1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir

Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir
0

Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir

Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir
Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir

İki insanın birbirinden soğuması ve sonuç olarak ayrılması amacı ile yapılmış olan ayrılık büyüleri gerçekten etkili midir? Yoksa ayrılık için yapılan büyüler zannedildiği kadar etkili değil midir? Büyüler ve dualar ile ilgili en çok sorulan sorular arasında yer alan bu tip merak edilen şeyler insanların büyü yapmaları ve yapacakları büyülerden alacakları randıman hakkında detaylar verir. Söz konusu olan ayırma büyüleri ise merak edilen çok fazla şey vardır.

Farklı farklı durumlar için yapılan ayırma büyüleri genel olarak, sevdiğiniz insanın başkası ile birlikte olmasına dayanamayıp yapacağınız ayırma duaları, bazen eşinizin sizi aldattığı insanı bırakması ve size geri dönmesi amacı ile yapmak isteyeceğini ayırma duaları bazen ise ayırmak istediğiniz insanların birbirinden ayrılması için yapacağınız ayırma duaları gibi pek çok detay vardır. Ayırma duaların etkili olup olmadığı konusunda şüphelerinizin olması da son derece normal bir durum olmakla birlikte ters tepip tepmeyeceği de ayrı bir merak konusu olmuştur.

Ayırma büyüleri gerçekten etkili midir yoksa değil midir? Diye düşündüğünüz zaman aslına bakarsanız kesin olarak bilmeniz gereken ilk şey ayırma büyüsünü gerçekten doğru yapıp yapmadığınız olmalıdır. Her büyüde olduğu gibi bir ayırma büyüsü de gerçek anlamda tüm talimatlara uyularak yapıldığı takdirde etkili olacaktır.

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir
Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir

Ayırma büyüleri, adı üstünde ayrılması istenen iki sevgiliyi ya da evli bir çifti birbirinden ayırmak adına yapılır. Ayırma büyüsünün temeli eşleri birbirinden soğutmak olduğu için iki insanın birbirinden soğumasını sağlayarak ayrılma işleminin tamamlanması sağlanır. Bu tür büyülerde en çok tercih edilen yöntem uzaktan ayırma büyüsü olur. Çünkü ayrılması istenen insanlar genel olarak pek fazla görüşmediğiniz ve aranızda mesafe olan insanlardır. Bu nedenle çiftlerden biri için ya da isteğe bağlı olarak her ikisi için ayrı ayrı ayırma ve soğutma içerikli okumalar yapılabilir. Bunun yanı sıra bir diğer ayırma büyüsü yöntemi ise muska yazarak ayırma amaçlı olan soğutma büyüleridir. Bu tarz bir büyüyü yapabilmek için ayırmak istediğiniz insanlar ile görüşüyor, evlerine girip çıkıyor olmanız gerekecektir. Çünkü hazırlatacağınız bu ayırma muskalarını ayrılmasını istediğiniz insanların evlerine ya da bir şekilde kişisel alanlarına yerleştirmeniz gerekecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Yapılıp Yapılmadığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir
Ayırma Büyüleri Gerçekten Etkili Midir

Eğer ki eşiniz ya da sevgiliniz ile ayrılmanızı isteyen ve bu yönde çok ciddi motivasyon sahibi insanlar var ise korkmaya başlamamanız tam olarak ahmaklık olacaktır. Çünkü çok büyük ihtimaller bu insanlar hiçbir şekilde boş durmayacak ve size bir ayırma büyüsü hazırlamak için harekete geçecektir. Peki, sizin için bir ayırma büyüsü yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? Derseniz ki demelisiniz. Aslında bunu anlamanızın çok fazla belirleyici özelliği vardır. Ayırma büyüsü belirtileri şu şekilde sıralanabilir; eşiniz ya da sevgiliniz sizi unutacak kadar ihmal ediyor sizi hiç aramıyor ya da gün içinde sizinle herhangi bir bağlantı kurmaya çalışmıyor ise ancak bu tam olarak ve tek başına bir belirti denemez çünkü zaman zaman insanların işleri çok yoğun olabilir.

Eğer normal bir zamanda sizi ihmal etmeye başlamış ve hiç aklına gelip de arayıp sormuyor ise, sizinle yakın bir ilişki kurmaktan vazgeçmiş ise, sizin bulunduğunuz ortamda bile bulunmak istememeye başlamış ve sürekli sizden ayrı program yapmaya başlamış ise herhangi bir ayırma büyüsü ile karşı karşıya olma ihtimaliniz son derece yüksektir. Tüm bunların yanı sıra, ayırma büyüsü yapılmış olan bir eş ya da sevgili eğer birlikte yaşıyorsanız bir türlü eve gelmek istemez, eve giresi bile gelmediği için sürekli olarak bir bahane bularak eve gelmemenin yollarını arar.

Ayırma Büyüsü Bozma

Doğa öyle bir şeydir ki, dünya üzerinde herhangi bir ekosistem içinde her ne yapılırsa yapılsın bunun eksisi ve artısı vardır. Yani bir şey ne olursa olsun yapıldığı gibi aynı şekilde bozulabilir de. Bu noktada olay tamamen büyünün yapıldığı kişide biter. Ayırma büyüsüne maruz kalmış bir kimse kendisine bir ayırma büyüsü yapıldığını anlayıp bir medyum hocaya gitmek sureti ile ayırma büyüsü bozma işlemini gerçekleştirmesi son derece büyük bir önem taşır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.