1. Anasayfa
 2. Büyüler

Büyü Eşyaları

Büyü Eşyaları
0

Büyü Eşyaları

Medyumlar büyü yaparken, büyünün amaçlarına bağlı olarak Büyü Eşyaları kullanır. Büyünün sınıfı ya da hangi amaç için yapılıyor olduğu, malzemelerin de birbirinden farklı olmasını sağlar. Büyüler için hangi malzemelere ihtiyaç duyulacağının bilgisi ise, medyumlar tarafından verilir.

Büyülerde kullanılan malzemeler, işlemlere göre değişse de her büyüde kullanılan ortak malzemeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sık kullanılan malzemeler olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Büyülerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan

Büyü Eşyaları
Büyü Eşyaları

malzemelerin tamamının elde edilmesi gerekir. Tek bir malzemenin eksik olması bile, büyünün tamamlanmasını engelleyebilir.

Bunun yanı sıra büyü yapmak için yalnızca gerekli olan malzemeleri birleştirmek de yeterli değildir. Büyü esnasında tılsımlı sözler söylemek, doğa üstü varlıklardan yardım almak ve dualar etmek de gerekir. Bu sebeple büyü, herhangi biri tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Yalnızca işinde uzman medyumlar tarafından yapılabilir.

Büyü Eşyaları büyülerin etkilerini güçlendirmek için de kullanılır. Büyü çalışmasını tamamlayan ve etkilerini yükselten eşyalar, birbirinden oldukça farklı malzemeler olabilir. Başvurduğunuz medyum, yaptırmak istediğiniz büyü için hangi malzemelere ihtiyacınız olduğunu sizlere söyleyecektir. Bu sayede tüm malzemeleri toplayabilir ve etkisini kısa süre içerisinde göreceğiniz bir büyü yaptırabilirsiniz.

Youtube’de ki 1 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır videomuzu da izleyebilirsiniz.

Büyü Yapma Aşamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Büyü malzemeleri söz konusu olduğunda, her büyüye uyan tek bir cevap vermek mümkün değildir. Bu soruya cevap vermek için hangi büyünün yapılacağını bilmek gerekir. Büyünün amacı ya da nasıl yapılıyor olduğu, malzemelerin değişiklik göstermesine neden olur.

Büyü malzemeleri, büyüye uygun olmalıdır. Gerekli olan malzemeler, yapılacak büyü tam olarak tanımlandıktan sonra, medyum tarafından belirlenir. Gerekli olan malzemelerin tamamının elde edilmesi büyünün gidişatı için çok önemlidir. Dolayısıyla Büyü Yapma Aşamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir sorusuna tek bir cevap vermek doğru olmayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü yapmak için kullanılan eşyalar arasında genellikle hayvanlar bulunur. Canlı veya ölü hayvanlar büyüler esnasında sıklıkla kullanılır. Bitkiler de büyüler için kullanılan malzemelerin arasında bulunur. Bitki türleri, yapılmakta olan büyünün türüne göre değişir.

Eğer büyü, kişiye yapılması amaçlanan bir büyü ise kişisel eşyalar kullanılabilir. Bu gibi durumlarda Büyü Yapma Aşamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir sorusuna büyü yapılacak kişinin kullanmış olduğu malzemeler cevabı verilebilir. Çok çeşitli malzemeler büyü esnasında kullanılabilir. Kullanılan malzemeler sayesinde büyü kısa süre içerisinde tamamlanır ve etkileri görülmeye başlar. Elbette büyünün uzman bir medyum tarafından gerçekleştirilmiş olması da çok önemlidir.

Büyüde Kullanılan Harfler ve Anlamları Nelerdir?

Büyüde Kullanılan Harfler ve Anlamları Nelerdir sorusunun cevabı farklı şekillerde verilebilir. Büyüler esnasında kullanılan harfler ve anlamları, yapılan büyüye göre değişir. Dolayısıyla bu aşamada, hangi büyünün yapıldığı önemlidir. Özellikle vefk yapımında kullanılan karakterlere baktığınızda dışarıdan saçma gelebilir.

Ancak bunun deneyimli bir medyum tarafından yapılıyor olması, yapılan büyünün ne kadar etkili olduğunu gösterir. Oluşturulan her büyü türü için yorumlamalar vardır ve bu yorumlamalara farklı işlemler uygulanır. Kişiye ve yapılan büyüye bağlı olarak harflerin anlamları da değişir. Kullanılan harfler, büyünün amaçlandığı gibi etki etmesini mümkün hale getirir. Bu nedenle işin nitelikli bir medyum tarafından yapılması önemlidir.

Büyü yaparken, büyüyü daha da etkili kılmak için harfler taşlara ve nesnelere dönüştürülür. Bunun yanı sıra harfler kötü ve istenmeyen enerjileri uzaklaştırmak içinde kullanılır. Dolayısıyla

Büyüde Kullanılan Harfler ve Anlamları Nelerdir sorusunun cevabı, büyüye göre değişmektedir.

Büyüde Kullanılan Malzemeler Neden Önemlidir?

Büyüde Kullanılan Malzemeler Neden Önemlidir sorusu, medyumların en sık karşılaştıkları sorulardan biridir. Bu soruya cevap olarak, malzemeler eksik olduğunda büyünün tamamlanamayacağı cevabı verilebilir. Bunun yanı sıra büyülerin etkisinin artmasını da sağlayan malzemeler, eksiksiz şekilde toplanmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bende Büyü Var Mı Testi

Özellikle bir kişi için yapılan büyülerde kişisel malzemeler çok önemlidir. Daha etkili olması için kişisel eşyalar elde edilmeli ve medyuma teslim edilmelidir. Kişisel eşyalar olmadan yapılan büyülerin etkisinin çok daha az olduğu bilinmektedir.

Kara büyü denilen büyüleri yapmak için ise hayvanları veya parçalarını kullanmak yaygındır. Dolayısıyla çeşitli nesnelerin büyü yapmak için kullanıldığı cevabı verilebilir. Büyü malzemesi olarak ametist ve kuvars gibi enerjisi yüksek taşlarda tercih edilmektedir. Deneyimli bir medyuma danıştığınızda Büyüde Kullanılan Malzemeler Neden Önemlidir hakkında size bilgi verecektir. Bunun yanı sıra medyumlar, büyüler hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlıyor olmaları nedeniyle önemlidir.

Kanada Medyum Hocalar yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.