1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Basit Ayırma Büyüsü

Basit Ayırma Büyüsü
4

Basit Ayırma Büyüsü, Büyülerin yapılışları birbirinden farklı haldedir. Her bir büyünün de faklı bir yöntemi ve tarifi bulunur. Bunların bazıları çok zor, ağır, güçlükle yapılabilen büyülerdir. Örneğin kara büyüler bu şekildedir. Kara büyü yapmak çok ama çok zor haldedir, çok karmaşık olan işlemlerdir.

Basit Ayırma Büyüsü
Basit Ayırma Büyüsü

Bazı büyüler ise çok basit, kolay yollardan yapılabilir. Bunların yöntemleri de tarifleri de uygulanış içimleri de gayet basittir. İnsanlar bu büyüyü yapar iken pek zorlanmazlar. Örneğin sevgi, evlilik, ayırma ve soğutma gibi büyü yöntemleri bu tarzda olan büyülerdir. Bu büyüleri her bir hoca ya da medyum çok pratik ve basit bir biçimde yapabilir.

Basit Ayırma Büyüsü Biz de bu yazımızda basit, pratik yollar ile yapılmakta olunan bu büyü çeşitlerinden biri ele aldık. Ele aldığımız bu büyü türü basit ayırma büyüsü olarak bilinir. Basit ayırma büyüsünün ne anlama geliyor olduğunu, hangi durumlarda yapılıyor olduğunu, ektilerin kuvvetinin ne derecede olduğunu ve nasıl yapılıyor olduğunu öğrenmek istiyor iseniz yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Kolay Ayırma Büyüsü – Basit Ayırma Büyüsü

Kolay ayırma büyüsü veya basit ayırma büyüsü veya pratik ayırma büyüsü aynı anlama gelmektedir. Bu üçü de birbiriyle eş değer halde bulunurlar. Bu büyü türünün basit, pratik ve kolay olarak adlandırılmasının sebebi şudur: Bu büyü türü gerçekten de çok kolay bir şekilde hazırlanıp uygulanır.

Büyü yapılışı öncesinde herhangi uzun uğraşlar vs. durumlar gerekmez. Büyünün yapım süresi de yorucu değildir. Büyü sadece bir saat kadar kısa bir sürede hızlı bir biçimde yapılır. Kısacası bu büyü şu anlama gelir: En kısa sürede, en kolay ve basit yöntemler ile hazırlanan ayırma büyüsü.

Herhangi iki kişinin birbirinden ayrılması isteniyor ise ayırma büyüsü tercih edilir ve eğer süreç hızlı işlesin isteniyor ise de ayırma büyüsünün bu türü uygulanır. Bu büyünün ne anlama geliyor olduğu konusunda en net ve doğru yanıt bu şekildedir. Şimdi bir başka önemli konuya geçiş yapabiliriz.

Basit Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Basit Ayırma Büyüsü Büyülerin nasıl yapılıyor olduğu hususunda çok fazla soru alıyoruz. Bu büyünün nasıl yapıldığı ile ilgili de elbette pek çok soru bulunuyor. Bu yüzden zaman geçmeden daha henüz yazının başlarında iken bu sorunun cevabını size verelim. Basit ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun en net yanıtı şudur: Bu büyü yapılır iken sadece çok basit olan malzemeler kullanılır.

Basit Ayırma Büyüsü
Basit Ayırma Büyüsü

Bu malzemeler çeşitli nesnelerden oluşur. Mesela bazen ayrılacak olan kişinin fotoğrafları kullanılır. Bazen de o kişinin kendisine ait olan özel eşyaları kullanılır ve bunların üzerine uygulama yapılır. Bazen ateş ve su, kağıt parçaları ve benzeri malzemeler de kullanılır ki bunların her biri büyünün ekti gücünü artıran önemli ritüeller halindedir.

 

Bu büyünün yapılışı işte bu kadar basit haldedir. Hiçbir şekilde karmaşık ve zorlu işlemler yoktur. Sadece bu büyüyü sıradan insanlar yapmaz. Bunun sebebi büyünün zor yapılıyor olduğu değil, büyünün yetenek ve ilmi bilgi gerektiriyor olmasıdır. Bu her büyüde böyledir. Yani bu büyünün nasıl yapıldığını bilseniz bile büyüyü tek başınıza yapmanız mümkün halde değildir.

 

Hızlı Ayırma Büyüsü

Basit Ayırma Büyüsü Hızlı ayırma büyüsü yapımını da size anlatmış olduğumuza göre şimdi bu büyüyü kimlerin yapabiliyor olduğunu detaylı olarak anlatalım. Bu büyüyü yapabilen insanlar sadece medyumlar ve hoca olan insanlardır. Bu insanlar dışında hiçbir kimse büyü yapma yeteneğine sahip durumda değildir. Bu özel insanlar cinler ile iletişime geçmek için yeteneklerini kullanırlar.

Ayrıca büyüler hakkında derin ilmi bilgilere sahip durumdadırlar. Bir büyüyü hatasız, eksiksiz ve kusursuz bir biçimde hazırlayıp uygularlar. Bu insanların yapıyor olduğu büyüler mutlaka tutar. Eğer basit ayırma büyüsü yaptırmak istiyor iseniz bu özel ve yetenekli olan insanlardan yardım almanız gereklidir.

Kolay Ayırma Büyüleri

Basit Ayırma Büyüsü
Basit Ayırma Büyüsü

Basit Ayırma Büyüsü Kolay ayırma büyüleri günümüzde ne çok tercih edilen büyü türleridir. Yazıda anlattıklarımızdan da anlayacağınız üzere bu büyüler çok kolay bir şekilde hızlıca yapılır.

Ektileri de en kısa sürede ortaya çıkan etkilerdir. Bu etkiler kısa sürede ortaya çımasına rağmen insanların isteklerini gerçek hale getiren, amaca ulaştıran önemli etkilerdir. Yani bu büyü türü de gayet güçlü haldedirler.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz

Ayırma Büyüsü Nedir

Ayırma büyüsü, bir ilişki veya bağlantıyı sona erdirmek veya ayrılmak isteyen kişilerin kullanabileceği bir tür büyüdür. Bu büyü, kişiler arasında var olan bağları zayıflatmak, ilişkileri bozmak veya koparmak için kullanılır.

Ayırma büyüsü genellikle kişiler arasındaki aşk ilişkisini bitirmek veya zarar vermek amacıyla yapılır. Bu büyü, birçok farklı şekilde uygulanabilir, örneğin duygusal bağları zayıflatmak, iletişimi veya anlayışı bozmak, çekişmeleri artırmak veya karşı tarafta bir güvensizlik duygusu oluşturmak gibi.

Ayırma büyüsü, genellikle büyüyü yapan kişinin niyetine bağlı olarak etkili olabilir. Ancak, bu tip büyülerin bazı etik ve ahlaki sorunlara yol açabileceği unutulmamalıdır. Başkalarına zarar vermek veya etkilemek amacıyla kullanılan büyüler, bu konunun ciddiyetine dair düşünmeyi gerektirir.

Ayrıca, insanların duygusal ve ruhsal sağlıklarını koruma hakkı vardır. Bir ilişkinin doğal bir şekilde sona ermesine, karşılıklı anlaşmayla veya danışmanlıkla çözülmesine öncelik vermek önemlidir. Ayırma büyüsü, son çare olarak kullanılmalıdır ve etik bir biçimde uygulanmalıdır.

 

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. Allah kimseye bendeki gibi kötü dert vermesin. Kocamı seviyorum ama beni aldattığını öğrendim hiç durumu çakıtrmadım emin olmak için öyle zor ki çok zor yaşayan bilir anlar ancak. Şimdi kesin olarak buna kanaat getrince internette aramalar yapmaya başladım . Kandırıldım çok ama doğru medyum olarak yasin hocayı buldum ve dedim tamam bu insan. İyiki de tanıdım kendisini büyü yapmadığını söyledi çekindim ilk başta sitede bir sürü yazı var büyü ama gerçekten dualar yolladı bana bunu yaşayan ve büyü istemeyen birisi olarak çok şükür kocamı bana ve yuvasına bağlamaya vesile oldu çok mutluyum ne deniki :)

 2. ETKİLİ DUALARIN ADRESİ

 3. büyü yazıyor ama???

 4. DENEMESI BEDAVGA.. ARA SOR MISAFIR..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.