1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır
6

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır 

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır 
Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bazen insanlar birbirlerine daha fazla tahammül edemiyorlar ve arada anlaşmazlıklar ortaya çıkıyor. Boşanma büyüsü sorunsuzca boşanmak için yapılan bir büyüdür fakat çoğu medyum ve hoca bu büyüyü yapmaz. Eğer siz boşanmak istiyor fakat eşiniz istemiyorsa ve boşanmayı reddediyorsa bu büyüyü yaparsak sorunsuz bir şekilde boşanabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak zordur ve daha önce tecrübeniz yok ise tek başınıza denemenizi tavsiye etmiyoruz.

Boşan büyüsü en fazla 1 ay içerisinde etkisini gösterir ve sorunsuz sualsiz boşanmanız gerçekleşir. Çoğunlukla boşanma büyüleri 3 aşamalı olarak yapılır, 1.aşamada sizin ve eşinizin doğum tarihleri esas alınarak bir medyum veya hoca tarafından hazırlanır, 2. aşamada hazırlanan bu boşanma büyüsü sizin tarafınızdan uygulanır ve son aşamada yani 3. aşamada artık kısa bir süre sonra eşinizin boşanmak için razı olması beklenilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır 
Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Tüm bu süreçler içinde kişinin sabırlı olup bir takım nefret duygularına yenik düşüp eşini kızdırmaması gerekir. Bu dönemde olabildiğinde karşınızdaki eşinizi sinirlendirmeden sabırlı bir şekilde yapılan bu tılsımın tesirini göstermesi beklenmelidir. Zaten en fazla 3 ila 4 hafta süresi içinde sizde göreceksiniz ki eşiniz bir şekilde boşanmak istediğini size kendisi söyleyecek ve sizin taleplerinize karşı çıkacak hiç bir girişimde veya istekte bulunmayacaktır. İşte boşanmak için yaptırılan büyülerin kişilere kazandırdığı en büyük avantajda budur zaten.

Sorunsuz bir şekilde bir ilişkiyi bitirmek herkes için en iyisi olacaktır. Ama çoğu insan iş boşanma aşamasına gelince maalesef içindeki kötü ruhu dışarıya yansıtarak boşanmamak için elinden gelen her türlü kirli oyunu sergilemeye başlıyorlar. Böyle insanlarla karşı karşıya olan bir kişinin hiç zarar görmeden eşinden ayrılması yani boşanması için yaptıracağı iyi bir vefk sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kalkacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Yapılışı

Medyumbuyuler.com olarak boşanma büyülerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yorum yazabilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (6)

 1. 5 sene önce

  Benim derdim kaynanamdan. Kadın evlendik evleneli kocamla aramızı bozmak için her şeyi yaptı şimdi iftiraya başladı eşim de artık dolduruşa geliyordu sürekli kavga. Hocama durumu izahettim işlem yaptı bende işlemi dediği gibi üzerimde taşıdım. Çok şükür ki kaynanam sustu. Dili durdu çok şükür eşimde bende mutluyuz.

 2. 5 sene önce

  doğru dürüst en gerçek medyum

 3. Bende görümcemden çok çektim. Kocamla aramı bozmak için neler neler yaptı. Kocamı
  doldurup duruyordu. Eşimle sürekli kavga ediyorduk. Eşimi çok seviyordum ama böyle
  görümceme kanıp bana kötü davranması çok zoruma gitmeye başladı. Bende hocama işlem
  yaptırdım hem görümcemin dili için hem kocam bana daha çok sahip çıksın diye. Allah razı
  olsun hocamdan yaptığı işlem sonuç verdi evimde huzura kavuştum.

  • benkızımı bir sapkın tipten kurtarmak için hocama işlem yaptırdımkızım istemediğini söylese de çocuk peşini bırakmıyormuş bu işin sonu kötü olur kızıma bişey yapar korkusundan hocama işlem yaptırdım soğutma işlem vefk etkilerini gösterdi şükür kızım rahat rahat işine gidiyor çocuğu uzun süredir görmüyoruz

 4. Adım Naciye 44 yaşındayım aydında yaşıyorum eşimin covitte işleri kötüleşti ve bu durum aramızın açılmasına sebep oldu çok kötü bir yıl geçirdik ve bu durum çocuklarımızıda yansıdı evdeki herkez üzgündü ailemin bu durumda olmasını istemiyordum. Çok hoca gezdikten sonra Yasin hocaya başvurdum hocam sağolsun hemen anladı durumumuzu ve yarıdmcı oldu. Artık eşim ve çocuklarımla aramız tekrardan güzel. İşleri de düzelmeye başladı müteşekkirixz çok.

 5. Sevdiğim adamla aramızda hiçbir sorun yokken durduk yere bana olan sevgisi bitti, ona dil döktüm yalvardım, hediyeler aldım , resmen servetimi döktüm ama bana olumlu dönüş yapmadı sürekli reddetti, napılır buna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.