1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk Büyüsü Yaptıranlar
0

Aşk Büyüsü Yaptıranlar  Aşk büyüsü, günümüzden bin yıllar öncesine dayanmakta olan büyü kitaplarından öğrenilip, bilen bir ustanın, yani günümüz söylemi ile medyum hocanın, bilmeyen bir çırağa öğretmesi ile nesilden nesile aktarılmak imkanı bulmuş ve bununla birlikte de aynı zamanda bu söz konusu aktarım pek çok insanın da

Aşk Büyüsü Yaptıranlar 
Aşk Büyüsü Yaptıranlar

derdine çare olmayı başarmıştır. Aşk büyüsü sayesinde yıkılmak üzere olan pek çok yuva tekrar sıcacık bir yuva olmuş, biten ilişkiler tekrar eski ritmine kavuşmuş ve aynı zamanda karşılıksız bir aşk yaşayan kimseler de bu aşklarına karşılık bulma fırsatı bulmuştur. Aşk büyüsündeki temel amaç tamamen karşı tarafın ilgi, sevgi ve beğenisini kazanmaktan geçmektedir. Zaten  bir ilişkinin iyi olarak nitelendirilebilmesi adına gerekli olan da bu değil midir?

Aşk Büyüsü Nedir? – Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk büyüsü yaptıranlara dair konuşmadan önce aşk büyüsünün ne olduğuna dair bilgi sahibi olmamızın gerekli olduğunu düşünüyorum. Zira aşk büyüsü sayesinde pek çoğunuzun hayatı birden o eski güzel zamanlara dönme fırsatı bulacak. Önemli olan şey doğru olan aşk büyüsünü bulmak  ya da aşk büyüsünü işinin ehli durumda olan medyum hocalara yaptırmaktan geçiyor. Aşk büyüsü bin yıllar boyunca insanların başvurduğu bir ritüeldir. Neticede aşk duygusunu hisseden her insan karşı tarafın da kendisine karşı bir şeyler hissedebilmesi adına bu duyguyu ona aşılamanın bir çaresini aramıştır. Bu çare bir zamanlar sadece ona olan yakınlığını gösterip onun bu yakınlığı fark etmesini sağlamayı gerektirirken bazı zamanlar da gerçekten insanlar çaresiz kalmış ve sadece tek taraflı olarak bir aşkın içerisinde bulmuşlardır kendilerini.

Aşk büyüsü nedir, diye sorduğunuz zaman da tam olarak bunun cevabını alacaksınız. Nitekim aşk büyüsünün en önemli amacı sevenleri birbirine kavuşturmak ya da bir seven tarafın yanına bir seven taraf daha ekleyerek bu söz konusu tarafları ortak noktada birleştirmektir. İşte bu noktada aşk büyüsünün asıl önemi ve büyüklüğü de ortaya çıkar. Havas ve ledün ilimlerine hakim olan hocalar tarafından yapılmakta olan aşk büyüleri bu hocaların kuvvetli nefesleri sayesinde pek çok zaman büyük etkiler göstermekte ve çok fazla işe yaramaktadır. Bu etkiler ise yazımızın devamında büyü yaptıran kimselerin yaptığı anonim yorumlardan gözlemlediğimiz kadar ile sizlere anlatacağız.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk büyüsü yaptıran kimseler çoğu zaman aşklarının karşılığını bulabilmek adına bu yola başvurmuş olan kişilerdir. Bu büyü ritüeli sayesinde de sevdiklerinin kendilerini sevmelerini sağlamaya çalışırlar. Durum böyle olunca da aşk büyüsü büyük önem kazanmakta ve aşk büyüsünün bu önemi sayesinde de hem merak edenler hem de yaptırıp ardından sonuç alanların sayısı da artmaktadır. Aşk büyüsünü yaptıran kişilerin pek çok zaman dahilinde bu büyünün sonuçlarından büyük ölçüde memnun olduklarını görüyoruz. Ama sağdan soldan duymuş oldukları uydurma büyü isimlendirmesi yakıştırılmış yazılar ile yaptıkları ritüellerden bir sonuç alamayacakları zaten kesin olan bir durumdur.

Buna göre bu insanların çabaları da umutları da boşa gitmiştir. Aşk büyüsü yaptıran kimseler bu büyünün uygulamasının genel olarak medyum hocalar tarafından gerçekleştirmesi gerektiğini bilen kişilerdir. Medyum hocaların gerçekleştirmediği noktalarda ise onlardan alınan bilgiler vesilesiyle uyguladıkları ritüellerden epey memnun bir şekilde ayrılmakta ve istedikleri sonuçları çok net bir şekilde elde edebilmektedirler. Durum böyle olduğunda da söylenebilecek tek ve kesin yargı bu aşk büyüsü ritüelinin ruhani büyüklerden el almış olan  medyum hocalar aracılığı ile gerçekleştirilmesinin en doğru ve en uygun adım olacağıdır.

Ayrıca Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur yazımızı da okuyabilirsiniz

En Etkili Aşk Büyüsü Türleri

Aşk Büyüsü Yaptıranlar En etkili aşk büyüsü türleri, genellikle büyünün yapıldığı kişinin inancına ve büyünün yapıldığı yönteme bağlı olarak değişir. Ancak, genel olarak en etkili aşk büyüsü türleri şunlardır:

 • Kişiye özel aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyünün yapıldığı kişinin fotoğrafı veya adı kullanılarak yapılır. Bu nedenle, büyünün etkisi daha güçlü olur.
 • Sürekli aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyü yapılan kişinin sürekli olarak büyü yapan kişiye aşık olmasını sağlar. Bu nedenle, büyünün etkisi uzun süreli olur.
 • Karşılıklı aşık etme büyüsü: Bu büyü, büyü yapılan kişinin ve büyü yapan kişinin karşılıklı olarak birbirlerine aşık olmasını sağlar. Bu nedenle, büyünün etkisi daha kalıcı olur.
 • Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü: Bu büyü, ayrılmış olan iki kişinin yeniden bir araya gelmesini sağlar. Bu nedenle, büyünün etkisi daha duygusal olur.

Büyünün etkisini artıran bazı faktörler şunlardır:

 • Büyünün yapan kişinin uzmanlığı: Büyüyü yapan kişi ne kadar uzmansa, büyünün etkisi de o kadar güçlü olur.
 • Büyünün yapıldığı malzemelerin kalitesi: Büyünün yapıldığı malzemeler ne kadar kaliteliyse, büyünün etkisi de o kadar güçlü olur.
 • Büyünün yapıldığı zamanın doğruluğu: Büyünün doğru zamanda yapılması, büyünün etkisini artırabilir.

Aşık etme büyüsü yaptırmak caiz değildir. İslam’da, büyü yapmak ve büyü yaptırmak haramdır bu nedenle işlemlerimin Havas ilimleri ilahi yönde yapılması gerekir..

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.