Ana sayfa Büyüler Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur

1517
1

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur
Büyü Nasıl Bozulur

Geçmişten bu güne , kötü niyetli kişiler tarafından birinin huzurunu bozmak , sevdiğinden ayırmak ya da işlerinde başarısızlığa uğratmak amacıyla büyüler yapılmaktadır. Büyünün ilk yapılış tarihi milattan önceki yıllara kadar uzanır. Farklı dinlerde farklı şekillerde yapılan büyüler zaman zaman oldukça tehlikeli olabilir. Son yıllarda büyüler gerçek mi? sorusu sıkça soruluyor. Bu işleri araştıran ve bazı şeyler yaşamış kişilere sorulacak olursa büyüler tamamiyle gerçek ve etkileri oldukça fazla.

Büyü yapmak kolay mı? Herkes yapıyor mu?

Büyüler ikiye ayrılır. İyi niyetli büyüler ve kötü niyetli büyüler. İyi niyetli büyüler özellikle kadınlar arasında kullanımı yaygındır. Kötü niyetli büyüler ise iyilere nazaran daha az yapılıyor. Büyünün cinsine göre bir büyüyü yapmak kolay olabiliyor. Ve hiç ummadığınız biri bile büyüyle uğraşabilir çünkü yapılan araştırmalara göre ülkemizin %25’i kadarı büyüler ile uğraşmaktadır.

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Evinizin , işyerinizin veya arabanızın bir köşesinde anlam veremediğiniz bir şey mi buldunuz? Korkmayın. Bunu bulmanız iyi bir şey. Çünkü size büyü yapıldığını anlamanız büyüyü çözme yolundaki ilk adımdır.  Bulduğunuz materyal size yapılan büyüyü anlaşılır kılar. Gittiğiniz medyuma o cismi gösterdiğinizde medyum bunun hangi büyü olduğunu anlayabilir ve büyü çözme konusunda daha kolay adımlar atabilirsiniz. Bazen bazı insanlar kendilerini büyü yapıldığının farkına varmaz ve iş işten geçmiş olur. O yüzden eğer şüphelendiğiniz bir takım olaylar var ise hemen bir uzmandan yardım almalısınız.

Büyü nasıl bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur
Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozdurmak , büyü yapılan kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu değişiklik zaman ve yapılması gerekenler olarak değişebilir.

Eğer ölümcül yani kara büyülerin farkına varılmazsa ve geç olursa o büyülerin bozulması neredeyse imkansız olabilmektedir. Eğer uzman bir medyuma giderseniz her şey sizin için daha kolay ve garantili olabilir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

1 YORUM

  1. Ben yeni evli bir kadınım arkadaşlar evliliğimizin ilk birkaç yılında kira vermemek ve ekonomik durumumuz rahatlayana kadar kalmak için eşimin ailesinin kiralık evinde kalmaya karar verdik fakat kayınvalidem sürekli eşime beni kötülüyor ilk başta dalga geçmek amaçlı yaptığını sansam bile sonrasında gerçekten yaptığını farkettim ve bu benim ile eşimin arasını biraz açıyor. Bu yüzden kız kardeşimin tavsiyesiyle hocamızı buldum ve işlem yaptırdım allah ondan razı olsun o günden beri kayın validem bana karşı daha da iyi olmaya başladı çok teşekkür ediyorum hocamma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.