1. Anasayfa
 2. Büyüler

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?
0

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?
Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir? oldukça sık şekilde araştırılan konuların arasında gelmektedir. Üzerinde büyü etkisi gören ya da görmekten korkan pek çok kişi bu araştırmayı yaparak, kendilerini korumaya çalışır. Sihir, bir amaca ulaşmak için yapılan doğa üstü bir uygulamadır. Büyü de sihir ile aynı anlama gelir. Bazen insanlara müdahale etmek, bazen de olayların gelişimine müdahale etmek için yapılır ve tercih edilir.

Pek çok kötü büyü, insanların hayatlarının düzenini bozmak amacıyla yapılır. Ancak ak büyü sınıfında bulunan yani, nispeten iyi niyetler güderek yapılan büyülerde bulunmaktadır. Genellikle kişilerin sevdikleri ile mutlu bir ilişki yaşamak ya da şansa sahip olmak için tercih ettikleri bu büyüler, ak büyü sınıfında bulunan büyülerdir. Büyülerin ak ya da kara sınıfında bulunuyor olması, etkilerini de direkt olarak değiştirir. Ama amacı ne olursa olsun, büyü yaptırmak yapmak İslam dinine göre günah sayılmıştır.

Büyüye maruz kalanlar, üzerinde pek çok farklı etki hissedebilir. Bir kişinin normalden daha gergin ve stresi olması, halsiz olması, herhangi bir sebep olmaksızın baş ağrısı çekmesi ya da hayatında olumsuz gelişmeler olması onun bir büyü altında olduğunu gösterebilir. Bunu yapanlar etrafınızdaki kötü niyetli kişilerdir, sizin çekemediğiniz kişilerdir ya da sizin kötülüğünüzü isteyenlerdir. Bu durumda Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir hakkında bilgi sahibi olmak, kendinizi koruyabilmenizi sağlar.

Youtube’de ki Aşk için Okunacak Esmala videomuzu da okuyabilirsiniz.

Büyü ve Sihir Neden Yapılıyor?

Sihirden ve büyücülükten korunmak için okunması gereken dualar oldukça sık şekilde araştırılan bir konu haline gelmiştir. Bunun yanı sıra Büyü ve Sihir Neden Yapılıyor sorusu da bunun yanı sıra merak edilen konuların arasında gelir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyü Eşyaları

Aşk büyüleri ya da bağlanma büyüleri genellikle mutlu olma hayalleri ile kişilerin sevgililerinin ve eşlerinin sevgisini kazanması amacıyla yapılır. Ancak büyüler her zaman iyi niyetli şekilde yapılmaz. Özellikle insanların bilmeden yaptığı büyüler gerçek amacına ulaşamadıkları için insanların sağlığını olumsuz şekilde etkileyebilir.

Bu yüzden iyi büyü arayanlar önce işinde uzman bir medyum bulmalıdır. Medyumluk ilmine sahip ve bu konuda deneyimli medyumlar tarafından yapılan büyülerin etkisini kısa süre içerisinde görmek mümkündür. Büyüler pek çok farklı amaç uğruna yapılabilir. Fakat büyülerin kötü etkilerinden korunabilmek için Allah’a sığınmak yapılması gereken bir durumdur.

Sihrin ve büyünün yanı sıra, bir medyuma danışarak dualar okutabilir veya bir tılsım yazdırarak, büyülerden korunmaya çalışabilirsiniz. İnsanların hayatlarında yaşamak istedikleri olaylar amacıyla da büyü yaptıkları bilinmektedir. Dolayısıyla Büyü ve Sihir Neden Yapılıyor sorusuna verilebilecek pek çok farklı cevap bulunmaktadır.

Büyü ve Sihir Yaptıranların Amaçları Nelerdir?

Büyü ve Sihir Yaptıranların Amaçları Nelerdir sorusuna birinin hayatını düzeltmek veya bir başkasının hayatını mahvetmek cevabı verilebilir. Bazı büyüler sevenleri birbirine bağlar, bazıları ise ayırır. Bazı büyüler bir çiftin arasındaki sohbeti arttırır verir, bazı büyüler ise azaltır.

Büyü ya da sihir yapılmasının amacı yapıcı veya yıkıcı olabilir. İyi niyet peşinde olanlar büyünün zararsız olduğu söylense de, pek çok farklı etken bulunmaktadır. Dolayısıyla iyi niyet gözetilse bile niyetimizi Allah’a açıklamak ve O’ndan istemek çok daha doğru olacaktır.

Büyüler ancak medyumlar tarafından yapılabilir. Medyumlar ise büyüleri doğa üstü yetenekleri sayesinde gerçekleştirebilir. Herkes büyü yapmayı veya büyünün etkileri ile karşı karşıya kalmayı göze alamaz. Dolayısıyla Büyü ve Sihir Yaptıranların Amaçları Nelerdir sorusuna iyi ya da kötü, pek çok amaçları olduğu cevabı verilebilir.

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Nas Suresi

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?
Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Nas Suresi hayatımızın her anında okumamız gereken bir duadır. Pek çok kişi büyü ve etkilerinden korunmak için hangi duaları okumaları gerektiği hakkında sıklıkla araştırmalar yapmaktadır. Pek çok dua sayesinde kendinizi büyülerden ve büyülerin etkilerinden koruyabilirsiniz. Eğer siz de bir büyü altında olduğunu düşünüyor ve etkilerini üzerinde görüyorsanız, öncelikle büyünün bozdurulması gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Nedir

Büyü bozmak ise medyumlar tarafından yapılabilecek bir uygulamadır. Medyumlar büyüyü bozmak için bazı ritüeller yapılır ve dualar okur. Bunun yanı sıra medyumlar sizlere büyülerden ve etkilerinden korunabilmeniz adına dualar hakkında bilgi verir.

Bu sayede üzerinizde bulunan kötü büyüler, zararları ve etkileri ortadan kalkar ve normal hayatınıza dönmeniz mümkün hale gelir. Dolayısıyla siz de Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Nas Suresi okuyabilir ya da medyuma danışarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.