1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri
1

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri
Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüleri sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olmasını isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. İnsanlar yapılan büyüler ise sevdiklerinin kendilerine aşık olmasını istedikleri zaman genel olarak bu büyüleri yapmayı tercih etmektedirler.

Birini kendine aşık etmek ya da bağlamak adına pek çok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. İnsanlar bu çeşitler arasından kendileri için en uygun olanları tercih ederek sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olmasını sağlayabilmektedirler.

Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler pek çok farklı büyü seçeneği arasından kendileri için en uygun olanları bulabilmektedirler. Bu noktada büyü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle bu alanda uzman olan birisine bu büyüleri yaptırmaları gerekmektedir. Aksi durumda ise istemedikleri sonuçlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü çeşitleri incelendiği zaman farklı büyü çeşitleri yer almaktadır. İnsanlar bu büyüleri yapmak ya da yaptırmak istedikleri zaman kesinlikle kendileri için en uygun olan büyüleri tercih etmeleri gerekmektedir. Söz konusu olan büyülerde en yaygın biçimde tercih edilen çeşitler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Kağıt ve kırmızı kalemle yapılan bağlama büyüsü
 2. Papaz büyüsü
 3. Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 4. Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü
 5. Tuzla yapılan gerçek bağlama büyüsü
 6. 41 karabiberle yapılan bağlama büyüsü
 7. İp ve düğümle yapılan bağlama büyüsü
 8. Canbar büyüsü
 9. Resimle yapılan bağlama büyüsü
 10. Bez yakarak yapılan bağlama büyüsü…

Söz konusu olan büyüler arasından insanların kendilerine en uygun olan büyüleri seçmeleri gerekmektedir. Bu büyüler ile birlikte insanlar sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olmasını ve bağlanmasını istemektedir.

Youtube’de ki Nazardan Korunmak İçin Ne Yapmalısınız videomuzu da izleyebilirsiniz.

En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

En etkili aşk büyüsü konusu da insanların sık bir biçimde araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. İnsanlar sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek ya da bağlamak istedikleri zaman en etkili aşk büyüsü yaparak bu isteklerini yerine getirmeyi düşünürler.

Söz konusu olan büyülerden özellikle de Canbar büyüsü en yaygın biçimde yapılan büyüler arasında yer almaktadır. İnsanların yine de ne yapmak istediklerine göre bu büyüler arasından seçimlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Böylelikle de sorun yaşamadan isteklerini gerçekleştirme imkanını elde ederler.

Aşık etmek ya da bağlamak adına hangi büyülerin yapılacağına karar verilmesi adına bu alanda uzman olan kimlerden yardım alınması önem taşımaktadır. Böylelikle de insanlar en çok işlerine yarayacak olan büyüleri yapma ya da yaptırma imkanını elde etmektedirler. Böylelikle de yapılan aşk büyüsü ile birlikte sevdikleri kişilerin de kendilerine ilgi duymasını sağlayabilmektedirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu da insanların sık bir biçimde merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Söz konusu olan büyülerin nasıl yapacağı çeşitli durumlara göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada büyülerin nasıl yapılacağı öncelikli olarak büyülerin yapılma amaçlarına ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir.

İnsanlar bu büyüler arasından kendilerine en uygun olan büyüleri seçmelerinin ardından nasıl yapılacağını öğrenebilmektedirler. Söz konusu olan büyülerin yapılışı esnasında genel anlamda ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Bu nedenle de büyülerin yapılışı esnasında son derecede dikkatli olunması önem taşımaktadır. Bu büyülerin kesinlikle bilinçsiz bir biçimde yapılmaması gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Aşk büyüsü ne zaman etki eder sorusu da insanların sık bir biçimde araştırdıkları ve merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Bu büyülerin ne kadar süre içerisinde etki edecekleri ise yapılan büyülere göre değişiklik göstermektedir. Genel anlamda söz konusu olan büyüler 1 hafta içerisinde tutmaktadır.

Aşk büyüsü yapmak ve yaptırmanın günah olduğu da bilinmektedir. Büyülerin yapılmasındaki amaç her ne olur ise olsun tüm büyüler İslam dini içerisine yasaklanmıştır. Yine de bazı insanlar günah olduğunu bilmelerine rağmen büyüleri yapmaya ya da yaptırmaya devam etmektedirler. Yine de bu büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin kesinlikle bu alanda uzman ve deneyimli olan kişilere yaptırmaları gerekmektedir.

Çünkü büyülerin yapılması esnasında ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Yapılabilecek herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık durumunda insanlar istemeyecekleri sonuçlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu nedenle de büyüler hangisi olursa olsun bilir kişiler tarafından yapılmalıdır.

Hızlı Aşık Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. sevigilim beni terk etmişti nedenini bilmiyordum .Oysa ki ailesi felan tanıyordu beni .
  hafta sonları kahvaltıya bile giderdim aile gibi olmuştuk beni gelinleri olarak kabul etmişlerdi bile babası kızım gelmiş evimiz şenlendi diye tatlı tatlı konuşurdu . bu cocuk beni durduk yere neden terk etti bilmediğim için annesiyle konuştum . onlarada bişey dememiş . 2 hafta kadar oldu bi kızla görüştüğünü öğrendim .kızın tipi çok korkunçtu yanından geçince bi soğuk oluyosunuz ben biraz bunları izledikten sonra erkekarkadaşıma bişey yaptıgına karar verdim . biraz komik ama doğrusu bu annesine söyledim kadın olmaz öyle şey dedi ama içine kuşku girdi brkere hocaya gitmiş durumları anlatmıs hocada kız haklı çocuga okutma yapılmıs bunu ben bozamam dıyınce bana söyledi anncim benim bildigim çok iyi bi hoca var ona gidelim dedim .beraber hocamın yanına gittik okutmayı kaldırdı hocamız sonra bu aşlk büyüsünü yaptık tekrardan normalde de bana asık oldugu için gerek yok dedi erkek arkadaşımın annesi ben ne olur ne olmaz diye hocam yapalım dedim iyikide yaptırdım şuan dahada mutluyuz ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.