1. Anasayfa
 2. Aşk Duaları

Aşk Duası

Aşk Duası
0

Aşk duası, Hayattaki en büyük mutluluklardan biri de aşk duygusunu yaşamaktır. Sizi mutlu edecek bir ilişkinin temel yapı taşı güçlü bir aşk bağından geçmektedir.

Duygu dünyanızı yükseltecek bir aşk hissetmek isterseniz aşk duası ile bunu başarabilirsiniz. Aşk duası oldukça etkili bir duadır. En kısa sürede hayallerinizi süsleyen mutluluk dolu ilişkinin kapıları bu dua sayesinde sizlere açılabilir. Gönlünüzün ve yaşamınızın huzurunu bu duanın size sunduğu aşk ilişkileriyle bulabilirsiniz.

Aşk Duası
Aşk Duası

Böylece umutsuzluk yahut özlemin olmadığı, yalnızca gelecek hayallerinizin artarak devam ettiği bir ilişkiye sahip olursunuz. Aşk duasının doğru yapılışına dair incelikli araştırmalar yapmanız, hayal ettiğiniz aşkı bulmanız ve beklentilerinizin karşılanabilmesi açısından son derece önemli bir konudur.

 

 

 

 

Aşık Etme Duası

Aşk Duası
Aşk Duası

Aşkın tarifini yapan insanların mutlulukla bahsettiği en güzel haller daima karşılıklı aşkın yaşandığı durumlar için geçerli olmaktadır. Bunun sebebi tek taraflı sevgilerin insanda psikolojik ve duygusal anlamda kalıcı izler bırakan yorucu bir süreç olmasıdır.

Size karşı herhangi bir duygu beslemeyen bir insana aşık olduğunuzda, aşık etme duası aracılığıyla bu platonik sevginin sizi yormasına gerek kalmadan onun da duygularını canlandırabilirsiniz.

Oldukça güçlü tesirleri olan bu duanın aşık olduğunuz kişideki yansımaları sebebiyle sizin duyduğunuz aşktan daha derin, daha büyük bir ilgiyle size yaklaşıp aşkını ilan edecektir. Bu duanın yapılışındaki önemli basamaklar hakkında uygulama inceliklerine hakim insanlardan destek almanız; istediğiniz sonucu hızlı ve etkili şekilde almak için yapmanız gereken işlerin başında gelmektedir.

En Etkili Dua

Aşk Duası
Aşk Duası

Arzularınızı gerçekleştirmek için başvurduğunuz yollardan en etkili ve güçlü olanı dua yöntemini kullanmaktır. İster madden ister manen dileklerden bulunmuş olun, duanın bu isteklerinizi gerçekleştirmek karşısında muazzam bir kudreti bulunmaktadır.

Bu kudretten fayda bulabilmek için dileklerinize dair dualarda uygun tercihler yapmanız esastır. İsteğinize uygun olan en etkili dua hangisiyse onu kullanmanız gerekmektedir. Böylece farklı istek ve arzular için sınırsız çeşitlilikteki dualar arasında doğru tercihi yapmış olursunuz.

Aksi takdirde dilekleriniz ve beklentilerinizin gerçekleşmesi mümkün olmayabilir. Hangi arzunuzun hangi duaya ihtiyaç duyduğunu bilmek her zaman mümkün olmayacağından, üstelik bu konuda sayısız seçenek bulunduğundan doğru seçimi yapmak en elzem meseledir. İhtiyacınız olan bilgiyi araştırırken etkili dua seçiminize katkıda bulunabilecek nitelikte bir bakış açısına sahip olmalısınız.

Kara büyü nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Esmaül Esma ile Aşk Duası

Esmaül Esma ile aşk duası, Allah’ın 99 ismini kullanarak yapılan bir duadır. Bu dua, genellikle sevdiği bir kişiye kavuşmak veya bir ilişkiyi güçlendirmek için yapılır.

Esmaül Esma ile aşk duası yapılırken, aşağıdaki adımlar takip edilebilir:

 1. Temiz bir yerde ve sakin bir ortamda oturun.
 2. Namaz abdesti alın veya gusül abdesti alın.
 3. İlk olarak, 100 defa “Estağfirullah” deyin.
 4. Ardından, 100 defa “La ilahe illallah” deyin.
 5. Son olarak, 99 defa “Ya Allah” deyin.

Bu adımlardan sonra, aşağıdaki dua okunur:

Allah’ım, bana ve sevdiğim kişiye merhamet et. Aramıza sevgi ve muhabbet koy. Bizi birbirine kavuştur. Bizi mutlu ve huzurlu kıl.

Bu dua, günde 100 defa okunabilir. Dua ederken, Allah’a samimi bir şekilde dua etmek ve duanıza inanmak önemlidir.

Esmaül Esma ile aşk duası, Allah’ın izniyle sevdiğiniz kişiye kavuşmanıza veya ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olabilir. Ancak, bu duanın kesin bir etkisi olduğu söylenemez. Dua, Allah’ın rahmetine ve merhametine sığınmaktır.

Esmaül Esma ile aşk duası yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Dua edilirken içten ve samimi olmak gerekir.
 • Dua edilirken Allah’a tam bir teslimiyet içinde olmak gerekir.
 • Dua edilirken sabırlı olmak gerekir.

Dua ederken, Allah’ın izniyle sevdiğiniz kişiye kavuşacağınızı veya ilişkinizi güçlendireceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.