1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

  Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

  Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar
0

  Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

  Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar
Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar yaptıkları büyünün etkisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Büyü yüz yıllardan beri yer yüzünde varlığını sürdürmüş ve birçok devlet ile din tarafından yasak kılınmıştır.

Daha çok kötü niyetlilerce kullanılan büyünün etkilerini inkâr etmek doğru olmayacak. Bazı insanlar yetiştiriliş biçimi dolayı ile büyüye inanmaz. Fakat büyünün varlığını inkâr etmek doğru değildir. Dinimizce büyünün yasak kılınmasının da birçok sebebi vardır.

Bağlama büyüsü yapan hocalar, tüm büyülerin en tesirli olanı olarak karşımıza çıkar. Bağlama büyüsü genel olarak ak büyüler arasında yer alır ve platonik aşıklar, sevgili ilgisi azalan ve evlilikleri kötüye giden bireyler tarafından yapılır.

Bağlama büyüsü yapan medyum hoca birden fazladır. Fakat hocamızla iletişime geçerek bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.. Bağlama büyüsü, diğer tüm büyülere nazaran etkisi en fazla olan büyülerdendir. Bu yüzden bu büyüyü yapacak olan hocanın alanında uzmanlığı ve tecrübeleri bir hayli önem taşımaktadır. Her hoca, her büyüyü yapamaz. Büyü yapmanın bir adabı vardır.

Bu adaptan yoksun bir medyum hoca tarafından yaptıracağınız büyünün yararından çok zararını görebilirsiniz. Bu nedenle iyi bir araştırma yapıp, kaliteli bir bağlama büyüsü yapan hoca bulmanızı tavsiye ediyoruz. Bağlama büyüsü yanlış yapılır ise manevi anlamda ciddi zararlar görebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir konusuna bir açıklık getirelim. İki insanı duygusal anlamda bağlamak ve onların bir daha ayrılmamasını sağlamak adına uygulanan büyüye bağlama büyüsü denir. Ak büyü sınıfında yer alan bu büyü, genel anlamda ayrılık aşamasında olan kişilere uygulanır. Bunun dışında platonik aşk yaşayan kimselerde bağlama büyüsüne başvurur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Belçika da Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Bağlama büyüsü sayesinde çok sayıda insan ayrılıktan dönmüş ve mutluluğun zirvesine ulaşmıştır. Genelde evli çiftler tarafından da uygulanan bu büyünün tesiri inanılmaz büyüktür. Bağlama büyüsünü yapacak olan hocanın iyi seçilmiş olması büyük önem taşıyor.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır, gelin hep beraber inceleyelim. Bütün büyü ritüellerinde olduğu gibi bağlama büyüsünde de isim, anne ismi, fotoğraf, doğum tarihi gibi bilgiler gereklidir. İlk olarak bağlanmasını istediğiniz çiftlerin fotoğrafları üzerine kişi bilgileri safran mürekkebi ile özenle yazılır.

Ardından bu fotoğrafları medyum kavanoz içine yerleştirir ve üzerine altı damla kadar susam sapı, üç damla kadar adamotu, iki damla çöpleme, iki damla haşhaş özü ve son olarak bir damla eğir kökü eklenerek bir hafta kadar beklemeye alınır.

Ardından büyünün gerçekleşmesi için ruhani kişi davet edilir. Bunun için bir koç kesilmesi ve sunakta bu koçun kanı ile beraber bazı hayvan kemiği ve biraz tezek ile ritüel gerçekleştirilmeye başlanır. Ruhun gelmesi için davet başlar ve ruh geldikten sonra önüne kavanoza koyularak, niyet dikkatli bir biçimde söylenir. Ruhaniye söylenen tılsımlı sözler büyük önem taşır. Güvenlik açısından bu sözleri her yerde paylaşmamak büyün önem taşır.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder konusu son dönemlerde bir hayli araştırılmaktadır. Büyülerin en tesirlilerinden birisi olarak karşımıza çıkan bağlama büyüsünün etkileri için net bir gün belirlemek yanlış olacak. Çünkü birçok etkene bağlı olarak büyü tesirini göstermeye başlar. Bağlama büyüsü etki süresi medyum hocalara ve yaptıkları işlemlere göre de değişiklik gösterir.

Pek çok farklı bağlama büyüsü çeşidi bulunduğundan bunun ortalaması alınır ve en erken bu büyü 10-12 gün içerisinde gerçekleşirken, en geç bağlama büyüsü 21 ile 54 gün arasında gerçekleşmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Tespit Edilir?

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi büyülerin en tesirlisi olan bağlama büyüsü, medyumun uzmanlığı, tecrübeleri, kullandığı malzemeler dolayısı ile bağlama büyüsü etkileri değişiklik göstermektedir. Bağlama duası için kullanılacak işlem ve yapılacak ritüel büyüsünün zamanı konusunda değişikliklere yol açacaktır.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Bağlama büyüsü yaptırmak haram mıdır sorusunun yanıtı bir hayli merak edilmektedir. Çok uzun yıllardan beri varlığını koruyan büyü, günümüzde de büyük bir ilgi görmektedir. Birçok amaç uğruna büyüye başvurulur. Bağlama büyüsü, ilişkileri zedelenmiş ya da platonik aşık olan kimseler tarafından yapılır. Etkisi en büyük olan büyülerden birisi olan bağlama büyüsü beyaz büyü olduğu için günah değildir.

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.