1. Anasayfa
 2. Aşık Etme Duaları

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası
0

Aşık etme duası nedir? Aşık etme duası nasıl yapılır? Aşık etme duası kime yapılır? Aşk duası yapan hocalar veya medyumlar kimlerdir? Aşık etme duası nasıl edilir? Bu konu ile ilgili merak edilen bütün detaylar…

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşk duası yapılması sonucunda karşıdaki kişi herhangi bir büyüsel işleme gerek duymadan aşk duygusu yaşayabilmektedir. Bu duaların okunuşunda gerekli kurallar ve şartlar bulunurken bu şartları taşıyan kişiler aşık etme ve bağlama duaları okuyabilir. Ayrıca bu duaların kurallarına uygun bir şekilde edilmesi doğru sonuç verecektir.

Aşık Etme Duası Nedir?

Aşık etme duası nedir? Aşık etme duası kişinin sevdiği kişinin kendine aşık olması için ettiği dualardır. Bu dualar sayesinde karşı taraftaki kişi aşık olur ve davranışlarına değişiklikler yaşanır. Dua sayesinde duayı ettiğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Aşk etme duası okunması farklı günlerde farklı gecelerde okunacak dualar ve bu dualarla ilgili özellikler bulunmaktadır.

Dualar edilirken kişinin samimi içten bu duayı okuması duanın etkisini daha da artıracaktır. Bu dualar sayesinde karşınızdaki kişi sizi aşık olurken, aşk etme duasının farklı stilleri de bulunmaktadır. Öncelikle bu dualar evli olan kişiler için muhabbeti artırmak amacıyla edilebiliyorken, aşık etme duası elma ile aşk duası, yarım günde etki eden aşk duası, şahmaran duası, erkeği kendine aşık etme duası, şeker ve su ile yapılan aşk duaları gibi farklı dualar bulunuyor.

 Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşk duası nasıl yapılır? Bu  sorusunun cevabını arıyorsanız bu durumda aşık etme duaları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi edindikten sonra eğer  işlemi kendinizin yapabileceğinize inanıyorsanız dua etme sürecine başlayabilirsiniz. Kendinizi bu konuda yeterli görmediğiniz durumda ise alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alınabilirsiniz.

Bu süreçte Aşk duası istenilen sürede ve sayıda okunması gerekir. Dualarla birlikte kişilerin duyguları davranışları tamamen değişecektir. Kişi bu duayı okuyan kişiye veya bu dua edilirken niyet edilen kişiye aşık olacak ve gözü ondan başkasını görmeyecektir. Duanın okuması gereken saatlerde okunması şarttır. Kişiler aşk duası ederken içten samimi bir şekilde etmeli bu duaların kabul olması sonrasında talep ettiğiniz kişi size aşık olacaktır.

 Aşık Etme Duası Kime Yapılır?


Aşk duası kime yapılır? Kişilerin karşılıksız olarak sevdikleri kişilere yapabilecekleri dualar arasındadır. Ayrıca Aşık etme duası sadece karşılıksız aşk yaşandığı zaman değil evli nişanlı çiftlerin de arasındaki sevgi ve aşk bağını geliştirmek için yapılan dualardır.  Kişinin bir kişiyi karşılıksız olarak sevmesi onu çok yormaktadır ve üzmektedir.

Bu durumda sevgilisine karşılık bulabilmek için bu dualara başvuruyor. Ayrıca duaların kabul olma süreci de edilen duanın özelliğine göre farklılık göstermektedir. 40 gün içerisinde etki eden duaların olduğu gibi yarım saat içerisinde etki eden aşk duaları da bulunuyor.

Aşık Etme Duası Yapan Medyum Hocalar

Aşk duası yapan medyum hocalar, sizlerde eğer aşk duası yaptırmak istiyorsanız bu konuda bilgisine güvendiğiniz medyumlara ya da hocalara başvurabilirsiniz.  Medyumlar bu duaları  edebilirken size de dua etmeniz yönünde bilgiler verecektir. Aşk duası okunmasından çok kısa bir süre sonra dua etkisini gösterirken kişi istemiş olduğu güzel sonuca ulaşır.

Ayrıca Aşk duası, kabul olmasında önemli noktalar bulunmaktadır. Başta kişi bu duayı ettiği sürede salih niyetli olmalı karşısına zarar verecek bir niyet barındırmamalıdır. Kişi dua ederken abdestli bir şekilde, duayı kalpten okuyarak kabul olmasını sağlayabilir. Ayrıca bu duaların farklı usul ve yöntemleri de bulunmaktadır.

Aşık Etme Duası Okunuşu

Aşk duası okunuşu, her duanın farklı sayıda farklı günlerde farklı sürelerde okunma şekli bulunmaktadır. Aşk duaları yapılması için de bu duaların aşamaları parça parça yerine getirilmelidir. Ayrıca bu dualar edilirken tılsımlı sözlerin kullanılması önemlidir. Tılsımlı sözlerin kullanılmasında aşık olması istenilen kişiye yönelik niyetler de yer almaktadır. Ayrıca bu dualar edilirken Aşk duası yapılmış olur ve karşıdaki kişi size aşık olur bu dualar içerisinde farklı aşk duaları da bulunmaktadır. Ancak aşık etme dualarında kullanılan ve herkes tarafından bilinen yöntemler en çok tercih edilenlerdir.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Aşk Duası Hangi Saate Yapılır

Aşk duası, kişinin sevdiği kişiyi kendine aşık etmek için yapılan bir duadır. Bu duanın etkili olması için kişinin içtenlikle dua etmesi ve duanın kabul olacağına inanması gerekir. Ayrıca, dua okunurken kişinin temiz bir kıyafetle ve temiz bir ortamda olması tavsiye edilir.

Aşk duasının hangi saate yapıldığı, duanın türüne ve kişinin inancına göre değişebilir. Bazı insanlar, aşık etme duasının gece yarısı okunmasının daha etkili olduğuna inanırlar. Diğerleri ise, duanın gündüz okunmasının daha etkili olduğuna inanırlar.

Genel olarak, aşk duasının gündüz okunması tavsiye edilir. Bunun nedeni, gündüz vakti dua okunurken kişinin daha rahat ve huzurlu olmasıdır. Ayrıca, gündüz vakti dua okunurken kişinin daha fazla konsantre olması mümkündür.

Aşık etme duasının hangi saate yapıldığına dair bazı tavsiyeler şunlardır:

 • Dini günlerde dua etmek daha etkili olabilir. Örneğin, Cuma günleri ve Ramazan ayında yapılan dualar daha etkili olabilir.
 • Dua okunurken kişinin sakin ve huzurlu olması gerekir.
 • Dua okunurken kişinin konsantre olması gerekir.
 • Dua okunurken kişinin içtenlikle dua etmesi gerekir.

Aşık etme duası, riskleri olan uygulamalardır. Bu nedenle, dua yaptırmadan önce mutlaka riskleri göz önünde bulundurmak gerekir.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.