Ana sayfa Geri Getirme Büyüsü Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

1388
0

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Bugün ki yazımızda , ayrılan eşi geri getirme büyüsü nedir ve nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Hayatımızın bazı evrelerinde eşlerimiz ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşayabiliyoruz.

Bunların çoğunun nedeni psikolojik olmakla beraber araştırmalara göre ayrılan eşlerin %60’ına soğutma veya evliliği bitirme büyüsü yapılıyor. Bu durumda eşinizin sizden soğuması ve sizi terketmesi de kaçınılmaz son oluyor. Eşiniz sizden ayrıldıysa ve aşk acısı çekiyorsanız hiçbir çözüm yolu yok diye endişe etmeyin.

Onu geri getirebilir ve evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Bunu yapmak için önce kendinize ve evliliğinize inanmanız , her şeyin güzel olacağı inancını kaybetmemeniz gerekiyor. Eğer direk yenilgi psikolojisine girerseniz , bu büyüyü yapmaya hevesiniz bile kalmaz.

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Buraya kadarını okuduysanız ve kendinizi bu büyüyü yapmak için hazır hissediyorsanız başlayabiliriz. Önce , ayrılan eşinizin herhangi bir eşyasına ve fotoğrafınıza ihtiyacınız var. Bu eşyaları temin ettikten sonra akşam namazından sonra masanın başına geçin ve elinize 20 santim uzunluğunda bir ip alın.

Bu ipi eşinizin fotoğrafına geçirin ve nas suresini okuyarak kendinize doğru çekin. Ardından eşinizin fotoğrafınızı kalbinizin üzerine koyun ve Allah’tan onun geri gelmesini dileyin. Sonra bir kağıt alıp şu sureyi oraya yazın :

saeid zawjati fi ‘iieadatiha ‘iilaya , ya ‘iilhi. musaeadati mae kayinat thulathiat al’abead alkhasat bika. qalbi yantami ‘iilaya , alghurfat takhsani.

Bu sureyi eşinizin fotoğrafınıza ilikleyip bir muskanın içerisine koyun. Bu muskayı boynunuza asabilirsiniz. Ardından bir şükür namazı kılın ve eşinizin herhangi bir eşyasını yatağınızın altına koyun. Bu süreç zarfında abdestli olmayı sakın unutmayın ertesi sabah bir kapa su koyup sokak hayvanlarının içebileceği bir köşeye koyun. Büyü yaparken hayır işlemek işleri kolaylaştırır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayrılanı Geri Getirme Büyüsü

Büyü Ne Zaman Etkisini Gösterir ?

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Bu büyü genellikle 2 haftada etkisini gösterebilir. Fakat işlerin biraz daha hızlanmasını istiyorsanız her gece şükür namazı kılmayı ihmal etmeyiniz. Eşinizin size döneceğinden şüpheniz olmasın.

Ne yazık ki bazen ilişkilerimizde büyüye başvurabiliyoruz fakat bu büyü iyi niyetli bir büyü olduğu için yapılmasının mübah olduğunu düşünüyoruz. Boşanan eşi geri getirme ve boşanma aşamasındaki eşin fikrini değiştirmek içinde bu büyüyü uygulayabilirsiniz.

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.