1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Çok Etkili Aşk Büyüsü

Çok Etkili Aşk Büyüsü
4

Çok Etkili Aşk Büyüsü, Aşk büyüsü ritüellerinin uygulanması günümüzden çok daha eski zamanlara dayanmaktadır. Aşk büyüsü ritüelleri günümüzden bin yıllar öncesinde de uygulanmış olan ve uygulandığını bildiğimiz büyü ritüellerinin arasında yer almaktadır. Aşk büyüleri kadim büyü kitaplarının içerisinde bizlere gelemese bile bu aşk büyüleri öğretileri bilen bir insanın bilmeyen başka bir insana öğretmesi ile birlikte nesilden nesile öğretilerek bizlere gelmiştir. Bizlere gelmesine gelmiştir ve gelecekte de aynı şekilde aşk büyülerinin uygulanması ile birlikte insanlar birbirlerine kavuşma fırsatına erişecektir.

Çok Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin asıl kullanım amacı insanların birbirlerine kavuşmasıdır ve aynı zamanda insanların karşılıksız olan aşklarına bir çare bulmaları için kullanılmışlardır. Aşk büyüleri sadece terk edip giden sevgililerin geri gelmesi ya da aşık olduğunuz kişinin size aşık olmasını sağlamak amacı ile değil aynı zamanda evli olan çiftlerin evlilikleri dahilinde yaşamakta olan problemlerin çözümü için de kullanılmaktadır. Evli olan çiftlerin evliliklerinde bu büyünün uygulanması neticesinde hiçbir problem kalmaz ve evlilikler çok huzurlu ve mutlu bir şekilde devam eder.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl İcra Edilir? – Çok Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünü icra etmeyi düşünen kimseler genel olarak aşklarına bir karşılık bulamayan ya da bu aşk ilişkilerinde gerçek anlamda bir huzura kavuşamayan kimseler olarak bilinmektedir. İnsanların gerçek anlamda ilişkilerine bir çare bulabilmek adına uygulamakta oldukları aşk büyüleri neticesinde kendilerini çok iyi hissetmeleri sağlanmıştır. Aşk büyülerinin hangi amaç ile yapılır ise yapılsın insanlar üzerinde çok güzel etkiler göstermesi söz konusu olmuştur. Aşk büyüleri sayesinde pek çok etki hiçbir şekilde bozulamayacak huzura ve aynı zamanda mutluluğa dönüşmüştür.

Çok Etkili Aşk Büyüsü

Çok Etkili Aşk Büyüsü Aşk büyüleri gerçek bir büyü ustasının yani medyum hocasının uyguladığı büyüler arasına girdiği zamanlarda çok büyük etkiler göstermekte ve aynı zamanda çok iyi sonuçlara da vesile olmaktadırlar. Aşk büyülerinin etkili bir şekilde gerçekleşmesi amacını taşıyan kimseler bu büyüleri bir medyum hocasının yardımı ile gerçekleştirmelidir. Ev ortamı dahilinde de aşk büyüleri uygulanıyor olsa da uygulanan bu büyülerin eksik ya da yanlış bir yöntem dahilinde uygulanması istenilen sonuçların elde edilmesini bırakın hiçbir şekilde istenmeyecek olan sonuçların görülmesi ile bile sonuçlanabilme özelliği göstermektedir. İşte tam da bu nedenlerden ötürü evde uygulanılmak istendiği zamanlarda bile bir medyum hocasının bilgisi ve görüşü alınması çok önemli olan bir detaydır.

Aşk büyüsü icrası konusunda uzman olan medyum hocaları genel olarak onlara öğretileri sağlamış olan ustalarından ve hocalarından el almış olan manevi yönü çok kuvvetli kimselerdir. Bu kişiler epey bir şekilde ilim irfan sahibidir ve aynı zamanda medyum hocaları havas ve ledün ilimleri dahilinde çok zengin bilgilere sahip olan kişilerdir. Medyum hocaları halk arasında nefesi kuvvetli olarak tanınırlar ve aynı zamanda öteki boyutta yer alan varlıklar ile de iletişim kurabilmektedirler.

Etkili Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Çok Etkili Aşk Büyüsü

Çok Etkili Aşk Büyüsü Aşkına bir an önce kavuşmak isteyen kimseler aşklarına bir an önce kavuşmak adına bir aşk büyüsü icra ederler ve bu büyünün ne zaman tutacağını da çok büyük şekilde merak ederler. İnsanlar kendilerini aşk büyüsü uygulamasının icra edilmesinin arkasından çok sakin tutmayı başarmalı ve konuya çok büyük şekilde sağ duyulu yaklaşmalıdır.

Büyü yapılan kişinin gösterdiği etkiler çok iyi bir şekilde takip edilmeli ve bu fırsatlardan çok iyi bir şekilde yararlanılmalıdır. Aşk büyüsü ritüelinin etki göstermesi genel olarak bir ya da iki hafta içerisinde gerçekleşmesi beklenir.

Ayrıca Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Büyü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

Etkili Olan Aşk büyüleri Hangileridir

Çok Etkili Aşk Büyüsü, genellikle büyünün yapıldığı kişiye, büyünün yapıldığı yönteme ve büyünün yapıldığı kişinin psikolojik durumuna bağlı olarak değişir. Ancak, genel olarak etkili olduğu söylenen bazı aşk büyüleri şunlardır:

 • Saç büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin saçından bir tutam alır ve bu saçı bir mumun üzerine bağlar. Mum, yanarken, büyünün etkisinin artacağı söylenir.
 • Tuz büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafının üzerine bir avuç tuz serper. Tuzlar, fotoğrafta erirken, büyünün etkisinin artacağı söylenir.
 • Mum büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafının üzerine bir mum yakarak, aşağıdaki duayı okur:

“Allah’ım, bana ve sevdiğim kişiye merhamet et. Aramıza sevgi ve muhabbet koy. Bizi birbirine kavuştur. Bizi mutlu ve huzurlu kıl.”

 • Ayna büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını bir aynada tutar ve aşağıdaki duayı okur:

“Allah’ım, bana ve sevdiğim kişiye merhamet et. Aramıza sevgi ve muhabbet koy. Bizi birbirine kavuştur. Bizi mutlu ve huzurlu kıl.”

 • Kırmızı iplik büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, kırmızı bir iplik alır ve bu ipi büyü yapılan kişinin fotoğrafının üzerine bağlar. İplik, bağlanırken, büyünün etkisinin artacağı söylenir.

Bu büyülerin etkili olup olmayacağı, büyünün yapıldığı kişinin inancına ve büyünün yapıldığı kişinin psikolojik durumuna da bağlıdır. Eğer büyü yapılan kişi, büyünün etkisine inanırsa, büyünün etkisi daha da artabilir.

Etkili Bir Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok Etkili Aşk Büyüsü yapmak için, aşağıdaki adımlar takip edilebilir:

 1. Büyünün yapılacağı kişiyi iyi tanıyın. Büyü yapılan kişinin istek ve ihtiyaçlarını anlamak, büyünün daha etkili olmasını sağlayabilir.
 2. Büyünün yapılacağı yöntemi seçin. Büyü yapmanın birçok farklı yolu vardır. Büyü yapan kişi, kendisine en uygun yöntemi seçmelidir.
 3. Büyüyü yaparken dikkatli olun. Büyü yaparken, büyünün sözlerini ve ritüellerini doğru yapmak önemlidir.
 4. Büyüyü yaparken inanın. Büyü yapan kişinin, büyünün etkisine inanması, büyünün daha etkili olmasını sağlayabilir.

Aşk Büyülerinin Riskleri

Çok Etkili Aşk Büyüsü, genellikle riskli işlemlerdir. Aşk büyülerinin bazı riskleri şunlardır:

 • Büyünün etkisinden dolayı büyü yapılan kişinin olumsuz etkilenmesi: Büyü yapılan kişi, büyünün etkisinden dolayı fiziksel veya ruhsal olarak zarar görebilir.
 • Büyünün etkisinden dolayı büyü yapan kişinin olumsuz etkilenmesi: Büyü yapan kişi, büyünün etkisinden dolayı kendini kötü hissedebilir veya psikolojik sorunlar yaşayabilir.
 • Büyünün etkisinin kalıcı olmaması: Aşk büyülerinin etkisi, genellikle kısa sürede görülür ve kalıcı olmaz.

Bu nedenle, aşk büyüsü yaptırmadan önce, bu riskleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. 2 sene önce

  Abi gerçekten çok etkili böyle bisey asla bekliyordum asla ve asla kız arkadism kocasından bana geri döndü

 2. 2 sene önce

  ben insanları kafamda bi kalıba sokup o karaktere asık oluyorum snra da o kişiye asık oldgumu sanıyorum halbuki hayallerimdeki adama asık oluyorum bu sorunum yüzünden kaç defa hayaal kırıklıgına ugradım beni cok hüsrana ugrattı bende bunu yasin hoca ile aştım cok sağolsun tüm desteği için

 3. 2 sene önce

  Çok etkili değil. En etkili aşk büyüsü olarak ismi degistirilmeli ….
  Gittigin ilk ve tek hoca hayatimfa bu kadar şanslı olduğumu bilmiyordum .. insanlar senelerce gidiyo. Hiç bisi elde edemiyor .. benim sansima Allah tan böyle bi hoca çıktı karşıma .. çok teşekkür ederim .. tutan aşk duasi için .. benim acimdan artık izdirp çekmeye baslamistim ki karsimdakinin beni sevdigine eminim ama hiç bir ilgi alaka yok , odamın camına gül atıp kaciyo sadece izliyorum onu görünce gülüyorum . Utandigindan yanima bile gelemez haldeydi.. okunan dualar çok etki etti ki 1 hafta da konuşmaya başladık .. süreç güzel işliyor .. mutluyum

 4. merhalar .. bu zamana kadar çalışıp para kaybettigim bir cok medyum oldu yasin hocayla tanışmadan da böyle bişey düşündüm günümüz mağlum.. hissetti galiba bana herşeyi annlattı çok şaşırdımbeni öcü gibi fören kaynanama naptıysa artık öz annemden daha iyi davranan birisi haline geldi..
  evliliğimi bitiremeyi göze almıştım bu şekilde asla gitmazdi .. teşekkürler hocam..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.