1. Anasayfa
 2. Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır
17

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır 

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır
Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık etme büyüsü , birçok farklı yöntem ile uygulanabilir. Bu yazımızda sizlere aşık etme büyüleri arasında en etkili olanlarının nasıl yapıldığını anlatacağız.

Eğer birisine çok aşıksanız ve onunla bir gelecek kurmayı istiyorsanız ona aşık etme büyüsünü yaparak size deliler gibi aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu büyünün birçok farklı kullanım şekli vardır. Örneğin , bağlama veya muhabbet büyüsü de bu büyüler arasında gösterilebilir fakat bu sefer işimizi daha garantiye alacağız ve sadece tek bir yöne konsantre olacağız.

Aşık etme büyüsü mum ile yapılır. Çoğu zaman mum büyüsü olarak da isimlendirilir. Yazımızda bu büyü hakkında mum büyüsü olarak bahsedeceğiz.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır
Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu büyüyü yapmak için sevdiğiniz kişinin annesinin adını bilmenize ve kırmızı renkli bir muma ihtiyacınız vardır. Bu mumun üzerine yatay bir şekilde o kişinin ismi ve annesinin ismi arapça olarak yazılır ve belirli semalar okunur. Nas ve ayetel kürsi okuduktan sonra bir kağıda şunları yazmanız gerekmektedir :

” Allahım , sevdiğim kişiyi ruhani varlıkların yardımıyla kendime aşık etmek istiyorum. Onunla güzel bir gelecek planlıyor ve helal bir evlilik düşünüyorum. Sen , bu dünyayı yaratan kudretin ile onu bana cinlerinin yardımıyla aşık et. ” Amin.

Bu yazıyı yazdıktan sonra mumu yakın ve mum yanarken kağıda bakarak yazılanları 3 kere okuyun. Bu arada bu büyüyü yaparken abdestli olmayı unutmayın. Mum bittikten sonra kalan maddeyi herhangi bir cami avlusuna bırakabilirsiniz. Aşık etme büyüsünün etki etme süresi minimum 3 gün olmakla beraber bazen bu süre 10 güne kadar çıkabilmektedir. Etkisi kalıcıdır ve bağlama büyüsüne göre çok daha güçlü bir büyüdür.

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Tutar
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (17)

 1. hocam merhaba,
  sevdiğim bir kız arkadaşım var. O beni arkadaş gibi görüyor ama ben ona aşığım açılamıyorum da kendisine. aşık etme büyüsü işe yarar mı lütfen cevap verir misiniz?

 2. 5 sene önce

  hocam size minnettarım. Sayenizde hoşlandığım kızı kendime aşık etmeyi başardım. Her şey o kadar hızlı ilerledi ki kız arkadaşımın ailesi benimle tanışmak istemiş. Her şey çok güzel ilerliyor iyi ki sizi aramışım.

  • hocaya nasıl ulaştınız? Telefon numarasını verebilir misin benim de aşık olduğum birisi var ilgisini çekmek istiyorum.

 3. Hocam merhaba,
  Büyük bir alışveriş mağazasında çalışan bir kız var. Kızdan çok hoşlandım. Yalandan AVM’den alışveriş yapıyorum sırf kızın ilgisini çekebilmek için ama işe yaradığını düşünmüyorum. Araştırdım şirinlik büyüsü ile aşık etme uygulaması işe yarıyormuş. Bende bu aşık etme tılsımı yaptırsam kıza karşı şirin ve sempatik görünüp sonrasında sevgili olabilir miyiz?

  • 5 sene önce

   Ahmet kardeşim seninki kadar olmasa da benimde benzer bir durumum olmuştu. Ne yaptıysam kızın ilgisini çekememiştim. Hocayla görüştüm resmen kız kendisi teklif etti o derece etkili.

 4. Aşık olduğum bir erkek için aşk büyüsü yaptırdım. Çocuk neredeyse aşkımdan ölecek. Bensiz bir günü bile geçiremiyor. sağolun hocam

 5. Sanırım bu mum büyülerinin farklı uygulama yöntemleri var. Bizim balkonun altında bahçe var. Çok sık girip çıktığımız bir yer değil. Geçtiğimiz günlerde bahçeye fide dikmek için indik toprağı kazdık fide dikmek için mum çıktı içinden. Hatta mumun yarısı kesilmiş ipinin yarısı dışarıda düğüm falan atılmış. Sanırım büyü yapılmış ve ben 3 ay önce evlendim. Büyük ihtimalle büyünün etkisi beni evliliğe itti bende diyorum etrafımdaki insanlar neden bu kişiyle evlendiğimi sorguluyor. Şimdi ben ne yapıcam bilmiyorum.

 6. Uzun zamandan berri iş yerinde hoşlandığım hatta aşık olduğum bir çocuk vardı. Çocuk ben ne yaparsam yapayım benimle ilgilenmiyor hatta yüzüme bile bakmıyordu. Ben onun her gece hayalini kurarken o sadece sabahları benim günaydın dememe cevap veriyor ve ne kadar ısrar edersem edeyim benimle iletişim bile kurmuyordu. Aslında benim onunla ilgilendiğini fark ettiğini bile düşünüyordum. Bu durum benim iyiden iyiye psikolojimin bozulmasına neden olmuştu. Çevremde ki herkes onu sevdiğimi biliyor bana acıyan gözler ile bakıyordu. Sonunda dayanamayarak aşık etme büyüsü hakkında bilgiler toplamaya başladım. Bu sırada bu site ile karşılaştım ve hoca ile iletişime geçerek ona durumu ayrıntıları ile anlattım. Beni sabırla dinledi ve yapılması gerekenleri ilgi ile anlattı. bende dediklerine kulak verdim ve harfi harfine uyguladım. Sonunda ise mükafatını aldım diyebilirim. henüz sevgili olmasak da iş çıkışları beni evime bırakmak istemesi, yemek molalarında yanıma gelerek oturması beni oldukça heyecanlandırıyor. Kısa sürede etkisini göstermesini açıkcası beklemiyordum fakat tüm umutlarımın yıkıldığı anda imdadıma yetişen hocama teşekkür ediyorum.

 7. Geçenlerde hocam arkadaşıma bir tılsım adından işlem yaptı ve aşık olduğu erkek ayağında diz çökerek evlenme teklifi etti. Buna kendi gözlerim ile şahit oldum ve şimdi kendi sevdiğim çocuğa bende yaptırıcam. Benden nefret ettiğini söyleyen bir çocuk olsa da tutacağını düşünüyorum çünkü canlı canlı yaşadım. hocaya kesinlikle güveniyorum bu hafta içi numarasından arayacağım.

  • 5 sene önce

   Bende yaptırdım vefk yaptı kişiye özelmiş ve birde şunu öğrendim ben. Vefklerin de çeşitlri varmış. Üçlü beşli onlu bana onlusunu yaptı. Allah ondan razı olsun çok etkili oldu hocamın yaptığı vefk..

 8. TELEFONU KAC HOCANIN YAZAR MISINIZ???

 9. 5 sene önce

  0 546 484 31 66 yazıyor zaten görmedin sanıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun selamlar izmirden..

 10. 05464843166

  • Hocayım diye geçinen insanlara binlerce lira kaptırdım. Tam her şeyden umudu kesmişken bir bayan arkadaşım sizin isminizi önerdi ve numaranızı verdi. Dediğine göre daha önce size bağlama vefki yaptırmış ve 16. günde istediği kişi kendisine bağlanmış. benim derdim şuydu ki 15 senedir evli olduğum eşim 4 senedir ara ara başka bir kadınla görüşüyordu. Ama 2 çocuğumuz olduğundan ve kendisine çok bağlı olduğumdan ayrılmak istemediğimden hep görmezden geldim. Kendisine söyleyemedim. En sonunda bir gün büyük tartışma yaşandı ve o esnada ben de bu ilişkiyi bildiğimi ağzımdan kaçırdım. Çok özür diledi, çok dil döktü hataydı dedi ve aslında beni sevdiğini, bunun geçici bir heyecan olduğunu söyledi. İnanmadım inanmamakta da haklıymışım çünkü üç hafta sonrasında yine bu kadınla mesajlaşırken yakaladım. Kendisinin de bu kadından uzak durmak istediğini ama onun peşinden koştuğunu, nezaketen cevap vermek durumunda kaldığını falan söyledi. Benim istediğim bu kadını eşimden soğutmak ve çevremizden bir daha görülmemek üzere uzak durmasını sağlamaktı. Daha önce gittiğim birçok hoca vefk yolladı, muska yolladı, okuma yaptı ama hiçbiri tutmadı o yüzden yine kötü bir tecrübe olacağını düşündüm belki ilk başta size güvensiz davrandım hakkınızı helal edin hocam ama şimdi size minnettarım. Gönderdiğiniz soğutma vefki çalışmasıyla bu kadından ilelebet kurtulduk. 1 buçuk senedir hem kadın eşimden soğudu, hem de eşim kadından, mutlu bir hayat sürüyoruz. Eşimin gözü artık dışarıda değil ve evine daha bağlı bir baba oldu. Allah ne muradınız varsa versin hocam. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin ama tekrar bir sorun yaşadığımda emin olun ilk arayacağım kişi sizsiniz. Tekrar çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın hocam..

 11. Her zaman aradığım hocayı sonunda buldum. Aşık etme tılsımı arayanların mutlaka tercih etmesi gereken bir hoca asla pişman olmazsınız

 12. 2 sene önce

  Benim yasin hocaya danışma sebebim kuzenimin karısından sakladığı bir aşığı var bir bayan olarak aldatılmayı kaldıramadığımdan bu duruma engel olmak istedim. Kuzenime karısına aşk büyüsü yaptırdım kısa bir süre içerisinde etkisini görmeye başladı kuzenim tüm odağı karısı oldu çok şükür herşey yasin hoca sayesinde yoluna girdi

 13. 1 sene önce

  Komşumuzun oğlu vardı ondan yıllardır çok hoşlanıyorum beni hiç görmedi surkli görmezden geldi naptim ettim dikkatini çekemedim oglanin sonra yaşın hocaya denk geldim şuan sevgili olma yolundayiz baya etkili oldu bende sizi bilmiyorum de ben çok mutluyum hocam sayesinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.