Ana sayfa Büyüler Ayırma Büyüsü Nedir

Ayırma Büyüsü Nedir

273
0

Ayırma Büyüsü Nedir 

Ayırma Büyüsü Nedir
Ayırma Büyüsü Nedir

Ayırma büyüsü kötü niyetli bir büyüdür ve çoğu medyum / hoca tarafından yapılmaz. Çünkü insanlara zarar vererek kul hakkına girer. Fakat ne yazık ki birçok kişi de bu büyüyü yaptırmak için arayış içindelerdir.

Ayırma büyüsü birçok kişi için kara büyülerden olup yapılması çok günahtır. Seven kişileri birbirinden ayırmak , evlilikleri yıkmak gibi amaçları vardır.

Ayırma Büyüsünü Nasıl Anlarsın 

Eğer eşiniz birden size karşı soğuduysa ve daha az konuşuyorsa , sevgiliniz ortada hiçbir neden yokken ayrılmak istediyse sizi kıskanan kişiler tarafından ayırma büyüsü yapılmış olabilir. Genellikle ani değişimler bu büyünün belirtilerinden biridir. Eğer farkedilmez ise zaman geçtikçe bozması imkansız hale gelir.

Ayırma büyüsü yapan hoca ve medyumların sayısı azdır. Medyumbuyuler.com analiz ekibinin yaptığı araştırmaya göre bu büyüyü Türkiye’de hakkıyla yerine getiren 5-6 uzman bulunmakta. Fakat bu büyünün yapılış masrafı diğerlerine göre daha tuzludur.

Bu büyü hakkında yararlı bir video :

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Ayırma Büyüsü Nedir
Ayırma Büyüsü Nedir

Etkisi oldukça kuvvetli olan bu büyüyü bozmak çok zordur. Hatta bazı hocalara göre bu büyüyü sadece yapan bozabilir. Fakat gerçek öyle değildir. İşinde uzman bir medyum ile çalışarak sevdiğiniz insanı bu büyünün etkisinden kurtarabilirsiniz. Ayırma büyüsü bozmak için büyü yapılan kişiye ait bir materyal veya saç teli lazımdır. Kişiyle bağlantı kurmanıza gerek yok. Profesyonel medyumunuz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Eğer erken farkettiyseniz böyle bir şeyin olduğunu çok şanslısınız çünkü bozmak için zamanınız var demektir.

Ayırma büyüsü nedir , nasıl yapılır , İstanbul Ayırma Büyüsü yapan hocalar , Denizli ayırma büyüsü yapan medyumlar gibi arayışlarınız için bizlere ulaşıp fikir alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyülerden Korunmak İçin Neler Yapmalıyız
Sevgilime Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde papaz büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.