Ana sayfa Büyüler Düşmanı Hasta Etme Büyüsü

Düşmanı Hasta Etme Büyüsü

408
11

Düşmanı Hasta Etme Büyüsü

Düşmanı Hasta Etme Büyüsü
Düşmanı Hasta Etme Büyüsü

Bugün ki yazımızda , düşmanı hasta etme büyüsünden bahsedeceğiz. Bu büyü yapılması kolay fakat etkileri oldukça fazla olan büyülerdendir. Öncelikle , bu büyüyü yapmayı etraflıca bir düşünmelisiniz çünkü düşmanı hasta etme büyüsü , sevmediğiniz o insana ciddi şekilde zarar verecektir.

Bu iş hayatında olur , eğitim veya sağlık alanında bile olabilir. Kendisinin en önemli anlarında onu perişan eder. Genellikle düşmanınızı direk olarak hasta etmeye ve yataklarda süründürmeye yarar. Çoğu hoca bu büyüyü yapmamaktadır çünkü başka bir insana zarar veriyorsunuz bu büyüyü yaparak.

İşin diğer tarafından bakarsak insanlar zaman zaman bazı kişilere kin ve nefret güdebilir. Bu nefret artık geri dönülemez noktaya geldiğinde yani o kişi de size saldırmaya başladıysa tek seçeneğinizin kaldığını anlarsınız. Düşmanı hasta etme büyüsü bu noktada size yardımcı olabilir.

Düşmanı Hasta Etmeye Yarayan Büyü Nasıl Yapılır ?

Her büyüde olduğu gibi bunda da öncelikle herhangi bir medyumdan yardım almayı tercih etmelisiniz. Çünkü bu tür büyülerde uzman bir kişinin müdahale etmesi gerekebilir. Telefonla bile arayarak herhangi bir medyumdan kolaylıkla yardım alabilirsiniz.

Ama siz yine de ben kendim yapacağım derseniz gelin bu büyü nasıl yapılırmış onu öğrenelim. Öncelikle sevmediğiniz kişi hasta etme büyüsünün bir kara büyü olduğunu ve ciddi yan etkileri olabileceğinin farkına varınız. İlk önce , o kişinin bir resmi lazım. Akşam namazından sonra masanın başına geçin ve o resim ile birlikte bir a4 kağıdı alın yanınıza. Kağıda şu duayı yazın : ”

ya ‘iilhi , ‘uriduh ‘an yakun eaduiyun wa’adhaa. aislubuh mae albashar al’athariiyn wajaealah mrydana. sihr al’iighraq”

Düşmanı Hasta Etme Büyüsü
Düşmanı Hasta Etme Büyüsü

Ardından o kişinin resmini tuzlu suya batırıp ateşe verin ve resmin küllerini küçük bir poşete koyun. Ardından o poşetin içine a4 kağıdına yazdığınız duayı katlayıp koyun ve poşetle birlikte onu herhangi bir yere saklayın.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Büyünün tüm aşamaları bunlardır ve sevmediğiniz kişiye etki etme süresi çok değişkendir. Bazen 1 hafta bazen 1 ay sürebilir ama etkisi oldukça fazladır ve onu ölüme bile götürebilir. Bu sebeple yapmadan önce dikkatli düşünün. Düşmanı hasta etme ve düşmana kötülük büyüsü yapmak isteyen yazımızı okuyarak yardım alabilirler. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Sevgilime Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayrılan Eşi Geri Getirme Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde ayrılan eşi geri getirme büyüsü nedir ve boşanan eşi vazgeçirme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

11 YORUMLAR

 1. Ben hocama guvendim ve calismaya karar verdim iyiki tanimisim gercekten cok yardimsever biri

  • slm muhabbet icin basvurdum vefk yapti guclu dua olarak elhamdulillah cok iyiz

   • nasıl ulaşırım no sitede olan mı benimde eşimle sorunlarım var

 2. Merhaba hocamla iletişime geçtim ben. Büyü değil aşk bağlama ve kısmet gibi konularda rahmani dua yaptığından bahsetti benimde aradığım bu teşekkürler..

  • Telefonu nedir kardeş yazar mısın lütfen?

 3. Benimde esim gitisti onla ilgili destek aldim sagolsun ilgili telefon 05464843166 yaziyort zaten sitede

  • hocAM durust birisi ben calistim 5 gunde ask vefkim etki sagladi

 4. Bana yardimci olunmusunuz cokkotu dusmanimvar

 5. Yardim Edin lütfen bana iftira atti en samimi ve yarin akadasim.Simdi korkuyorum esimden ayrilirsam cok kötü olur.Nolur Hocam esimi cok seviyorum ve bu bayana bir hastalik dert girsinki birdaha benimle ugrasmasin.

  • Aynı dert bende var sabah akşam her ezanda beddua ediyorum Allah’ın laneti şeytanın şerri üstüne olsun ciğerinden yansın diye

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.