1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi
1

Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi
Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bağlama büyüsünde duaların önemi hakkında araştırmalar sürüyor. İnsanlar tarafından bir hayli araştırılan bu konuya bir açıklık getirelim. Bilinmiş olduğu gibi duaların her mevzuda bir hayli önemi bulunmaktadır.

İnsanların gündelik hayatlarında da dua önemli bir yere sahiptir ve yapılan büyülerin gerçeğe dönmesi konusunda dualar büyük bir rol oynar. Bir nevi rahatlama olarak insanlar duaya baş vurur. Bireyler olarak istenilen şeylerin Tanrı’dan dilenmesi dua ile açıklanır. Yakın çevremizde birçok insan dualar vasıtası ile Tanrıyla iletişim kurarlar.

Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de duaların önemi büyüktür. Büyü esnasında dua yolu ile sağlanan tılsımlar, büyünün gerçekleşme süresine etki eder. Tılsımlı sözler ve bağlantı kurulan ruhani varlık, büyünün gerçekleşmesinde önem taşır.

Bağlama büyüsü, en etkili büyülerin başında gelir. İnsanlar karşılık bulamadıkları aşkta, zedelenen sevgililik ve evlilik bağlarında karşı tarafı tekrardan kendilerine bağlamak için bağlama büyüsünden faydalanırlar. Bağlama büyüsü çeşidi çok fazladır. Bağlama büyüsü uygulanırken birden çok duaya başvurulur. Her medyum hoca kendine has bilgi ve tecrübeleri ile bağlama büyülerini uygularlar.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir sorusuna bir açıklık getirelim. Aşk, doğa üzerindeki en güzel ve samimi duygulardan birisi olarak karşımıza çıkar. Fakat karşılıksız kalan aşk, insana acıdan başka bir şey getirmez.

Bu bağlamda aşklarına karşılık bulmak isteyen bireyler, karşı tarafa bağlama büyüsü yaparak, karşı tarafı tekrardan kendilerine bağlarlar. Bağlama büyüleri farklı amaçlar güder. Sevgiliniz ya da eşinizin size aşık olmasını ve daha çok bağlanmasını istediğiniz vakit soluğu bağlama büyüsünde alabilirsiniz.

Bağlama büyülerinde duaların önemi bir hayli büyüktür. Yakarma edilmeden herhangi bir büyünün gerçekleşmesi mümkün değildir. Bağlama büyüsü yapmak için, medyum hocaların uyguladığı bazı yöntemler bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Etkili Bağlama Büyüsü Hangisidir?

Bu yöntemler, bağlama büyüsünün çeşidine göre farklılık kaydetmektedir. Bağlama büyüsü çeşitleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bağlama büyüsü yaptırmayı düşünüyorsanız, sağlıklı bir medyum hoca ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir, gelin hep beraber inceleyelim. Son derece fazla çeşidi bulunan bağlama büyüsü, medyumlar arasında farklı yöntemler ile uygulanmaktadır. İşte bağlama büyüsü çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Eşe ya da sevgiliye yapılan bağlama büyüsü: Eşinin ya da sevgilisinin ilgisinin, bağının ve aşının azaldığını düşünen bireyler bu bağlama büyüsünden faydalanırlar. Gözü sizden başkasını görmeyen ve bir tek sizin yanınızda çok huzurlu olan bir sevgili ya da eş adayı görmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile bu büyüden faydalanabilirsiniz.
 • İşe bağlama büyüsü: İşine alışmakta güçlük çeken bireyler bu büyüden faydalanarak, işine aşkla bağlanabilirler. Bu büyü, işinizi zevkle yapabilmeniz için etkiler gösterecektir.
 • İş yerinde meydana getirilen nasip bağlama büyüsü: Art niyetli bireyler sizin iş yerinize büyü yaptırmış ise ve işleriniz yolunda gitmiyor ise bu büyüden faydalanarak, tüm olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Ağzını bağlama büyüsü: Son derece hassas olan bu büyü, büyük bir ilgi görmektedir. Size yaşamı zehir etmek isteyenler tarafından uygulanacak olan bu büyü, bir hayli tehlikelidir. Çoğu zaman kayın validelerin gelinlerine ya da gelinlerin kayın validelere yaptırdığı bu büyü, yıllar geçtikçe ilgi görmeye devam etmektedir. Bazen iş yerlerindeki patronlar da çalışanları tarafından bu büyüye maruz kalabilir. Bu büyünün amacı sizin hayatınıza karışan ve mutlu olmanızı engelleyen bireylere uygulanmasıdır.
 • Cinselliğe bağlama büyüsü: Bu büyü, eşinin kendini aldattığını düşünen kimseler tarafından yapılmaktadır. Bu büyü ile eşler başka insanlara gitmez ve eşine bağlılığını artırarak yalnızca onunla cinsel birliktelik yaşamak ister.
 • Evladı eve bağlama büyüsü: Bu büyü daha çok anne ve babaları ilgilendirmektedir. Eviniz belli bir yaşa gelmiş ve emrivakileri sevmediğinden evden kaçıyor ise bu büyü ile onu evine tekrardan bağlayabilirsiniz. Sorumsuz ve gözü dışarda olan çocukları eve bağlamak için bu büyü oldukça etkilidir.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Beni Hemen Arasın Dua

En Tesirli Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 10 ay önce

  Yazmakla yazmamak arasında kararsız kaldım ama benim eşimin kendinden 3 yaş Ufak kuzeni var ve samimi fotoğraf cektiriyorlar bende bundan rahatsız oluyorum bir çok kez uyardım daha olmicak demesine rağmen yine oldu eşim akrabaları ni ön planda tutuyo beni onemsemiyo ne yapmam gerekir bu durumda bana yardımvcı olmalısınız ben kıskançlık yapmıyorum cok samimi olunca beynımden kaynarsular dökülüyor o kız eşime abi diyo agzını yayarak onu parcalalamak için zor tutuyorum kendımi baglama olur hocam evden cıkmama olur gözü benden baskasını görmeme olur ne gerekiyorsa yapalım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.