1. Anasayfa
 2. Büyüler

En Etkili Aşk Büyüleri

En Etkili Aşk Büyüleri
8

En Etkili Aşk Büyüleri

En Etkili Aşk Büyüleri
En Etkili Aşk Büyüleri

Bugün ki yazımızda sizlere en etkili aşk büyülerinin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

Çoğu zaman aşkımıza yanıt alamadığımız ve hiçbir çaremiz kalmadığı zamanlarda bu büyülerin etkisi sandığınızdan daha fazladır ve yapılan bir araştırmaya göre en güzel birlikteliklerde büyülerin yardımı olduğu öğrenilmiştir. Peki bu büyüler nelerdir ?

1-) Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü en çok orta yaş aralığındaki insanlar tarafından ve genelde kadınların erkeklere uyguladığı bir büyüdür. Etkisi fazla olmasına karşılık , yapımı meşakatlidir ve mutlaka bir medyum gözetiminde yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Tıkla

Etki : 5

Süre : 3

Zorluk : 5

2-)  Mum Büyüsü

Bu büyü , aşk ve sevgi büyüleri arasında en kolay yapılan büyüdür. Genellikle gençler tarafından flörtünü kendisine bağlama için yapılmaktadır. Etkisi kuvvetli değildir ve o kişinin aradığı insan profilinde değilseniz uzun sürmez.

Etki : 3

Süre : 5

Zorluk : 1

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır Tıkla

3-) Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü en etkili aşk büyüleri arasında yer alır ve birçok yönden avantajlıdır. Hem yapımı fazla uzun sürmez hem de etkisi hızlıca gözlemlenebilir. Kendi başınıza bile bu büyüyü uygulayabilirsiniz fakat yine de uzman bir medyum ile konuşmak size çok şey kazandırır.

Etki : 4

Süre : 5

Zorluk : 1

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır Tıkla  

4-) Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü adı üstünde sevdiğiniz adamı veya kadını size aşık etmeye yarar. Eğer tutarsa etkisi sonsuza dek sürer fakat olmazsa bir daha uygulansa dahi bir şey değişmez.

Etki : 5

Süre : 5

Zorluk :5

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Tıkla 

Aşk ve sevgi büyüleri her ne kadar kendi başınıza yapılabilecek büyüler olsa da bir medyum ile anlaşmak her zaman daha yararlı olmaktadır. En etkili aşk büyülerini uygulamak günah değildir fakat iyi bir amaca hizmet etmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Şeker Büyüsü Nedir?

Görüldüğü üzere en etkili büyü bağlama büyüsüdür ve eğer bu büyüyü yaptıysanız o kişi size öyle bir bağlanır ki bir daha ayırma büyüsü uygulansa dahi bırakmaz. O yüzden yaşınız genç ise diğer büyüleri yaptırmanız sizler için daha yararlı olacaktır. Medyumbuyuler.com adresi olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız. Aklınıza takılan her soru için bize yazabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (8)

 1. Büyülere inanmıyorum ama inanmak istiyorum. Burada görülen büyülerden herhangi birisini yaptıran ve olumlu sonuç alanlar var mı? Cevaplarınız benim için çok önemli lütfen cevap verin arkadaşlar. Bu arada büyü yapan hocaya nasıl ulaşırım telefon numarası var mı?

  • 5 sene önce

   Sevdiğim kız için bağlama büyüsü yaptırdım. Oldukça memnun oldum. Hocaya whatsapp’dan yazarsanız cevap verecektir. 0546 484 31 66 aramadan whatsappdan yazın ulaşamayanlar için söylüyorum.

 2. Askerdeyken çarşı izninde bir kızla tanışmıştım. Kısa süreli bir konuşmamız olmuştu. Hızlı bir şekilde kendisine numaramı verdim. Bir kaç defa beni aradı sonra birden bire telefon numarasına ulaşamadım ve beni de hiç aramadı. Aradan belki de 2 yıl kadar geçti. Hocama bu konuyu anlattım. O kişiye nasıl ulaşacağımı, neden beni aramadığını, numarasını neden kapattığını çok merak ediyordum. bu arada ben askerden gelmiştim ve o kişi Çanakkalede kalmıştı. Mesafeler çok uzaktı gidip bakma şansım yok çünkü kendisinin nerede oturduğunu bile bilmiyordum. Hoca benim için geri getirme celbi yaptı. Aradan 2 sene geçtikten sonra belki inanmazsınız ama kız beni aradı. Aramasındaki tesadüf ise kitaplarından birisinin arasına benim ona numaramı verdiğim kağıdı bulmuş olmasıymış. siz bir başkasınız hocam ya nasıl sevinçliyim anlatamam.

 3. Aslı selam, yorumunu okudum ve büyülere inanmamanı aslında oldukça garip buldum. Büyü gerçekten var olan bir durum. ben sana kısaca hocamla tanışmamı ve beni hayata bağlamasını anlatıyım ki bu şekilde inanman hakkında bir fikir veriyim. Ben intihar eşiğinde olan bir kızdım. bir erkekle tanıştım ve ilk görüşte aşk derler ya o misal tutuldum. her gün gizli gizli evden kaçarak onunla buluşuyorduk. ona kimseye güvenmediğim kadar güvendim ve kendimi teslim ettim. kısa süre daha bu şekilde görüşmeye devam ettik ve ben sonunda hamile olduğumu öğrendim. bu durumu öğrenmemle hemen kendisine anlattım fakat olmayacağını düşür dediğini duydum. hayatım yıkıldı ve ben yıkıldım. ailem ise durumu kısa sürede fark etti ve beni evlatlıktan reddeterek dışarı attı. mecburen intihar etmeyi düşünüyordum. o gece arkadaşımda kaldım ve bana hocadan bahsetti. onu aradı hemen ve bilgi almamı sağladı. o gün benim hayata dönüşüm oldu. birden telefonum çaldı ve bebeğimin babası yanlışının farkında olarak bana yalvardı. şimdi evliyim ve bebeğim kucağımda ailem ise torunlarını kucaklarından ayırmıyorlar. hocam sayesinde çok mutluyum.

 4. 5 sene önce

  Hocam buyu yapmiyor en güzeli de bu. Ben kayseriden danisiyorum kendisi konyadaymis. Allah razi olsun ulasmak isteyen 0 546 484 31 66

  • 4 sene önce

   mrh arkadaşlar ben Pelin bnde hocama işlem yaptırdımgeri getirmek için işlem
   yaptık olumlu sonuç aldım buraya da yazmak istedim sözlüm bana geri döndü çok
   teşekkür ederim size hocam

 5. İşinin ehli bir hocasınız hocam sayenizde eşim eve geri döndü. Asla dönmicem boşanıcam
  diyen kadın geri döndü. Çok şükür bu günleri gördüm hocam sayenizde yuvam kurtuldu.

 6. 2 sene önce

  Hocam gerçekten yaptığı işin hakkını veren çok dürüst bir ADAM . Karım ile ilgili sıkıntılarım vardı üniversiteden beri takıldığı arkadaşları onu kötü etkiliyordu ve konuyu açtığım zaman ise bana cevap vermiyordu arkadaşları karımla benim aramı açıyordu ve onu benden soğutuyordu diyebilirz. Fakat hocamızla tanıştıktan sonra karım artık benim haklı olduğumu farketti çok şükür Ne kadar teşekkür etsem az.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.