Bağlama Duası Hazırlanışı
3

Bağlama Duası Hazırlanışı, Dualar günümüzde tıpkı büyüler gibi fazlasıyla tercih edilmekte olunan bir yöntem olarak bilinir. Bu yöntemi büyülerden ayıran başlıca şey hiçbir şekilde kişileri tehlikeye atmamasıdır. Yani, büyülerde insanlar doğaüstü varlıklar ile iletişime geçtikleri, cinleri kullandıkları için bazı sorunlar, tehlikeler ortaya çıkabilir.

Bağlama Duası Hazırlanışı
Bağlama Duası Hazırlanışı

Ama dualarda böyle bir şey asla gözlenmez. Çünkü dua yapılır ya da uygulanır iken sadece yaratandan yardım istenilir. Doğaüstü olan güçler, varlıklar ile iletişime geçilmez. Büyülerde oluşan tehlike dualar için asla geçerli değildir. Bu sebep ile pek çok insan büyüden çekinir ve dua yapma yöntemini tercih eder.

Biz de bu yazımızda duaların bir türü olan bağlama duasından söz edeceğiz. Onunla ilgili olan detaylı bilgileri yazı içinde size vereceğiz. Bağlama duasının ne olduğunu, hangi durumlarda yapılıyor olduğunu, en uzun süre etki eden bağlama duasının ne olduğunu, bağlama duası hazırlanışı ve yöntemlerinin neler olduğunu ve daha pek çok bilgiyi ayrıntılı şekilde göreceksiniz.

Bağlama Duası Yapmak – Bağlama Duası Hazırlanışı

Bağlama duası yapmak günümüzde hemen hemen pek çok insan tarafından tercih edilir. Çünkü isteklere ve amaçlara ulaşmakta, onları gerçekleştirmekte en kolay ve net yol dua işlemleridir. Bağlama duası işlemi sayesinde kişi istediği herhangi bir kişiyi kendisine bağlı hale getirir.

Bağlama Duası Hazırlanışı
Bağlama Duası Hazırlanışı

Ya da kişi, herhangi iki kişiye bu duayı yaparak ikisinin bağlanmasını, beraber olmalarını da sağlayabilir. Bu duanın yapıldığı durumlar arasında genelde platonik aşkların olduğu durumlar yer alır. Kişi aşkına karşılık bulamıyor ise bağlılık yolu ile sağlam bir ilişkiye başlar. Ya da eğer kişiler birlikte ise, mevcut ilişkileri var ise ama çiftlerden biri diğerini aldatıyor ise bu dua kesinlikle yapılır. Bu konu bu şekildedir.

Ömürlük Bağlama Duası

Şimdi de size en uzun süre etkili olan bağlama duası, yani bilinen bir diğer adı ile ömürlük bağlama duası hakkında bilgiler verelim. Bu dua türü bağlama dualarının en ektili olanıdır. Adında da görüldüğü gibi gerçekten de etkisi koca bir ömür boyu sürer.

Bu gözlemlenmiş ve böyle olduğu anlaşılmıştır. Bu etkili büyü sayesinde kişiler birbirine aşk, saygı ve sadakat yolu ile bağlanır, tüm etkileri belirgin bir biçimde yaşarlar. Ve bu etkiler de bir ömür boyu sürer. Kişileri birbirinden ayırabilecek, bağlılıklarını bozabilecek hiçbir fani, insani güç yoktur. Bağlama duası hazırlanışı konusunda da bu dua gayet basit bir şekilde hazırlanıp uygulanır. Bunu ilerleyen kısımlarda göstereceğiz.

Etkili Bağlama Duası Yapılışı

Bağlama dualarını kimlerin yapabileceğini öğrendiğinize göre şimdi nasıl yapılıyor olduğu konusunu net bir şekilde size açıklayabiliriz. Etkili bağlama duası yapılışı konusunda şunları diyebiliyoruz: Bu dua türünün yalnızca tek bir basit yöntemi ve tarifi yoktur.

Bağlama Duası Hazırlanışı
Bağlama Duası Hazırlanışı

İnsanlar binlerce yıldan beri birbirinden farklı dualar ile birlikte birbirinden farklı ritüeller uygulayarak bu duayı yapar. Bu yüzden internette gördüğünüz kesin dua, gerçek dua gibi bilgilere inanmamanızı öneriyoruz. Bu tarz önemli bilgilere sahip olan insanlar sadece din insanları ve hoca olan insanlardır. O yüzden eğer nasıl yapıldığını detaylı, adım adım görmek istiyor iseniz bu insanlardan yardım almanız gerekir.

Bu konu hakkında, bağlama duası ve yapılışı, yöntemi konusunda sizlere diyebileceklerimiz genel olarak bunlardır. Lütfen biraz önce de demiş odluğumuz gibi yapılış, tarif ve yöntem gibi konularda sadece bu alanda uzman olan insanlardan, din insanları ve hocalardan yardım alın. Böylece güvenli, doğru bir adım atarsınız.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz

Bağlama Duası Nasıl Hazırlanır ?

Bu soru ile, yani Bağlama duası nasıl hazırlanır sorusu ile son zamanlarda çok sık karşılaşıyoruz. Doğal olarak insanlar bu sorunun yanıtını alıp kendileri bu duayı uygulamak istiyorlar. Bu konuda ilk olarak size bilmeniz gereken çok önemli bir bilgiyi vereceğiz. İnsanların akıllarındaki başlıca soru duaları kimlerin yapabileceği sorusudur. Bağlama duasını her bir insan yapabilir. Hiçbir sınır yoktur. Hiçbir özel yetenek gerekmez. Duayı yapacak olan insanın yalnızca imanlı, inancı tam bir insan olması gerekir. Yani, Allah’a inanması, iman etmesi şart haldedir. Yoksa dua asla ama asla tutmaz. Bu konuda buna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bağlama duası hazırlanışı konusunda ise bir sonraki başlıkta mutlaka bilmeniz gereken bilgileri size verdik.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (3)

 1. Bağlama işlemi yaptırıcaksanız kesinlikle yasin hocaya başvurun çünkü diğelreri sadece büyü ile yapıyor fakat yasin hoca büyüye başvurmadan etkili işlemler yapıyor size numarasını bırakayım 0546 484 31 66 ben burdan yazdım hocaya hep

 2. 3 sene önce

  Şükranlarımı sunuyorum yasin hocaya sayesinde kız kardeşimi hasta sevgilisinin elinden kurardım soğutma işlemi yaptık büyüye başvurmadan hem de çaresizdik artık ama iyiki çalışmışız yasin hcoayla kız kardeşim çok daha mutlu şuan.

 3. BEN RIZK AÇMA İŞEMİ YAPTIRDIM YASİN HOCAYA SAYESİMNDE GEÇEN AY İLK ARABAMI ALDIM İŞLER KORONA OLDUĞU HALDE ÇOK İYİ GİTMEYE BAŞLADI ALLAH RAZI OLSUN HÜRMETLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.