1. Anasayfa
 2. Bağlama Duası

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar
0

Bağlama duası kaç günde tutar diye merak ediyorsanız bu duayı ciddi anlamda yaptırmayı düşünüyorsunuz demektir. O halde vakit kaybetmede dua ile alakalı bütün süreçleri dikkate alarak beklentilerinize uygun bir çözüme kapı aralamanın tam zamanı!

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar
Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Bağlama duası, birbirine aşık iki insan için yapılabileceği gibi ilişkileri zayıflamaya başlamış kimseler için de tercih edilmektedir. Genellikle evliliği tehlikeye girenlerin tercih ettiği kendine bağlama duasının evliliği kurtarmak adına çok özel olduğu bilinmektedir. Peki, bu duanın tutma süresi nedir? Duayı yaptıktan ne kadar süre sonra bağlamanın tam anlamıyla gerçekleştiği anlaşılmaktadır?

Bağlama Duası Tutma Zamanı – Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar, Bir hoca bularak bağlama duasının yapılmasını istiyorsanız öncelikli olarak duanın tutması ile ilgili net sürelerden söz etmenin mümkün olmadığını bilmelisiniz. Çünkü dua, Allah’tan bir şeyler dilemek olarak tanımlanmaktadır. Allah’tan dilediğiniz şey her neyse bunun gerçekleşmesi ancak Allah’ın takdirine bağlıdır. Yani süre 1 saniye olacağı gibi 1 ay da olabilir.

Bağlama duası tutma zamanı hemen herkes gibi sizin için önemli olsa da bazı detayların çok daha önemli olduğunu bilmeniz şarttır. Bu nedenle de bağlama duasını yaptırmadan önce mutlaka nelere dikkat edilmesi gerektiğini değerlendirmek gerekir. Çünkü doğru yapılmamış bir duanın tutması mümkün değildir.

Bağlama Duası Yaparken Dikkat Edilecekler

Bağlama duası yaptıracaksanız titiz bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü duayı doğru zamanda ve doğru şekilde yapmadığınız sürece duanın tutmayacağı açıktır. O halde aşağıda sıraladığımız detayları mutlaka değerlendirmeli ve bağlama duası konusunda titiz bir yaklaşım sergilemelisiniz.

Bağlama Duası için Doğru Hocayı Seçmelisiniz

Bağlama duası yapan medyum ve hocalar sayıca oldukça çoktur. Ancak ilim sahibi ve işini hakkıyla yapan hoca sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdadır. Bu nedenle de doğru seçimi yaparak dua sürecini başlatmalısınız. Hocanın ilmi anlamda başarılı olması durumunda duanın kısa sürede tutması mümkündür. Bu sayede bağlama duası süreci daha başarılı bir sonuç verir.

Dua ile İlgili Uyarılara Kulak Vermek

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar, Dua ile yaşamınızı daha güzel bir noktaya ulaştırmak istediğinizde duanın başarılı bir şekilde tamamlanması gerekir. Bunu yapmanın bir yolu da hiç şüphesiz hocanın uyarı ve telkinlerine riayet etmektir. Çünkü bağlama duası yapan medyum ve hocalar söz konusu duada oldukça başarılıdır. Sizin de dua sonrasında arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanız adına mutlaka uyarılara kulak vermeniz gerekir.

Duanın Tutacağına Yürekten İnanmak

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar
Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar, Dua etmek inananlar için oldukça önemli bir durum olsa da bazı insanların dua ile insan mı bağlanır? gibi düşüncesi olabilir. Evet, dua insan üzerinde bütün etkileri yapabilecek bir konudur. Çünkü duanın gerçekleşmesini sağlayan güce sahip olan Allah’tır. Bu nedenle de dua ettikten sonra en kalbi hislerle duanın gerçekleşeceğine inanmalısınız. Bu sayede bağlama duasıyla daha mutlu bir sonuca ulaşabileceksiniz.

Bağlama Duası Kime Yapılır?

Bağlama duasının yapılması başlı başına özel bir durumdur. Bu çerçevede duanın kime, nasıl ve ne zaman yapılması gerektiği ile alakalı değerlendirmeler yapmak şarttır. Siz de bağlama duası sayesinde daha başarılı bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız bu konuda büyün merak ettiklerinize cevap vermelisiniz.

Bağlama duası, kadın ve erkek arasındaki ilişkide ilişkiye sadık kalmadığı düşünülen kimseye yapılmaktadır. Erkek veya kadın fark etmeksizin tercih edilen bu dua sayesinde daha başarılı bir sonuca ulaşmak mümkündür. Bu nedenle de bağlama duası yaptıracak olan kimselerin mutlaka hocanın önerilerini dikkate almaları gerekir. Bağlama Duası Kaç Günde Tutar

Bağlama Duası Yapan Medyum ve Hocalar Güvenilir mi?

Bağlama duası yaptırma konusunda ideal bir yaklaşım elde etmek adına dikkat edeceğiniz en önemli detay kesinlikle medyum ve hocadır. Çünkü dua etmek ve duanın başarılı bir şekilde yerine gelmesini sağlamak adına dikkatli davranmanızda yarar vardır. Dua yapan hocaların güvenilir olup olmadıkları ise ancak seçeceğini hoca ile alakalı bir detaydır. Bu kapsamda da yapılması gereken sadece doğru bir araştırma sonucunda hoca veya medyum seçmektir.

Bağlama duası tercihinde bulunan pek çok kimse için duanın tutması önemli ancak diğer detaylar önemsizdir. Eğer siz de bu şekilde düşünüyorsanız süreci daha başarılı neticelendirmek adına ideal bir yaklaşıma kapı aralamalısınız. Bu çerçevede bağlama duası başarıyla sonuçlanacaktır.

Dua Nedir yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bağlama Duası

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar, bir kişinin size bağlanmasını sağlamak için yapılan bir duadır. Bu dua, genellikle aşk, sevgi veya arkadaşlık gibi duygusal bağlar için yapılır.

Bağlama duası, çeşitli şekillerde yapılabilir. Bazı insanlar, dualarını kendileri okurken, bazıları ise bir medyumdan yardım alırlar.

Bağlama duasının etkisi, dua eden kişinin inancına ve duanın yapılış şekline bağlı olarak değişir.

Aşağıda, yaygın olarak kullanılan bir bağlama duası örneği verilmiştir:

Ey Allah'ım!

Sen ki, her şeyin sahibi ve her şeye kadirsin.

Benim sevgimi (sevdiğin kişinin adı)'na bağla.

Onu bana öylesine bağla ki, beni görmeden, duymadan, düşünmeden duramasın.

Onun kalbini ve gönlünü bana aç.

Beni sevsin ve benimle kalsın.

Amin.

Bu duayı günde üç kez, yedi gün boyunca okumanız önerilir.

Bağlama duasını yaparken, duanın gücüne inanmanız ve duanızı samimi bir şekilde yapmanız önemlidir.

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar, ciddi bir işlemdir ve sonuçları geri döndürülemez olabilir. Bu nedenle, bağlama duası yapmadan önce mutlaka bir medyumdan yardım almanız önerilir.

Bağlama duasının yanı sıra, bağlama muskası, bağlama tılsımı gibi çeşitli uygulamalar da yapılabilir. Bu uygulamalar, bağlama duasının etkisini artırmaya yardımcı olabilir.

Ancak, bu uygulamaları yapmadan önce mutlaka bir medyumdan yardım almanız önerilir.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.