1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
6

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Ne yazık ki , en çok aranan büyülerden biri olan bağlama büyüsü hakkında internette yazılan bilgilerin çoğu işi boş ve hit çekme amacıyla yazılan makalelerden oluşuyor. Medyumbuyuler.com uzman ekibi sizlere bu büyü hakkındaki tüm gerçekleri anlatıyor.

Sevilen kişiye yapılan büyülerden biri olan bağlama büyüsü , bir kişiyi kendinize aşık etmeyi sağlar. Genellikle tutan bu büyü , uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü eğer ilk seferde yapılan büyü başarısız olursa , ikinci denemenin tutma olasılığı daha düşük oluyor veya büyü tutsa bile etkisi az sürüyor.

Bağlama Büyüsü Yapılmadan Önce Ne Gibi Hazırlıklar Yapılmalı ?

Öncelikle kime yapılacağı çok önemlidir. Sizi hiç tanımayan , daha

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

önce konuşmadığınız birine bu büyünün yapılmasını doğru bulmuyoruz. Ama eğer birbirinizi tanıyorsanız veya eski sevgiliniz ise bu kişi bu büyü yapılabilir. Bağlama büyüsü yapılmadan önce , uzman medyumunuzla birlikte hazırlıklara başlayabilirsiniz. Ama eğer kendiniz yapmak istiyorsanız aşamalar şu şekildedir :

1- ) Sevdiğin kişinin resmi ile kendi resmin.

Resimlerinizi yazıcıdan çıktı alabilir veya çiziminiz iyi ise kendiniz çizebilirsiniz.

2- ) Üzerinde ” Ya Mulaki ” yazısı olan bir kağıt parçası. Burda önemli olan nokta şu , bu yazıyı siz yazmalısınız.

3-) Bir sürahi dolusu ayran veya inek / keçi sütü.

4-) Bir adet a4 kağıt.

Gelelim Bağlama Büyüsünün Nasıl Yapıldığına ;

Öncelikle , ikinizin resmini önünüzdeki masaya koyun ve elinize kendi yazdığınız ” Ya Mulaki ” kağıdınız alın. 41 kere , ” Ya Mulaki ” okuyun. Bazı siteler , bu işlemi yaparken ya mulaki yazısına bakmanızı belirtir fakat okurken resimlere bakmanız daha doğru ve etkili olacaktır.

Daha Sonra ;

” Ya Mülaki ifadesinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde olan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve süfli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahlukların ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum. “

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu tılsımda yazanları resimlere bakarak okuyun.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Cinler Neden Musallat Olur?

Şimdi sıra geldi boş a4 Kağıdına. Kağıda , aşağıda yazanları yazmalısınız :

 

Ruhun karalığını beyaza çekecek olan ak kağıt! Senden, bütün ulvi mahlukatın temiz ve pak yüreğinin masum hisleri ve berrak düşünceleri adına sesleniyorum. Kendime bağlamak istediğim falan kişinin (buraya onun adı yazılmalı) kalbini ve aklını bana ram et. Beni, bağlama büyüsünün masum sihri ile ona, onu da senin temiz yüreğin ile bana bağla, hem de hiç kopmayacak şekilde.Bu vefki boş kağıdın üzerine yazdıktan sonra, elimizdeki iki temsili resmin üzerine yapıştırıp bu iki resmi, evimizdeki bir duvara asmalıyız. Tabi, bu resimleri duvara asarken de şu sözleri içimizden (bu sözler dışarıdan duyulmamalı) tekrar etmeliyiz:Bana bağlanmayacağını düşünerek korkuyorum; ama içimdeki ümit ışığının sönmesine asla müsaade etmeyeceğim. Çünkü sizin sayenizde, sevdiğim varlığın bana ram olacağını ve boyun eğeceğini biliyorum. Sizin sayenizde ve size okuduğum etkili tılsımlar sayesinde, yaptığım büyünün amacına ulaşacağını fark ediyorum. Umarım, ümidim tahakkuk eder ve korkum gerçek olmaz.

Bu sözlerle beraber , kimsenin görmediği bir duvara ikinizin resmi ile a4 kağıdını yan yana asmanız gerekmektedir. Bunların duvarda 15 gün boyunca asılı kalması da şart ve müdahale edilmemesi gerekiyor bu kağıtlara.

Geldik son aşamaya.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir sürahi dolusu ayran veya süte 41 kere ya mulaki okumalıyız ve içinizden büyünün tutmasını iyi niyet ile geçirmelisiniz. Unutmayın , içinizde eğer herhangi bir kötü his vs. var ise eterik varlıklar size yardımcı olmazlar. Okuduktan sonra sürahiden bir bardak ayran veya süt içmelisiniz geri kalanını ise bir kaba boşaltarak sokak hayvanları için kapının önüne koymalısınız. Bu husus çok önemlidir.

Tüm büyüler , uzman medyumlar tarafından daha profesyonelce ve daha garantili yapılmalıdır. En iyi medyumları öğrenmek için linke tıklayabilirsiniz : Türkiye’nin en iyi medyumları 

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (6)

 1. 2 sene önce

  Merhaba ben de erkek kardeşim için işlem yaptırdım hocamıza , Kardeşim alkol bağımlısı denecek kadar çok içki içiyordu ve eşinin yanına çok geç dönüyor sanki hala gençlik döneminde bekar bir erkekmiş gibi arkadaşlarıyla geç saatlere kadar takılıyordu. Eşi bu durumdan çok rahatsızdı ben de hocamızla tanıştırdım kendisini. Hocamız çok yardımcı oldu bize. Artık eşine daha çok ilgi gösteriyor ayrıca içki problemi de yok derecek düzeyde azaldı Eşi gerçekten çok minnettar hocamıza.

 2. 2 sene önce

  Erkek arkadaşımın beni aldattığını öğrendim , artık telefonda konuşmalarını ve mesajlarını benden saklamaya başladı. Çünkü sosyal medya hesaplarını bana gizlemiş ve şifreleri değiştirmişti. Bu durumu ona söylersem adım gibi eminim benden ayrılırdı ve konu hakkında çok araştırlarım oldu dürüst olarak kendime en son tayin ettiğin kişi yasin bey oldu iyiki tanımışım geçte olsa.

 3. en çok merak ettiğim bu. şimdi bağlama celbi yaptırsak ne kadar süre etkili olur? sonsuza dek mi yoksa bir süresi var mı?

 4. Erkek arkadaşmı onu artık hiç sevmiyordum sırff ona sinirdem hırsımdan onu kendime bağlanyıp ona acı cekrtrmek istiyrdum Bunun için büyü nevarsa göze almstım yasin hocayı aradım bana büyünün kötülüğünü anlattı her sey dualar ile olur mümkün dedi inanclı bir kalp ile herseyin mümknlüğünü anlattı ben ne olursa olsun bana bağlansında nasıl olursa olsun kafasndaym tabi ne yapmam gerekşyorsa yaptım bi kaçgün sonra beni aradı malum kişi ve suan bensiz yapamaz haldeee istediğim olduu içim rshat

 5. 1 sene önce

  Aradığım en iyi bağlama duasi . O kadr çok makale okudum . Çoğu gereksiz mi gereksiz.. zaman kaybı 2 aydır araştırma yapıyorum . Bi cocuktan hoşlanıyorm bana karşı ilgisi var . Öz güven yok bu dua onun içinde olur büyük ihtimal . 7 aydır konusuyoruz güzel gidiyo hwrsey benimle görüşmek istememesi üzülüyor .. bu duayi deneyip yazicam buraya ne kadr sürer hiç Bi fikrim yok . 2 ayda onun için beklerim ..
  Biran önce görüş saglanmali çünkü . Duayi aklıma yatti bakalım . Hocayi da çok övüyorlar . Bayadir iyi medyum rastlamadim hadi bakalım görüşmek üzere ..

 6. 7 ay önce

  Çok etkili bir yazı olmuş ben iletişimde olan hocayı aradım verdiği cevaplar fazlasıyla memnun etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.