1. Anasayfa
 2. Geri Getirme Büyüsü

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
0

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir Bugün ki yazımızda , ayrılan eşi geri getirme büyüsü nedir ve nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Hayatımızın bazı evrelerinde eşlerimiz ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşayabiliyoruz.

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Bunların çoğunun nedeni psikolojik olmakla beraber araştırmalara göre ayrılan eşlerin %60’ına soğutma veya evliliği bitirme büyüsü yapılıyor. Bu durumda eşinizin sizden soğuması ve sizi terketmesi de kaçınılmaz son oluyor. Eşiniz sizden ayrıldıysa ve aşk acısı çekiyorsanız hiçbir çözüm yolu yok diye endişe etmeyin.

Onu geri getirebilir ve evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Bunu yapmak için önce kendinize ve evliliğinize inanmanız , her şeyin güzel olacağı inancını kaybetmemeniz gerekiyor. Eğer direk yenilgi psikolojisine girerseniz , bu büyüyü yapmaya hevesiniz bile kalmaz.

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ? – Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir Buraya kadarını okuduysanız ve kendinizi bu büyüyü yapmak için hazır hissediyorsanız başlayabiliriz. Önce , ayrılan eşinizin herhangi bir eşyasına ve fotoğrafınıza ihtiyacınız var. Bu eşyaları temin ettikten sonra akşam namazından sonra masanın başına geçin ve elinize 20 santim uzunluğunda bir ip alın.

Bu ipi eşinizin fotoğrafına geçirin ve nas suresini okuyarak kendinize doğru çekin. Ardından eşinizin fotoğrafınızı kalbinizin üzerine koyun ve Allah’tan onun geri gelmesini dileyin. Sonra bir kağıt alıp şu sureyi oraya yazın :

saeid zawjati fi ‘iieadatiha ‘iilaya , ya ‘iilhi. musaeadati mae kayinat thulathiat al’abead alkhasat bika. qalbi yantami ‘iilaya , alghurfat takhsani.

Bu sureyi eşinizin fotoğrafınıza ilikleyip bir muskanın içerisine koyun. Bu muskayı boynunuza asabilirsiniz. Ardından bir şükür namazı kılın ve eşinizin herhangi bir eşyasını yatağınızın altına koyun. Bu süreç zarfında abdestli olmayı sakın unutmayın ertesi sabah bir kapa su koyup sokak hayvanlarının içebileceği bir köşeye koyun. Büyü yaparken hayır işlemek işleri kolaylaştırır.

Büyü Ne Zaman Etkisini Gösterir ?

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir
Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir

Bu büyü genellikle 2 haftada etkisini gösterebilir. Fakat işlerin biraz daha hızlanmasını istiyorsanız her gece şükür namazı kılmayı ihmal etmeyiniz. Eşinizin size döneceğinden şüpheniz olmasın.

Ne yazık ki bazen ilişkilerimizde büyüye başvurabiliyoruz fakat bu büyü iyi niyetli bir büyü olduğu için yapılmasının mübah olduğunu düşünüyoruz. Boşanan eşi geri getirme ve boşanma aşamasındaki eşin fikrini değiştirmek içinde bu büyüyü uygulayabilirsiniz.

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüleri

Ayrılan eşi geri getirme büyüleri, bir ilişkiyi sona erdirmiş olan kişinin eski partnerini geri çekmek için kullanılan büyülerdir. Bu tür büyüler, kaybedilen aşkı yeniden alevlendirmeyi, ilişkiyi onarmayı ve eski eşi geri getirmeyi hedefler. Ancak, bu tür büyüler bazen etik sorunlara neden olabilir ve kişilerin özgür iradesini manipüle etmekle suçlanabilir.

Bu tür büyülerin etik değerlerle çatışması nedeniyle, diğer alternatif yöntemlere başvurmak daha yapıcı ve etik bir yol olabilir. İlişkiler üzerinde büyü kullanmanın yanı sıra, kişisel gelişim ve iletişim becerilerini geliştirme, anlayış ve hoşgörüyü artırma, ortak çözüm bulma becerileri gibi alternatif yaklaşımlar da mevcuttur.

Eğer hala ayrıldığınız kişiyi geri getirmek için büyü yapmak istiyorsanız, bir medyum veya spiritüel danışman ile çalışmanız önemlidir. Uzman bir kişi size bu tür büyülerin riskleri ve sonuçları konusunda rehberlik edebilir ve etik değerleri gözeterek size yardımcı olabilir.

Ancak, bu tür büyülerin kullanımı konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Diğer kişinin özgür iradesini manipüle etmek veya zarar vermek etik olmayan bir davranıştır. Her zaman diğer kişinin isteklerine ve sınırlarına saygı göstermek önemlidir. Öncelikle kendi duygusal iyilik halinize odaklanmalı ve eski partnerinize saygılı bir şekilde iletişim kurmaya çalışmalısınız. İletişim, anlayış ve uzlaşma için çaba sarf etmek, ilişkiyi onarmak ve geri getirmek konusunda daha olumlu sonuçlar verebilir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.