1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü
2

En Etkili Bağlama Büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü
En Etkili Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü karşı insanı kendine aşık etmek için yapılan büyüye verilen isimdir. Sanılanın aksine tek çeşit bağlama büyüsü yoktur. Birçok farklı metot ile yapılan bu büyünün en etkili olanını sizlerle paylaşacağız.

Bıçak ile bağlama büyüsü en kuvvetli aşk büyüsüdür ve sizlerle bugün bu büyü hakkında konuşacağız. Bıçak büyüsü hem bağlama hem de ayırma amacıyla yapılsa da daha çok aşık etme amacı gütmektedir. Çok güçlü olmasının dezavantajlarından biri ise eğer yanlış yapılırsa işler tam tersine dönebilir o yüzden eğer en güçlü bağlama büyüsü olan bıçak büyüsünü yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka uzman birilerinden yardım almalısınız.

Çok sevdiğiniz birini sadece bir haftada kendinize aşık etmek , bağlamak sizin için mükemmel bir hayat fırsatı doğurabilir. Yalnız bağlama büyüsü yaptırmadan önce iyice düşünmek gerek çünkü karşıdaki insana bu büyüyü yaptırdığınız da o ömrünün sonuna kadar size bağlı kalır. Yani eğer bu sevda gelip geçici ise kimsenin duygularıyla oynamamalısınız. Yok eğer sizde gerçekten çok seviyorsanız ve kendinizden emin iseniz bu bağlama büyüsünü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bıçak Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Çiftleri evliliğe kadar götüren ve sonsuz aşk vaadeden bu büyüyü yapmak için kılıfı olan bir bıçağa ve sevdiğiniz kişinin bir saç teline ihtiyacınız vardır. Bu büyüyü yapmak için en ideal gün mübarek gün cumadır çünkü etkisi oldukça fazla olur.

En Etkili Bağlama Büyüsü
En Etkili Bağlama Büyüsü

Bıçağı çeşitli ayet ve dualarla kılıfından çıkarırken , sevdiğiniz kişinin saç telini ortadan ikiye bölmelisiniz. Ardından o saç telini yine bazı ayetler ile birbirine bağlayıp hazırlayacağınız muskanın içine koyarak denize atarak bıçak ile bağlama büyüsünü yapmış bulunursunuz.

En etkili bağlama ve aşık etme büyüsü olan bıçak büyüsünü bugün sizler ile paylaştık. Eğer iyi bir medyumdan yardım almak ve sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını garantilemek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Kitap yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. ne zamandır bağlama tılsımı yaptırmak istiyordum ta ki hocam karşıma çıkana kadar. şimdiye kadar boşuna zaman kaybetmişim Allah bin kere razı olsun

  2. selamünaleyküm hocam… ben sizinle işlem yapmıştım 1 ay oluyor… eşim geldi hocam dediğiniz gibi 15 günde geldi…. sevgilisini bırakmış benden özür diledi artık benden ayrılmayacağını söyledi cok pişmanms allah razı olsun sizden…. ben o gunden beri sizi arayamadım yazamadım kusura bakmayın hakkınızı helal edin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.