1. Anasayfa
 2. Büyüler

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü
11

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü, Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü, Günümüzde çocuklarımız ders çalışmak için yeterince konsantre olamıyor ve bu durum sınav sonuçlarına yansıyor. İyi bir gelecek için sınavlardan yüksek puan almak gerek ve bunun için çok çalışmak gerek. Fakat bazen , çocuklarımızın aklı başka yerlere gidebiliyor , ruhsal olarak kendilerini iyi hissedemiyor olabilirler. Bu durum başarısızlığa yol açıyor. Ders çalışma büyüsü ile , çocuklar derslerine daha sıkı sarılacak ve tam motive olarak hayal ettikleri noktalara rahatlıkla geleceklerdir.

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü
Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Ders çalışmak için konsantre büyüsü her yaştan çocuğa yapılabilir. Onu ruhsal açıdan rahatlatır ve ders çalışması gerektiğinin farkına varır. Çocuğunuz çok oyun oynuyorsa ve ders çalışmaya hevesi yoksa bu büyü ile ona ders çalıştırabilirsiniz. Ders çalıştırma büyüsü onu oldukça iyi derecede motive edecektir.

Ders Çalışmak İçin Büyü Nasıl Yapılır ?  – Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Bu büyüyü yapmak oldukça basittir. Öncelikle , çocuğunuzun veya eğer büyüyü kendinize yapacaksanız bir eşyanızı alın ve masanın başına geçin. Bu eşya herhangi bir tişört olabilir. Ardından eşyanın yanına birkaç adet kitap koyun. Sonra önce şu duayı okumalısınız :

“Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine Rahmetike bi Rahmetike  ya Erhamerrahim.”

Sonra 2 ayetel kursi okuyup içinizden o eşyanın sahibi için Allah’tan motivasyon için güç isteyin. Ardından 20 ” Ya Müleke ” çektikten sonra bir bardak süt için ve duş alın.

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü
Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Ne Zaman Motive Olunur ?

Bu büyü anında etkisini gösterir ve çocuğunuz ( veya siz ) hemen dersin başına oturur. Bu büyü Arabistanda dersin başına oturma büyüsü olarak yapılır ve birincilerin hepsi bu büyünün etkisinde başarılarını göstermişlerdir. Ders çalışmak için dua ve büyü bu yazımızda sizlere açıklanmıştır. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Nişanlıma Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Motivasyon için Dua

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü Motivasyon için dua, kişinin içsel gücünü artırmak, zorluklarla başa çıkmak ve hedeflerine odaklanmak için Allah’a yönelik yapılan bir manevi çabadır. İşte motivasyon için dua örneği:

“Ya Rab,

Beni yarattın, beni imtihan ediyorsun ve benimle olan her anı biliyorsun. İçimdeki güçleri keşfetmem ve senin izniyle bunları en iyi şekilde kullanmam için bana yardım et. Motivasyonumun eksik olduğu anlarda, beni yönlendir ve bana güç ver.

Ya Rabbi, hayatta karşılaştığım zorlukları aşmam için bana güç ve sabır ver. Hedeflerime ulaşmak için gerekli olan azmi ve enerjiyi içimde hissetmem için bana yardım et. Her anımda Seninle olan bir bilinçle, olumlu düşünceyle ve yapıcı bir tutumla hareket etmeme rehberlik et.

Gözlerimi hedeflerimden ayırmam, yolumdan sapmam ve başarıma odaklanmam için bana yardım et. İçimdeki potansiyeli keşfetmem ve bu potansiyeli en üst düzeye çıkarmam için beni destekle. Rabbim, beni olumsuz düşüncelerden arındır ve beni çevreleyen olumlu enerjiyi hissetmem için bana yardım et.

Ya Rabbi, beni motive eden şeyleri fark etmeme ve bu motivasyonu çoğaltmama yardımcı ol. Her günümü seninle olan bir bağlılıkla geçirmeme, gücümü Sen’den alarak hayatımda başarıya ulaşmama vesile kıl.

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü ve Duası Tüm dualarımı kabul buyur, Ya Rab. Bana düşen sorumlulukları yerine getirme, doğru yolu bulma ve Senin rızanı kazanma konusunda bana yardım et. Her anımda benimle olan, beni gören ve beni anlayan Senin büyük lütfuna sığınıyorum.

Amin.”

Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (11)

 1. başarılı evet sevdim doğru tespit

 2. Slm bende vefk yaptirmak istiyorum ama muhabbet icin ayrildigim sevgilim

 3. NO VAR AMA SORMAK LAZM

 4. 5 sene önce

  Bizde süt yok onu nasıl yapıcaz?

 5. Hocam adim Nilay Ben 47 yaşında 2 cocuk annesi bi kadinim.. Cocuklarimdan en buyuk olani 23 yasinda ve sinava hazirlanior.. 2 senedir cok calisiyor. AMA sinav olacagi gun heycanini kontrol edemeyip basarisiz oluyor..Hocam lutfen heycanini kontrol edebilmesi ve basarili olabilmesi icin sans dileyinn..Bu seferde kazanamazsa pskolojisinin darmaduman olacagi icin cok korkuyorumm..Banabyardimci olun

 6. bağlama celbinde tek geçerim sevdiğim için yardım etti bize hoca bey sonuç aldım ve memnun kaldım aşkıma kavuştum

 7. Hocam ters etki yapar mı

  • 4 sene önce

   Dua yapıyor yasin hoca sağolsun açıklamıştı bana ters etki olmadı. Ters etki kötü şeyler büyü de çok oluyormuş. Allahım korusun bulaştırmasın hiç bir zaman büyüye. Yasin hoca çok güzel dua yapıyor arkadaşlar takdir edilir. Büyü kesinlikle önermiyor yapmıyorr. Sevdiğimle aramız çok iyi olduı ama sonra bi kendini geriye çekti. Şuan gel git var sanırım. Süre bitince hocam bakacak sağolsun çok ilgili.

   • bende bugun gorustum esimle sorunlarim ucun allah razi olsun cok guzel acikladi daha once cok kisi aradim boyle aydinlanmamistim

 8. etkisi ne kadar sürüyor her gün yapmak zorunda mıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.