1. Anasayfa
 2. Soğutma Büyüsü

Aşıkları Birbirinden Soğutma

Aşıkları Birbirinden Soğutma
0

Aşıkları Birbirinden Soğutma, Bütün işlerini insanlar farklı şekillerde de yapabilmektedirler. Bunun için aslında kendileri adına bazı problemlerle başa çıkmaya çalışan insanlar direkt olarak bu konularda çözüm odaklı davranmaya da çalışmaktadırlar. Bunun için direkt olarak aslında problem olarak gördükleri şeylerin üstesinden de gelmeye çalışmaktadırlar. Buna bağlı olarak aşıkları birbirinden soğutma olarak da bilinen bazı büyü veya duaları insanlar yaptırmaya daha doğrusu bu konular hakkında çeşitli şeyleri yine insanlar kendileri adına çözmeye de çalışmaktadırlar. Tüm bu durumlar sonucunda da aslında problemlerinden arınma isteklerini yerine getirmiş olabilirler.

Aşıkları Birbirinden Soğutma Nedir

Aşıkları Birbirinden Soğutma
Aşıkları Birbirinden Soğutma

Buna ilişkin aslında bazı insanlar problemlerini ortadan kaldırabilirken bazıları da bu durumdan fazlasıyla sıkıntı çekebilmektedir. Çünkü insanlar direkt olarak aslında aşıkları birbirinden soğutma olarak bildikleri duaları ya da büyülerin ne olduklarını öğrenmek amaçlı çeşitli şeyler yapabilmektedirler. Buna bağlı olarak bu tür öğrenimler sonucunda da aslında istemiş oldukları bilgilere de ulaşmaya çalışmaktadırlar. Çünkü tam olarak istemiş oldukları şeyler o tür yerlerde yatmaktadır.

 

Aşıkları Birbirinden Soğutma Nasıl Yapılır

Bunların dışında aslında aşıkları birbirinden soğutma dedikleri şeylerin nasıl yapılacağını ya da ne tür şeylerle yapılacağını olabildiğince öğrenmeye ve yine olabildiğince değişik durumları görmeye insanlar yine çalışmaktadır. Çünkü birçok insanın aksine az sayıda insan bu tür şeylerin nasıl yapılacağını merak etmekte ve ona ilişkin sorular sormaktadır. Bu yüzden direkt anlamda insanlar bir şeyin nasıl yapılacağını öğrenip ona göre kendi davranışlarını da sergilemeyi düşünebilirler.

Aşıkları Birbirinden Soğutma Yorumları

Aslında bakılırsa insanlar merak ettikleri aşıkları soğutma konusunda yorumlara fazlasıyla ihtiyaç duyabilmektedir. Çünkü insanlar direkt olarak bu konularda diğer insanların ne yaptıklarına da önem vermekte ve ona göre davranışlarını şekillendirmektedirler. Çünkü insanların fazla bir yorum algısı ve yorum bilgisi olduğundan yaşamış oldukları şeylerde direkt olarak yorumlarını da belli edebilmekte ve buna bağlı olarak da kendilerince bir şeyler elde edip davranışlarını o yöne yöneltebilmektedir. Bu yüzden direkt olarak yorumlar önem kazanmaktadır.

Aşıkları Birbirinden Soğutma Kimler Yapar

Daha başka birçok şeyin üstesinden gelmeye çalışan insanlar direkt olarak aşıkları soğutmayı bunları kimlerin yapabileceğini sorgulamaktadır. Çünkü bu tarz soruların cevapları da yine insanlar için bazı önemler taşıyabilmektedir. Aslında bu konularda direkt olarak uzman olmuş ya da bazı durumları atlatmış insanlarla iletişime geçmek oldukça yararlı şeyleri de yine sizlere sunabilecektir.

Ayrıca Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Aşıkları Birbirinden Soğutma için Dualar

Soğutmak için okunabilecek birçok dua vardır. Bu dualar, kişinin niyetine ve yaptığı uygulamaya göre farklı etkiler gösterebilir. Genel olarak, aşıkları birbirinden soğutma dualarının etkileri şunlardır:

 • Aşıkların birbirinden soğuması ve uzaklaşması
 • Aşıkların arasında tartışma ve kavgaların çıkması
 • Aşıkların birbirlerine karşı ilgi ve sevgisinin azalması
 • Aşıkların ayrılması

Soğutma duası, doğru bir şekilde yapıldığında oldukça etkili olabilir. Ancak, bu duaların büyü olmadığını ve sadece bir vesile olduğunu unutmamak gerekir. Duaların etkisine inanan ve Allah’tan yardım isteyen kişilerin duaları daha etkili olabilir.

Birbirinden Soğutma için Dua Örnekleri

İşte birbirinden soğutma için bazı dua örnekleri:

Tebbet Suresi ile soğutma:

Tebbet Suresi, aşıkları birbirinden soğutmak için oldukça etkili bir suredir. Bu sure, 41 defa okunarak aşıkların birbirinden soğuması ve uzaklaşması için etkili olabilir.

Ayet:

تَبَّتْ يَدَا أَبِي لَهَبٍ وَتَبَّ
مَا أَغْنَى عَنْهُ مَالُهُ وَمَا كَسَبَ
سَيَصْلَى نَارًا ذَاتَ لَهَبٍ
وَامْرَأَتُهُ حَمَّالَةَ الْحَطَبِ
فِي جِيدِهَا حَبْلٌ مِنْ مَسَدٍ

Kulhuvallahu Ehad Suresi ile soğutma:

Kulhuvallahu Ehad Suresi, kısa ama oldukça etkili bir suredir. Bu sure, 70 defa okunarak aşıkların birbirinden soğuması ve uzaklaşması için etkili olabilir.

Ayet:

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ
اللَّهُ الصَّمَدُ
لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ
وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ

Fatiha Suresi ile soğutma:

Fatiha Suresi, her türlü isteğin kabulü için okunabilecek en etkili surelerden biridir. Bu sure, 7 defa okunarak aşıkların birbirinden soğuması ve uzaklaşması için etkili olabilir.

Ayet:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالِّينَ

Aşıkları Birbirinden Soğutma Duası için Öneriler

Aşıkları birbirinden soğutma duası yaparken aşağıdaki önerileri dikkate alabilirsiniz:

 • Duanızı, abdestli bir şekilde okuyun.
 • Dua ederken, aşıkların isimlerini ve niyetinizi kalbinizden geçirin.
 • Duanızı düzenli olarak okuyun.
 • Sabırlı olun.

Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Aşıkları birbirinden soğutma duası yaparken aşağıdaki noktalara dikkat etmeniz önemlidir:

 • Dua, büyü değildir. Dua sadece bir vesiledir.
 • Dua ederken, aşıkların iyiliğini ve mutluluğunu dileyin

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.