1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama Büyüsü Yapımı
4

Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama Büyüsü Yapımı
Bağlama Büyüsü Yapımı

Büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilen büyü kategorisi de bağlama büyüsüdür. Gözü dışarıda olan eşleri eve bağlamak, yuvaların dağılmasını engellemek, sevgilisini kaybetmek istememek gibi birçok farklı sebeple bağlama büyüsünün gücünden yararlanılır. Bağlama büyüsü yapma nedenleri farklı da olsa amaç her zaman mutlu ilişkilerdir.

Bağlama büyüsünün gerçekleşebilmesi için iki husus vardır. İlk husus bağlama büyüsü yapmaya karar vermek, ikinci husus ise profesyonel bir medyumdan destek almaktır. Her iki husustan da eminseniz bundan kendinizi sürecin doğal akışına bırakabilirsiniz.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler üç ana kategoride ayrılmakta olup; eşimi kendime bağlama büyüsü, kocamı kendime bağlama büyüsü ve sevgilimi kendime bağlama büyüsüdür.

 

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdikten sonra bireyler süreçle ilgili bilgi almak ve alanında uzman bir medyumla tanışabilmek amacıyla internetin gücünden faydalanırlar. Bağlama büyüsü en temel tanımıyla ayrılık yaşayan kişilerin yeniden bir araya gelmesi amacıyla yapılan bir büyüdür.

Ayrılık tüm insanlar için zor olsa da gerçek aşkı bulduğuna inanan insanlar için süreç biraz daha zorlu geçmektedir. Aşkı bulduğuna inanan kişi sevdiğini geri almak eski huzurlu yaşamına dönüş yapmak amacıyla bağlama büyüsünden destek alırlar.

Bağlama büyüsü eski çağlardan itibaren insanlar tarafından kullanılan en eski büyüler arasındadır. Çiftler yaşadıkları ilişki de ayrılık yaşayabildikleri gibi ayrılık yaşamasalar bile birçok defa hayatlarındaki insanı aldatabilirler. Her iki durumda da aşk acısı çekerek kendini değersiz hisseden bireyler büyüyle sorunu kökünden yok etmeyi tercih ederler.

Bağlama Büyüsü Yapımı
Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyüsünde ve diğer tüm büyülerde olduğu gibi büyüler medyumlar tarafından uygulanmalıdır. Büyülerin işin uzmanı medyumlar tarafından uygulanmadığında ise etkisi olmaması en kötüsü ise tahmin edilemez şekilde sonuçlanmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü kadınlar ve erkekler için farklı şekilde uygulandığı gibi bağlama büyüsü de kişiye özel olarak yapılır. Bağlama büyüsü yapımı sadece medyumlar tarafından yapılmakta olup; medyum maneviyatı yüksek özel yeteneklerle dünyaya gelen kişilerdir.

Bağlama Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün birçok farklı çeşidi bulunmakla birlikte; bağlama büyüsü kategorileri aşağıda yer almaktadır.

 • Çiftler arasında soğukluk girdiği durumlarda soğukluğun giderilmesi
 • Sık sık kavga eden çiftlerin arasındaki işetişimin arttırılması
 • Eşin ya da sevgilin aldatıldığı durumlarda
 • Boşanma aşamasında olan evliliklerin kurtarılması

Bağlama büyüsü iyi yönde kullanılabileceği gibi ne yazık ki kısmet bağlama, dil bağlama gibi kötü amaçlarla da kullanılabilir.

Kötü amaçlarla kullanılan bağlama büyülerinin etkisi aşağıda yer almakta olup; profesyonel medyumlar tarafından bağlama büyüleri çözülebilmektedir.

 • Bağlama büyüsü uygulanan kişinin tüm insanlardan uzaklaşarak içine kapanması
 • Çiftler arasındaki kavgaların büyüyerek şiddetli bir duruma gelmesi
 • Ruhsal olarak sıkıntıya girme ya da depresyon durumunun yaşanması
 • Büyü yapılan kişide sürekli kâbus görülmesi ve buna bağlı olarak uykusuzluk sorunun ortaya çıkması
 • Halsizlik ve sinirlilik durumu
Bağlama Büyüsü Yapımı
Bağlama Büyüsü Yapımı

İyi amaçlarla kullanılan bağlama büyüsünün etkileri aşağıda belirtilmiştir.

 • Aldatan eşin evine dönerek evinde huzuru ve mutluluğu bulması
 • Çiftler arasındaki tüm gerilimlerin son bulması
 • Eşler arasındaki iletişimin olumlu yönde değişmesi
 • Eşler arasında aşk ve huzur ortamının kurulması
 • Bağlanma sorunu yaşayan kişinin eşine / sevgilisine dönerek büyü yaptıran kişiden başka gözünün kimseyi görmemesi

Bağlama büyüsü iyi niyetlerle yapılacağı gibi kötü niyetlerle de yapılabilen büyülerdir. Bağlama büyüsünün kötü amaçla kullanılabilecek olması niyetiniz iyi olsa bile profesyonel bir medyumdan destek alma zorunluluğunu getirir. Bağlama büyüsünün doğru bir şekilde yapılabilmesi için büyü yaptırmak isteyen kişinin şeffaf bir şekilde medyumun tüm sorularına cevap vermesi gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü

 

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. 3 sene önce

  BU YAPTIRDIĞIM İKİNCİ CELB İŞLEMİ OLDU İLKİ EŞİMLE ARAMIZDAKİ SORUNLAR İÇİNDİ ÇOK ŞÜKÜR Bİ SIKINTI KALMADI ARAMIZDA HERŞEY YOLUNA GİRDİ İKİNCİSİNİ EVİMİZİN BEREKETİ RIZKI İÇİN YAPTIRDIM 12 GÜN OLDU İKİNCİSİNİ YAPTIRALI. Allah razı olsun yasin hocamdan.

 2. Selamlar herkese bende hocsma işlem yaptırım. Vefk yaptırdım. Çalışıyorum ben işimle alakalı istedim. Arkadaş ne yapsam ne etsem müdürüm beni sevmiyordu bi türlü en küçük hatamda tonlarca laf duyardım. sağolsun hocamın sayesinde müdürümle aramız çok iyi şimdi inşallah rütbe atlatacak bana bu gidişle :) Allahım ondan çok razı olur inşallah.

 3. Ailem beni görücü usulü zorla evlendirmeye çalýşıyordu benden 10 yaş büyük olduğu hale babamla binibr kez dile getirdim dineledi ama. Geçen yakınım ile araştırdık ve yasim hocaya denk geldik bu durumuçözüceğinin soledi maddi durumum çok iyiolmadığında ortak yolu bulduk ve çok iyi anlaştık. Her çalışmasının faydasını gördüm ve babam ısrarcı değil artık ikna edebildik

 4. 1 sene önce

  Hocam biz bunu karı koca için değil de aile ortamı için yaptıra bilirmiyiz ?..
  Bizim evde çay kasigindqn kavga çıkıyor .. kimse kimseye katlanamiyor .. herkes ateş barutu gibi .. nasıl çözmek gerekiyor hiç bilmiyorum.. okutulmami bar büyü mü yapildi . İnsan neler düşünüyor ..
  Evde kaos ortamı bar sürekli bu durum artık çığırından çıkıyor.. aile faciası olmadan ne gerekiyorsa yapalım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.