1. Anasayfa
 2. Geri Getirme Büyüsü

Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü

Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü
13

Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü

Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü
Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü

Bugün sizlere az bilinen ve çok etkili olan bir geri getirme büyüsünden bahsedeceğiz. Büyümüzün adı beyaz düğüm büyüsüdür. Yakın zamanda veya geçmişte birisinden ayrıldıysanız ( sizi terkettiyse ) bu büyüyü yaparak o kişiyi geri getirebilirsiniz. Bu kişi isterseniz kocanız , ister iseniz sevgiliniz olsun. Her türlü işe yarayan bir büyüdür. Bazı hocalar bu büyüyü kara büyü olarak sınıflandırır bu yüzden yapmaktan çekinirler çünkü güçlü bir büyüdür.

Aşk veya sevgi büyüsünden ziyade kişinin aklını yerine getirmeye yarayan bir büyü diyebiliriz. Ayrılıklar bir insana ruhsal ve fiziksel açıdan oldukça zarar verebilir. İlişkinize değer veriyorsanız ve hala onu çok seviyorsanız geri gelmesi için dua etmekten ziyade bu büyüyü yaptırmayı deneyebilirsiniz. Yaptırmayı diyoruz çünkü tek başınıza yapmanız zor olabilir , zira deneyimi olmayan biri bu büyüyü tam hali ile yapamaz ve etkili olmaz.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar doğru yapmanız oldukça önem arz etmektedir. Akşam ezanından sonra işe koyulabilirsiniz. Öncelikle sevdiğiniz yani geri getirmek istediğiniz kişinin herhangi bir fotoğrafı ve sizin fotoğrafınız lazım. Elinizde o kişinin ve sizin fotoğrafının bulunduğu kağıtları masaya koyun ve büyüye başlamadan önce şu malzemeleri temin edin :

Malzemeleri hazırladıktan sonra büyüye başlamadan önce AmenerRasulü duası ile ayetel duasını okuyun ve ” Allah’ım , bu büyüyü sevdiğim kişinin bana dönmesi için yapıyorum. Eterik varlıklarınla bana yardımcı ol. ” diyin.

İğne ile ikinizin fotoğrafını delin , ardından sabunu tam ortasından bölün ve ipi geçirin. İplerin her iki ucunu fotoğraflara düğümleyin. Besmele çekerek Allah’a yalvarın. Ardından sabunu ve fotoğrafları bir poşetin içine koyun ve cami yakınlarında bir yere gömün. Büyüyü yaptıktan sonra şükür namazı kılmayı unutmayınız.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayrılanı Geri Getirme Büyüsü

Büyü Ne Zaman Sevdiğiniz Kişiyi Size Döndürür ?

Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü
Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü

Bu büyünün etkisi 15-20 günü bulabilir. Bu durum aşık olduğunuz ve tekrar birlikte olmanızı isteyeceğiniz kişinin ruh haliyle ilgilidir.

Çok etkili bir geri getirme büyüsü olan beyaz düğüm büyüsünü yapmak istiyorsanız altta bulunan numarayı arayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (13)

 1. 5 sene önce

  Eşim evden gitti ne yapılır acaba bu konuyla ilgili ne öneririz bana lütfen yardıcmı olunuz:(

 2. 5 sene önce

  BUYU DEGIL AMA HARMURA CELBI DUYDUM GERI DONDURMEK ICIN BANA ONDAN YAPAR MISINIZ?

 3. 5 sene önce

  numara kaç tarık yazar mısın kardeş

 4. 5 sene önce

  var gormedin herhalde buyur kardesim 0546 484 3166

 5. 5 sene önce

  tesekur ben ariyecak bu aksam vardir yardim mende

 6. hocamdan allah razı olsun gerçekten dürüst birisi ben ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine eli öpülesi güzel insan

 7. Yasin hocama kefilim yıllardır yüzüme bakmayan kızı 40 günde aşk vefki ile bana aşık etti ona çok teşekkür ediyorum.

 8. 2 sene önce

  Eşim beni bırakıp gitti çocuklarının zoruyla ayrıldım borçlarını ödedikden sora boşandık küçük kızım evli bizim boşanmamızı sağladı dılar anne sine sanazengin Koca bulurum vadinde bulundu ve ona 80 yaşında bir adamla İmam nikahı kıydı ben eşimi seviyorum ve bunların ayrılmasını istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.