1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma Büyüsü Yapılışı
4

Ayırma Büyüsü Yapılışı, Genel olarak insanlar kendileri için birçok şeyi denemekle beraber bu şeylerden istemiş oldukları verimi de bazen alamamaktadırlar.  Öyle ki insanların çoğunda değişik etkiler bırakan ayrılık olayında da moral bozukluğu ya da çeşitli enerji düşüklüğüne sebep olan bazı çalışmalar da yine insanlar tarafından düzeltilmek istenmekte ve ayırma büyüsü tarzındaki büyülere de yönelerek bu konularda çeşitli işler yapabilmektedirler.

Ayırma Büyüsü Yapılışı
Ayırma Büyüsü Yapılışı

Bundan dolayı birçok insan bu tarz büyüleri araştırıp haklarında tam olarak ne var veya haklarında tam olarak ne gibi bilgiler var onları öğrenmek istemektedirler.

Ayırma Büyüleri Nedir – Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma büyüleri tam olarak nedir insanlar bunun da merakına düşmüş ve bu soruya da bir cevap aramaktadırlar. Bundan dolayı farklı bilgiler isteyen insanlar da vardır. Ayırma tarzındaki büyülere insanlar çeşitli nedenlerden dolayı araştırma isteği duyabilmektedir.

Çünkü insanlar genel olarak bu tür şeylerden kendilerine bir pay çıkarmak amacıyla yaklaşmakta ve büyülerin de kendileri açısından bazı iyi sonuçlar sunabileceğini ya da sunamayacağını öğrenmeyi istemektedirler. Bundan dolayı da bu büyüleri direkt olarak araştırmaktadırlar.

Ayırma Büyüsünün Yapılışı

Ayırma büyüsünün tam olarak nedir ya da ne gibi durumlarda insanlar farklı şeyleri düşünmektedir bunların hepsini insanlar merak ederek birtakım durumları düzeltebileceklerine de inanmaktadırlar.

Ayırma Büyüsü Yapılışı
Ayırma Büyüsü Yapılışı

Bundan dolayı direkt olarak bu büyülerin nasıl yapıldığını ya da ne gibi durumlar sonrasında yapıldığını öğrenmek isteyen insanlar da vardır. Bu insanlar da bu konularda kendilerini tam olarak geliştirmekte ve çeşitli durumları yine kendileri için oluşturmaya çalışmaktadır.

Ayırma Büyülerinin Yorumları

Bu gibi ayırma büyüleri tarzındaki büyülerin genel olarak yorumlar için de gerekliliği ön plana çıkabilmektedir. Bundan dolayı aslında insanlar yorumlar yaparak çeşitli durumlarda çeşitli olayları elde etmeye ve bu elde etmeleri sonrasında da yine kendileri için iyi olacak birçok şeyi yapmaya çalışmaktadırlar.

Bundan dolayı da aslında yorumlar onlar açısından çokça kez önem taşıyabilmekte ve yorumlara verilen bu önem sayesinde de çeşitli şeyleri elde edebilmektedirler. Bundan dolayı araştırmalarınızda sizler de yorumlara önem vererek çalışabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Ayırma Büyüsü Yapılışı
Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma büyüsünün etkileri tam olarak ne olabilir ya da böyle etkiler var mı diye de insanlar sorabilmektedirler. Bu sormuş oldukları birçok soruya da aslında insanlar cevap vermekte ve bu cevaplar sonrasında istemiş oldukları etkilerin tam olarak ne olduğunu da yine insanlar kendilerince cevaplandırabilmektedirler.

Bundan dolayı olacak ki aslında etkilere geniş pencereden bakmak daha sağlıklı bilgileri sizlere verebilecektir.

Ayırma Büyüsü Yapılışı ve etkileri genellikle ayrılma sürecini hızlandırmaya veya ilişkiyi zorlaştırmaya yöneliktir. Bu büyüyü yapan kişi, hedef ilişkide çeşitli olumsuz etkiler yaratır. İşte ayırma büyüsünün potansiyel etkileri:

 1. Duygusal Bağları Zayıflatma: Ayırma büyüsü, hedef ilişkideki duygusal bağları zayıflatmaya odaklanır. Bu büyüyü yapan kişi, hedef ilişkideki sevgi ve bağlılığı azaltmaya çalışır. Bu da ilişkinin sona ermesini kolaylaştırabilir.
 2. İletişimi Bozma: Ayırma büyüsü, hedef ilişkideki iletişimi bozmak için kullanılabilir. Bu büyüyü yapan kişi, iletişime engel olmak veya sürekli tartışmalar yaratmak gibi manipülatif yöntemler kullanabilir. Bu da ilişkinin çatışmalarla dolu ve sağlıksız hale gelmesine neden olabilir.
 3. Çekişmeleri Artırma: Ayırma büyüsü, hedef ilişkideki çekişmeleri artırmak için kullanılabilir. Bu büyüyü yapan kişi, hedef ilişkide sürekli gerilimler ve anlaşmazlıklar yaratır. Bu, ilişkinin zorlaştığını ve sona ermesinin daha olası olduğunu düşündürebilir.
 4. Güvensizlik Oluşturma: Ayırma büyüsü, hedef ilişkide bir güvensizlik duygusu oluşturmayı hedefleyebilir. Bu büyüyü yapan kişi, hedef ilişkide partnerin sadakatini veya niyetlerini sorgulatan olaylar yaratır. Bu, ilişkideki güvenin erozyona uğramasına ve sonunda ayrılığa yol açabilir.

Ayırma Büyüsü Yapılışı, etkili olabilir ancak sonuçlarını tahmin etmek ve yönlendirmek zordur. Ayrıca, bu tür büyülerin etik ve ahlaki sorunlara yol açabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle, ayrılmak isteyen kişilerin öncelikle olumlu ve sağlıklı yollarla ilişkilerini sonlandırmaları daha doğru bir seçenek olacaktır.

 

Rüyada Bağlama Büyüsü Görmek yazımızı da okuyabilirsiniz.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. çok zahmetli bir işlem hocamız sağolsun uyguladı benim için ve işe de yaradı. Allah razı olsun hocam sizden.

 2. Babam hem annemi aldatıyordu hemde onu bir türlü bırakmıyodu bende annem üzülmesin diye ona söylemiyodumama babamdn soğusun kndi bıraksın istiyodum bu yola basvurdm YASİN HOCA bana cok yrdımcı oldu işlemlerden sonra en kısa sürede annem babamı terk etti olması gereken sey sonunda olmstu

 3. 2 sene önce

  Hoca gayet iyi biraz tereddüt ettim ama gayet yaptıkları tuttu gönül rahatlığıyla tercih edile bilir

 4. İğrencc ötesi bir hayatım varrdı babam beni rahat bırakmıyoduu evden ayrılmak istiyodumm bela gibi bi ailem vardı hiç aile gibi değillerdi peşimi bırakmaları rahat vermeleri için yasin hocadan nasıl işlemler yapılcağını sordum ve ne gerekiyosa ypmasını istedim beni kurtardı bu berbat haytattaann cokkk sağğolsunn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.