1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar
4

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar
Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma büyüsü , bildiğiniz üzere bir kara büyüdür ve çoğu hoca  / medyum yapmaktan kaçınır. Nedeni ise insanların evliliklerini ve ilişkilerini bozacağından haram olduğunu düşündüklerindendir.

Siz de eğer ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz lütfen 2 kere düşünün ve en doğru kararı verdiğinizden emin olun. Allah her şeyin hayırlısını verir. Bu nedenle bazen işi akışına bırakmak gerekebilir. Fakat siz yine de çok kararlıysanız ve ayırma büyüsü yaptırmayı kafaya koyduysanız bu yazımızda sizlere hangi hocalar ayırma büyüsü yapar , ve hangileri en etkili ayırma büyüsünü yapar ondan bahsedeceğiz.

Ayırma Büyüsünü Medyum Mu Yapar Hoca mı?

Genelde ayırma büyülerini medyumlar yapar. Nedeni ise hocaların çoğunlukla kara büyü çözme işleminde hizmet vermelerindendir. Ayırma büyüsü , bağlama büyüsü daha doğrusu çoğu büyüyü hocalar değil medyumlar yapar.

İşi ranta dökmüş hocalar bulunsa da medyumlar kadar etkili olamaz. Yani hocaların en etkili olduğu alan büyü çözmedir. Bu nedenle eğer ayırma büyüsü yaptırmaya kararlıysanız bu işi bir hocaya değil medyuma götürün.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar
Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Türkiye’nin neredeyse her ilinde uzman bir medyum bulunmaktadır. Fakat bu büyüyü yaptırırken , seçeceğiniz medyuma dikkat etmezseniz başınız ağrıyabilir. Öncelikle cinsiyetiniz ne ise onun tersi bir medyuma gidin. Yani eğer kadınsanız , erkek bir medyuma gitmelisiniz.

Nedeni ise bu tür ayırma büyülerinin hem cinsler tarafından yapılmasının uğursuzluk getireceğine inanılmasıdır. İkinci dikkat etmeniz gereken nokta ise gideceğiniz medyumun dolandırıcı olup olmadığıdır. Bildiğiniz üzere son dönemde insanların duygularıyla ve hayalleriyle oynayan birçok medyum türemiştir.

Medyumbuyuler.com ekibi olarak bu tür durumlar mağdur olmamanız için gerekli araştırmamızı yaptık ve Türkiye’nin en iyi medyumları adı altında bir sayfa oluşturduk. O sayfamıza giderek ilinizdeki veya çevre illerinizdeki en profesyonel medyumları öğrenebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bugün ki yazımızda Ayırma büyüsü yapan medyumlardan bahsettik. Eğer yazımızı dikkatle okursanız çok şey öğrenebilirsiniz. Medyumbuyuler.com ekibi olarak sizlere yardımcı olabilmek için 7/24 buradayız. Her sorunuza yanıt veriyoruz. Lütfen bize yazmaktan çekinmeyiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. Nişanlım beni baaşka kız içiin bıraktı. Ayırma vefki yapıp ardından bağlama celbi ile tekrar kendime geri getirebilir miyim?

 2. 2 sene önce

  BEN DAHA ÖNCE Bİ KAÇ HOCAYA YİNE DANIŞMIŞTIM İNANIN HİÇ ETKİSİNİ GÖRMEDİM AMA YASİN HOCA ÇOK BAŞKA YANİ EMEK VAR YAPTIĞI TÜM İŞLERDE Bİ KAÇ SORUNUM İÇİN DANIŞTIM ARTIK HOCA DİYİNCE AKLIMA SADECE YASİN HOCA GELİYOR ÇÖZÜLMEYEN SORUNUM KALMADI..

 3. 1 sene önce

  Beni bırakıp gidin sevgilime neler neler yaptırmak istiyodum araştırdım baya hoca çok iyi param boşa gitmedi çok iyi bir hoca buldum sonunda bundan sonra sizinleyim hocam sagolun

 4. 1 sene önce

  Selamlar.. ben eski nişanlım için yaptirmak ıstiyorum . Suanki sevgilisi aramızı bozmuştu.. nasıl olduysa o kızla sevgili oldu 3 ay olacak biz ayrı kalali hemen onunla oldu bu işte bi is var. Cozemedim yasin bey sizin bana yardımcı olacaginiZi soyledilerrrrr.. onun için yazıyorum eski nisanlimi çok seviyorum haziranda düğünum vardi.. nisanli kalsaydik .. olmadi olması lazim beni onsuZ olamıyorum. Benim için çok zor Bi durummm.. anlata biliyormuyum . Kimse yasamasin hocam en kısa zamanda randevu istiyorum .. iyi gunler ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.