1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır
0

Ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak eden pek çok insan vardır. Zira insanların arasına kara kedi gibi giren ve yuvalarını yıkan kimselerden ancak büyü yaparak kurtulmak mümkün olur. Siz de bu tür bir durumla karşı karşıya olabilirsiniz. Ayırma büyüsünün nasıl yapıldığını merak ediyor ve süreci dikkatli bir şekilde kontrol altına almayı arzu ediyorsanız bütün süreci incelemeye başlamalısınız.

Ayırma Büyüsü Nedir? – Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır
Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesi olan ayırma büyüsünün genellikle eşler arasında giren kişiler için yaptırıldığı bilinmektedir. Birbirini çok seven iki eşin arasını açan kadın ya da erkek yuvanın dağılmasına neden olabilir. Bu durumda erkek ve kadın arasındaki uzaklaşmayı gidermek için yasak ilişkiye yönelik ayırma büyüsü tercih edilmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır, Ayrılmanın gerçekleşmesi ve eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkması adına siz de büyüye başvurabilirsiniz. Peki, bu büyüyü yaptırmak için tercih etmeniz gereken yöntem nedir? Bütün detaylarıyla ayrılma büyüsüne bir göz atın!

Ayırmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Ayırmak için büyü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız öncelikli olarak bir medyum ya da hocaya başvurmanız gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü büyü herkesçe yapılabilecek bir şey değildir. Ancak bu konuda bilgili kimseler tarafından gerçekleştirilmektedir. Büyü yaptırmak için bir hoca ya da medyum araştırması yaparak sizin için en başarılı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek başvurduğunuz hoca veya medyum size nasıl bir yol izleneceğine dair ipuçları verecektir. Bu nedenle de ayırma büyüsünü yaptıracaksanız mutlaka profesyonel birinden destek almalısınız. Aksi takdirde yaptıracağınız büyü sonuç vermeyeceği gibi sizin için ideal sonuçlara da kapı aralamayacaktır.

Ayırma Büyüsü Yaptırmak için Nasıl Hoca Seçilir?

Ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi de büyünün kim tarafından yapılacağıdır. Bu noktada hangi hoca ya da medyumdan destek alacağınıza karar vermelisiniz. Peki, büyüyü yapacak olan hoca konusunda nasıl bir seçim yapmalısınız?

Ayırma büyüsünü yaptıracağınız hoca ile alakalı olarak öncelikle daha önce bu hocayı seçmiş ve memnun kalmış kimselerin görüşünü almalısınız. Çünkü ayırma büyüsünde rastgele bir seçim sizin için başarısızlık anlamına gelecektir. Öte yandan hocanın size ayırma konusunda vaatlerini de dikkatle dinlemenizde fayda vardır. Çünkü bazı hocalar ayırma büyüsü yapacaklarını söyleseler de ideal sonuçlara ulaşmak pek muhtemel değildir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Günah mıdır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır
Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır İki kişinin arasındaki ilişkiyi ortadan kaldırmak için büyü yapmanın günah olduğu düşünülmektedir. Ancak bu daima geçerli bir önerme olarak kabul edilmez. Çünkü iki kişinin kim olduğu en az büyünün kendisi kadar önemlidir.

Eşler arasına giren ve mutlu bir evliliğin bozulmasına yol açan kimselerin bu evliliğin yıkıntısı üzerine kuracakları birliktelik doğru değildir. Bu nedenle de eşlerden aldatılanın ayırma büyüsü yaptırması çok da yanlış değildir. Evliliğin bozulmasına neden olan hatta çocukların anne ya da baba sevgisinden uzak kalmasına yol açan bu ilişkinin ortadan kaldırılması gerekir.

Ayırma büyüsü tam da bu anlayışla yaptırıldığında günah olarak kabul edilmez. Çünkü Türk toplumunda da bilinen bir söz olan ‘Yuva yıkanın yuvası olmaz’ anlayışı burada tezahür eder. Siz de eşiniz ya da bir akrabanızın evliliği için ayırma büyüsünü yaptırarak daha mutlu bir yuvaya kapı aralayabilirsiniz. Özellikle de doğru medyum ve hoca seçerek ayırma büyüsünün ayrıcalıklarından fayda sağlamak oldukça önemli olacaktır.

Kocamı Dostundan Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen pek çok kadın medyum ve hoca aracılığıyla ayırma büyüsü yapar. Bu nedenle de büyünün gücünden faydalanmak için bir çözüm üretilmiş olur. Siz de kocanızın medyum ya da hocadan destek alarak dostundan ayrılması için harekete geçecekseniz yapmanız gereken sadece ayırma büyüsü konusunda önerilere kulak asmaktır.

Kocanızın dostuyla ilgili duygularının gerçek olmadığı ve bu ilişkinin sizin yuvanızı yıktığını bilerek hocaya başvurmalısınız. Hoca sizden gerekli bilgileri isteyecek ve kocanızla aranızdaki ilişkinin daha sağlam temeller üzerine oturması adına büyü yapacaktır. Büyü sayesinde kocanızla aranızdaki ilişkinin eskisi kadar güçlü olması mümkün olacaktır. Eğer siz de kocanızı geri kazanmak istiyorsanız bu büyüye mutlaka başvurmanız gerekir.

Ayrılanı Geri Getirme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Tutar

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır, bir çiftin arasını bozmak için yapılan bir büyüdür. Bu büyünün ne kadar sürede tutacağı, büyünün yapılış şekline, kullanılan malzemelere ve büyünün yapıldığı kişilerin enerjilerine göre değişir.

Genel olarak, ayırma büyülerinin etkisini göstermesi için birkaç hafta veya ay sürebilir. Ancak, bazı durumlarda, büyünün etkisi daha kısa sürede de görülebilir. Örneğin, büyünün yapılış şekli çok güçlüyse veya büyünün yapıldığı kişiler birbirine karşı zaten mesafeliyse, büyünün etkisi daha kısa sürede görülebilir.

Ayırma büyüsünün etkisini göstermeye başladığında, büyünün yapıldığı kişilerde aşağıdaki belirtiler görülebilir:

 • Birbirlerine karşı öfke ve nefret duymaya başlarlar.
 • Birbirlerini görmekten ve konuşmaktan kaçınır hale gelirler.
 • İlişkiyi bitirmek için bahaneler aramaya başlarlar.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır, ciddi bir işlemdir ve sonuçları geri döndürülemez olabilir. Bu nedenle, ayırma büyüsü yaptırmadan önce mutlaka bir medyumdan yardım almak gerekir.

Ayırma büyüsünün ne kadar sürede tutacağını tam olarak tahmin etmek mümkün değildir. Ancak, yukarıda bahsedilen faktörler göz önünde bulundurulduğunda, ayırma büyüsünün etkisinin genellikle birkaç hafta veya ay içinde görülmesi beklenir.

 

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.