde insanların hayallerini ve arzularını gerçekleştirmek bir yana hiç akla gelmeyen olumsuz sonuçlarla da karşılaşılabilir.

Bu nedenle aşk büyüleri yapılırken yapan kişinin bilinçli ve bilge bir insan olması ve büyü kaynaklarının araştırılmasında titiz davranılması altın kuraldır. Aşık etme büyüleri sonrasında uygulanan kişi tutku dolu ve yüksek bağlılık içeren bir aşkın esiri olur. Etki etme süresi çok kısadır.

 

Sevdiğim Beni Sevsin Duası

Aşık olduğunuz kişinin kalbinde ve hayatında bir yer edinmek istemeniz gayet doğaldır. Fakat bazı zamanlarda sevdiğiniz kişi aşkınıza kayıtsız kalabilir. Ya da henüz ona açılacak cesaretiniz olmadığından yaşadığınız sevgiden haberi bile olmayabilir. Böyle durumlarda sevdiğim beni sevsin duası ile en kısa sürede onun da size aşık olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüleri

Böylece karşılıksız aşkın kalbinizde ve hayatınızda sebep olduğu olumsuz havadan en kısa zamanda kurtulduğunuz gibi sağlam bir ilişkinin temellerini atabilmek için gereken zemini oluşturabilirsiniz. Ancak bunu yaparken tercih ettiğiniz duanın tesir gücüne ve etki etme süresine dikkat etmeniz gerekir. Bu duanın tesir gücü çok fazladır ve sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağı en kısa sürede kuvvetlendirir.

 

Eşini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Evlililerin zamanla yıpranması ya da hayat şartlarının getirdiği mücadeleler sonucu çiftler arasında sevgi bağı zayıflayabilir ya da tamamen kopabilir. Böyle bir durum karşısında tüm çabalarınıza rağmen eşinizin sevgisini ve aşkını kazanabilmek mümkün olmaz. Eşini kendine aşık etmenin yolları arasında en doğru ve etkili olanı dua yöntemini kullanmaktır. Sayısız aşk duaları ve bağlama büyüleri ile evliliğinizde yolunda gitmeyen şeyleri eşinizle aranızdaki aşkı alevlendirerek çözebilirsiniz. Böylece ilişkinizin zamanla yıpranan ve evliliğinize engel olan bağı yeniden düzene girer ve mutluluğunuz sekteye uğramaz. En güçlü duaları tercih etmeniz halinde eşiniz size tutku dolu bir aşka bağlanarak evliliğinize daha çok kıymet verecektir.

 

Birine Kendini Sevdirme Duası

Aşık Etme Büyüleri

Sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisizliği ya da aşkınıza değer vermemesi sonucu yaşadığınız hayal kırıklığını dua ile sonlandırmak sizin elinizdedir. Birine kendini sevdirme duası ile bu sorunun üstesinden en kısa zamanda kolayca gelebilirsiniz. bu dua ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayarak size karşı daha ilgili ve şefkatli davranmasını mümkün kılabilir aşkınızın kıymetini anlaması için onun kalbinde yeni duyguları yeşertebilirsiniz. Pek çok türü bulunan bu duanın en doğru uygulanış biçimini araştırırken titiz davranmanız gerekir. Mevcut şartlarınız ve bu kişinin hayatınızdaki yeri duanın uygulanışını doğrudan etkileyen unsurlardır. Bu nedenle içinde bulunduğunuz konum ve duanın yapılmasını istediğiniz kişinin sizinle olan iletişimi gibi ayrıntılara hizmet edebilecek bir duanın tercih edilmesi arzularınızı gerçekleştirmeniz için çok mühim bir konudur.

 

Ayrıca  Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.