Ana sayfa Büyüler Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

1696
11

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü
Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Günümüzde çocuklarımız ders çalışmak için yeterince konsantre olamıyor ve bu durum sınav sonuçlarına yansıyor. İyi bir gelecek için sınavlardan yüksek puan almak gerek ve bunun için çok çalışmak gerek. Fakat bazen , çocuklarımızın aklı başka yerlere gidebiliyor , ruhsal olarak kendilerini iyi hissedemiyor olabilirler. Bu durum başarısızlığa yol açıyor. Ders çalışma büyüsü ile , çocuklar derslerine daha sıkı sarılacak ve tam motive olarak hayal ettikleri noktalara rahatlıkla geleceklerdir.

Ders çalışmak için konsantre büyüsü her yaştan çocuğa yapılabilir. Onu ruhsal açıdan rahatlatır ve ders çalışması gerektiğinin farkına varır. Çocuğunuz çok oyun oynuyorsa ve ders çalışmaya hevesi yoksa bu büyü ile ona ders çalıştırabilirsiniz. Ders çalıştırma büyüsü onu oldukça iyi derecede motive edecektir.

Ders Çalışmak İçin Büyü Nasıl Yapılır ?

Bu büyüyü yapmak oldukça basittir. Öncelikle , çocuğunuzun veya eğer büyüyü kendinize yapacaksanız bir eşyanızı alın ve masanın başına geçin. Bu eşya herhangi bir tişört olabilir. Ardından eşyanın yanına birkaç adet kitap koyun. Sonra önce şu duayı okumalısınız :

“Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine Rahmetike bi Rahmetike  ya Erhamerrahim.”

Sonra 2 ayetel kursi okuyup içinizden o eşyanın sahibi için Allah’tan motivasyon için güç isteyin. Ardından 20 ” Ya Müleke ” çektikten sonra bir bardak süt için ve duş alın.

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü
Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Ne Zaman Motive Olunur ?

Bu büyü anında etkisini gösterir ve çocuğunuz ( veya siz ) hemen dersin başına oturur. Bu büyü Arabistanda dersin başına oturma büyüsü olarak yapılır ve birincilerin hepsi bu büyünün etkisinde başarılarını göstermişlerdir. Ders çalışmak için dua ve büyü bu yazımızda sizlere açıklanmıştır. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Nişanlıma Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

11 YORUMLAR

 1. başarılı evet sevdim doğru tespit

 2. Slm bende vefk yaptirmak istiyorum ama muhabbet icin ayrildigim sevgilim

  • Sitedeki nodan ulaşabilirsin kolay olsun sana yazim 05464843166

 3. Bizde süt yok onu nasıl yapıcaz?

 4. Hocam adim Nilay Ben 47 yaşında 2 cocuk annesi bi kadinim.. Cocuklarimdan en buyuk olani 23 yasinda ve sinava hazirlanior.. 2 senedir cok calisiyor. AMA sinav olacagi gun heycanini kontrol edemeyip basarisiz oluyor..Hocam lutfen heycanini kontrol edebilmesi ve basarili olabilmesi icin sans dileyinn..Bu seferde kazanamazsa pskolojisinin darmaduman olacagi icin cok korkuyorumm..Banabyardimci olun

 5. bağlama celbinde tek geçerim sevdiğim için yardım etti bize hoca bey sonuç aldım ve memnun kaldım aşkıma kavuştum

  • Dua yapıyor yasin hoca sağolsun açıklamıştı bana ters etki olmadı. Ters etki kötü şeyler büyü de çok oluyormuş. Allahım korusun bulaştırmasın hiç bir zaman büyüye. Yasin hoca çok güzel dua yapıyor arkadaşlar takdir edilir. Büyü kesinlikle önermiyor yapmıyorr. Sevdiğimle aramız çok iyi olduı ama sonra bi kendini geriye çekti. Şuan gel git var sanırım. Süre bitince hocam bakacak sağolsun çok ilgili.

   • bende bugun gorustum esimle sorunlarim ucun allah razi olsun cok guzel acikladi daha once cok kisi aradim boyle aydinlanmamistim

 6. etkisi ne kadar sürüyor her gün yapmak zorunda mıyım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.