1. Anasayfa
 2. Büyüler

Büyü Bozmak Ne Kadar

Büyü Bozmak Ne Kadar
4

Büyü Bozmak Ne Kadar

Büyü bozmak nedir? Büyü bozmak ne kadar sürer? Kimlerin büyüsü bozulabilir? Büyü bozarsam başıma ne gelir? Yaptığım büyü ters tepmiş olabilir mi? Bana veya aileme büyü yapıldığını nasıl anlarım? Kimler büyü yapabilir? Büyü yapmanın bir cezası var mıdır? Büyü yapmak dine aykırı mıdır? Tümü ve daha fazla sorularınıza cevap vermek için buradayız.

Bizler engin bilgilerimizle size ulaşmak için can atıyoruz. Yıllardır yaptığımız bu işte oldukça deneyimli ve güvenilir kişileriz. Bu deneyimi ve bilgileri sizlerle de paylaşmak için buradayız. Kocanıza yapılan bir büyü sonucu evinizde olan huzursuzluğun giderilmesi ya da kapınıza sürülen domuz yağının etkisinin geçirilmesi, yapılan büyü sonucu işlerinizin tepetaklak olması… Bütün bu sorunlar için bir çözümümüz var ve sizler için burada olduğumuzu tekrar söyleyebiliriz. Arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın ve sizin için gönderilmiş bu meleğin sözlerine güvenin.

Büyü Bozma İşlemi

Büyü bilindiği gibi ilk insanlardan günümüze kadar yapılmış ve günümüzde de hala yapılmakta olan bir şeydir. Bazı insanlar büyü yapanın cezalandırılacağını hatta en büyük cezaları alacağına bile inanmaktadır. Buna karşılık bazı insanlar da büyünün var olduğuna inanmazlar. Büyü yapmak kadar büyü bozmak da oldukça zordur.

Büyü Bozmak Ne Kadar
Büyü Bozmak Ne Kadar

Yapılan büyüler arasında bağlama büyüleri, kendine aşık etme büyüleri, sağlık, yeni iş kapıları, evli bir insanı ayırmak için olan büyüleri sayabiliriz. Bu büyüler yapılması oldukça zor ve tehlikelidir. Bu yazıda ise büyü bozmanın ne kadar olacağından söz edeceğiz. Büyülerin türlerinden bahsetmiştik. Bunlar oldukça zor yapılan büyülerdir. Yapılması gibi bozması da oldukça zordur. Biz bunları sizin yerinize bozuyor ve sizin için hayatınızı en iyi hale getirmeyi amaçlıyoruz. Büyünün bozulmasının zor olduğunu söylemiştik. Bu zorluk seviyesi farklılık gösterdikçe büyü bozmanın ne kadar olacağı da değişmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir

Büyü Bozmak Ne Anlama Gelir

Yapmış olduğumuz işlemlerin tümü kişiye özel ve uzmanlar tarafından yapılmakta olan büyülerdir. Büyü bozmak ne kadar gibi bir sorunun cevabını tam olarak veremeyiz. Yapılacak işleme göre değişir. Sizin probleminizi uzmanlarımız dışında kimse bilemez. Başınıza cin musallat olmuş olabilir veya sizin yapmış olduğunuz bir büyü ters tepmiş olabilir.

Bunun gibi tüm sorunlar için tek tek çözümlerimiz bulunmaktadır. Yapmanız gereken sakince beklemek ve bizimle iletişime geçmenizdir. Yapılan tüm büyülerin kişisel olmasından dolayı genel bir fiyat verememekte olup uzmanlarımızın sizin probleminize olan çözümüne göre fiyat verebileceğiz. Tüm sorunların çözümü için sizi bekliyoruz. En yakın zamanda en güzel dileklerin ışığında ve evrenin tüm kapılarının size açılmış olduğu zamanda sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. 3 sene önce

  KPSS Sınavlarına hazırlanırken hocamın kapısını çaldım ve benim için dualar hazırlamasını rica ettim allah razı olsun hocamdan ve beniyüz üstü bırakmadı sağolsun beni bu zor durumdan kurtardı ve sınavı kazandim Kütahya’da devlet memuruyum şuan Allah razı olsun hocam inşallah aşk duaları ve vekfi duaları ile hocamdan daha nice yardımlar isteyeceğim hocam sizden Allah razı olsun iyiki varsınız

 2. 3 sene önce

  benimde kısmet sorunlarım için yardımcı oldu yasin hocam sağolsun işind ebaşarılı ilgili biridir tanırım kendisini pandemiden önce görüşmüştük.

 3. BUYU BOZDURMA CN SANRM TELEFONDA OLMUYR HASTALK OLSAMASDY HOCAMLA GRUSCEKTM AMA MALESEF GDEMEDM

 4. 3 sene önce

  Arkadaşlar internette YASİN hoca ile yaptıkları hakkında bazı bilgilerle karşılaştım ve sonucunda yasin hocanın bu kadar güçlü dualarının odluğunu keşfettim ve kapısını çaldım. Başta hocanın bana ters yapacağından çok çekindim ama yasin hocam beni hiç geri çevirmedi çok ilgilendi ve her zaman ulaşabileceğimi söyledi . birçok sorunumda bana yardımcı oldu bugün sağlıklı bir işim sağlıklı bir sevgilim huzurlu bir ailem varsa yasin hoca sayesindedir . inşallah bu güzel günlerimin karşılığı olarak hocam çok daha fazla insana ulaşır ve görmesi gereken değeri görür ben hocama teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.