1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar
1

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar?

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar
Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Aşk büyüsü ritüeli uygulamasının sonuç verme süresi bu büyü ritüeli uygulamasının hangi insana yapıldığına ve bu büyü ritüeli uygulamasını gerçekleştirmiş olan medyum hocalarının alanları dahilinde ne kadar uzman olduklarına göre değişiklikler gösterecektir. Aşk büyüsü ritüeli konusunda önemli olan ayrıntı ise büyü uygulamasının icra edilmesinin ardından sabırlı ve sağ duyulu bir biçimde bekleme halidir. Aşk büyüsü ritüelinin gerçekleşme zamanı yaklaşık olarak on gün olarak belirlenmektedir.

Bu büyü uygulamasının icrasının gerçekleştirilmesinin ardından bu büyü ritüelinin aşama aşama sonuç verdiği de görülecektir. Birtakım büyülerin haricinde bir aşk büyüsü icra edilmesinin ardından kesinlikle hemen tutmayacaktır. Bununla birlikte söz konusu olan bu büyü ritüellerinin göz ile görülebilir bir şekilde etki göstermesi adına öncelikle sabırlı bir bekleyiş hali içerisinde beklemek çok önemlidir.

Bununla birlikte büyü ritüeli alanında uzman olan ve profesyonel bir medyum hocasının aracılığı ile gerçekleştirildiğinde etkisini çok daha çabuk ve hızlı bir biçimde gösterecektir. Tüm bunlarla beraber büyü ritüelinin etki kazanmasında öneme sahip olan bir noktada büyü uygulamasının icrası sırasında söylenecek olan güzel sözlerdir. Bu sözler de büyü ritüelinin gerçekleşmesi konusunda etkili olan diğer unsurların içerisinde kendisine bir yer bulmaktadır.

Aşk Büyüsü Ritüeli Türleri Nelerdir?

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Aşk büyüsü ritüelinin çeşitlerinin içerisinde sevgili için icra edilen aşk büyüsü ritüelleri, koca için icra edilen aşk büyüsü ritüelleri , kadın için icra edilen aşk büyüsü ritüelleri ve buna benzer olan aşk büyüsü ritüelleri türleri yer almaktadır. söz konusu olan bu bütün türlerin her bir tanesi adına aşk büyüsü ritüelinin mantığı ise kesinlikle aynı olacaktır. Bütün büyü türleri içerisinde fotoğrafların ve isimlerin kullanılması çok büyük bir öneme sahiptir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bununla beraber bu noktada büyü ritüellerini farklı kılmakta olan nokta ise bu noktada büyü ritüellerinin her birisi için farklı bir şekilde kullanılmakta olan tılsımlı sözlerin kendisini gösterecek olmasıdır. Bu kısımın da tamamlanmasının ardından aşk büyüsü ritüellerinin tamamında ortak olacak bir biçimde aşk duası edilmesi doğal olan bir durumdur. Ayrıca bununla birlikte aşk duasının da yapılmasının ardından bütün büyü ritüelleri türleri dahilinde dilekler dilenmelidir.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Bununla birlikte özellikle de eski sevgilisi olan insanlara ve bununla birlikte eşler adına icra edilen aşk büyüsü ritüellerinde bir geri döndürme büyüsü ritüeli de uygulanmaktadır. Bu büyü ritüelleri sevgili olan kimseleri ya da eşleri birbirlerine yeniden aşık etmek amaçlanarak icra edilmekte ve bu türde de epey bir şekilde işe yaradığını bildiğimiz bir büyü ritüeli türü olarak kendisini gösterir.

Aşk büyüsü ritüellerinin çeşitlerinin gerçekten çok fazla olması ve bu büyü ritüellerinin etkilerini kısa bir süre zarfı içerisinde göstermesi durumu da büyü ritüellerinin de ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir.

Aşk Büyüsü Ritüeli Etkili Midir?

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Aşk büyüsü ritüeli etki olarak epey fazla güce sahip olan bir büyü ritüeli olarak da bilinmektedir. Aşk büyüsü ritüelinin icrası sağlanırken etkisi çok güçlü olmasından ötürü öncelikle çok özenli bir şekilde davranılması gerekmektedir. Bu büyü ritüelinin sonucunda ise hiç beklenmedik insanlar bile birbirlerine aşık olabilmektedir.

Bu nedenden ötürü aşk büyüsü ritüelinin gerçek anlamda yerine geleceğine ve kendisini göstereceğine inanılması gerekmektedir. Aşk büyüsü ritüelinin uygulanması sonucunda hayatının daha önceki kısımlarında bir evlilik düşünmeyen insanlar bile hızlı bir şekilde evlilik kararı alabilirler. Bununla beraber anlaşılacağı üzere aşk büyüsü ritüeli etkili bir büyüdür.

Ayrıca Düşmanı Hasta Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 10 ay önce

  bizim çalışmamız 2 haftada etkisini gösterdi ..tutması .. 1 aya yakın oldu bu zaman la alakalı arkadşımda 2 ayı buldu yıldızlara göre değişiyor çünkü ..
  hocamdan memnunum dolandırıcı degil bu net işlemlerde etkili dha ne isteriz ki dogru hocayı bulmuşuz .. isteklerimizin bi zarar ziyanı yok . hocanın iyi oldugu burdan da belli aslnda hocamın hakkını asla ödeyemeyiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.