1. Anasayfa
 2. Büyüler

En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir

En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir
0

En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir

En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir
En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir

Bugün , en hızlı etki eden büyülerden bahsedeceğiz. Büyüler arasında en hızlı etkisini gösteren büyülerin başında sabun büyüsü gelmektedir. Fakat bu büyünün yapılışı diğer büyülere nazaran daha zordur ve biraz şans işidir. En tehlikeli kara büyülerden biri olan Sabun büyüsü , insanı ölüme kadar götürebilir.

Sabun Büyüsü

Kara büyüler grubuna mensup olan ve gelmiş geçmiş en tehlikeli büyülerden biri olan sabun büyüsü ülkemizde sıklıkla kullanılan ve yaygın olan bir büyüdür. Kişiyi ölüme kadar götürebilen ve sinsice ilerleyen bir büyü olan Sabun büyüsü bozma işlemi de bir hayli zordur. Aynı zamanda , eğer bu büyünün etkisi altındaysanız koç veya keçi şekline bürünmüş mahlukatları görebilirsiniz ve gitgide zayıflayarak bazı hastalıklara tutulur ve yaşamınızı yitirirsiniz. Sabun büyüsü etkisinin altında olan bir insan akli dengesini kaybedecek şeyler görebilir , sık sık kabus görerek psikolojisini bozabilir. Burdaki amaç kişiyi hastalıklarla boğuşturmak , ruhsal ve akli dengesini bozmaktır.

En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir
En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

İki adet malzeme ile bu büyü uygulanabilir. İhtiyacınız olan sadece bir adet sabun ve birkaç tane iğnedir. Öncelikle , sabun ile bir insan figürü çizilir. Bu figür , büyünün uygulanacağı kişiyi temsil etmek zorundadır. Eğer kadın ise göğüs de çizebilirsiniz. Sabundaki bazı bölgelere belli duaları okuduğunuz iğneyi batırarak kişiyi farklı yönlerden etkileyebilirsiniz. Kafasına batırırsanız , kişi ruhsal dengesini kaybeder. Kalbine batırırsanız büyük ihtimal ile kalp krizi geçirir. Kollarına batırırsanız ise kişi aşk acısı çeker. Sabunun ayak kısmına batıracağınız iğne ise kişiyi bu diyardan göç ettirir. Eğer zayıflayarak ağır bir ölüm istiyorsanız sabunu herhangi bir mezara bağlayabilir ve yağmurlar ile sabunun erimesini bekleyebilirsiniz. Sabun erirken , büyünün etkisindeki kişide eriyecektir. Bu büyüyü yapmak için belli başlı dualara ihtiyacınız vardır fakat bunları burada paylaşmayacağız çünkü kara büyüler suçtur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek

En Hızlı Etkisini Gösteren Büyü Kaç Günde Olur ?

En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir
En Hızlı Etki Eden Büyü Hangisidir

Sabun büyüsü yapacağınız işleme göre 3 gün ile 6 ay arasında değişir.

Aşk büyülerinden muhabbet büyüsü de etkisini hızlı gösteren bir büyüdür ve tahmini süre 5 gündür.

Birbirine Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.