En Keskin Aşk Büyüsü
3

En Keskin Aşk Büyüsü, Tarihi neredeyse insanlık kadar eski olan aşk büyüleri, aşk acısı çeken kişilerin en büyük çözümlerinden birisi olmuştur. Büyü ilmi nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar ulaşan kadim ve değerli ilimler arasındadır. Bedenen ve ruhen güçsüz olan insan, aşk acısının etkisiyle tamamen savunmasız bir canlı olur.

En Keskin Aşk Büyüsü
En Keskin Aşk Büyüsü

Aşk acısının yakıcılığı sadece ruh sağlığını değil, aynı zamanda da kişinin beden sağlığının çökmesine sebep olur. Daha fazla aşk acısına katlanmak istemeyen ya da sevdiği birinin aşk acısına katlanmak istemeyen kişiler şifayı büyülerde arar. Doğru bir şekilde ve tam bir inançla uygulandığında acıyı sonlandırarak, mutluluğu yerinde koyan aşk büyüleri tercih edilen büyüler arasındadır.

Büyülerin isimleri ritüele, etkisine, tılsıma ya da etki sürelerine göre değişse de başarılı bir şekilde tamamlanan her aşk büyüsü, büyü yapanı sevdiğine ulaştırır. Sadece dikkat edilmesi gerek kişinin dileğine kavuşması için doğru büyünün seçilmesi ve yine doğru şekilde uygulanmasıdır. En keskin aşk büyüsünden, çok keskin aşk büyüsüne ya da hızlı olan aşk büyüsüne kadar tüm büyülerin sonucu aynıdır.

Keskin Aşk Büyüsü – En Keskin Aşk Büyüsü

Keskin Aşk Büyüsü ve çok keskin aşk büyüleri hemen hemen aynı olsa da yapılışlarında da etki sürelerinde de ufak farklılıklar vardır. Keskin aşk büyüsünde, aşk acısı çeken kişi artık görünür olmak ister. Kısacası sevdiği kişi tarafından sevilmemekle kalmayıp, sevdiği kişi için bir de görünmezlik maskesi takmıştır. Aşk acısı çeken kişi ne yaparsa yapsın, sevdiği kişinin var olduğunu bildiğinden bile tam olarak emin değildir. Görünmezliğe ve sevgisizliğe daha fazla dayanamayan kişi de çözümünü keskin aşk büyüsünden yana kullanır.

Keskin aşk büyüsünde kişi ne istediğini, nedenini ve aşık olduğu kişiyle ilgili tüm bilgileri hem doğru hem de eksiksiz bir şekilde medyuma anlatmalıdır. Medyum kişiyi dinledikten sonra büyü için harekete geçerek, süreci başlatacaktır. Büyü başlangıcı ne kadar değerliyse büyünün tamamlanması aşaması da o kadar değerlidir.

Çünkü büyünün başarılı olabilmesi için tüm aşamaların başarılı bir şekilde tamamlanması şarttır. Aksi takdirde verilen emek de zaman da boşa geçecek, büyü yaptıran kişi aşkına kavuşamayacaktır. Böyle bir durumun söz konusu bile olmaması için büyü yaptıran kişi medyumla tam bir işbirliği içerisinde olarak, her söyleneni harfiyen uygulamalıdır.

 

En Keskin Aşk Büyüsü
En Keskin Aşk Büyüsü

Çok Keskin Aşk Büyüsü

En Keskin Aşk Büyüsü Çok keskin aşk büyüsü, aşk acısında daha dazla dayanamayan kişiler için hızlı çözümlerden birisidir. Bu büyüde büyünün başlamasıyla birlikte büyü yapılan kişi de bazı etkiler görünmeye başlar. Aşık olunan kişi için aşık olan kişi artık görünmez değildir. Varlığının da, kendisinin de farkına varılır. Öyle ki aralarında ufak da olsa bir iletişim başlar.

Büyünün başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında ise büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiyi görmeden yapamaz. Sanki hayatının anlamı sadece büyü yaptıran kişiyi görmekten ibaret olmuştur. Her iki taraf da birbirlerine aşık ve çok mutludurlar. Çok keskin aşk büyüsü başta olmak üzere diğer büyüler de büyü yaptıran kişi bu konudan kimseye bahsetmemelidir. En büyük aşkının getirilmesini sağlayan büyü sadece kendisinin bilmesi gereken gizli ve değerli bir olaydır.

Hızlı Olan Aşk Büyüsü

En Keskin Aşk Büyüsü Aşk büyülerinin amacı şimdiye kadar acı çeken kişinin aşkına son vermektir. Aşk acısına bir şekilde dayanan kişiler, büyü yaptırmaya karar verdikten sonra daha fazla dayanmak istemezler. Bu yüzden aşklarına kavuşmak için seçtikleri büyü hızlı olan aşk büyüsüdür.

Hızlı olan aşk büyüsünün sonucu da kısa süre içerisinde fark edilir. Büyü tamamlandıktan yedi gün gibi kısa bir süre içerisinde büyü yapan kişi aşkına kavuşur. Hızlı olan aşk büyüsü boşanma ya da aldatma gibi durumlarda daha çok kullanılır. Nedeni de ayrılık ya da aldatmanın acısına dayanamayan kişilerin, eski günlerini unutarak hayatlarında yeni bir sayfa açmak istemeleridir. Tabi burada en son kararı medyum söyleyecektir.

Etki Eden Aşk Büyüsü

En Keskin Aşk Büyüsü
En Keskin Aşk Büyüsü

En Keskin Aşk Büyüsü, Etki eden Aşk Büyüsü, sevdiği kişi uzakta olan kişiler için uygulanır. Arada mesafelerin olduğu ilişkilerde, soğukluğu fark eden taraf buna son vermek amacıyla etki eden aşk büyüsünün gücünden yararlanır.

Büyü sayesinde hayatında önemli bir yeri olan kişiyi kaybetmediği gibi hiç olmadıkları kadar da mutlu olurlar. Etki eden aşk büyüsü sayesinde birçok çift ayrılmaktan ve kendilerine yeni bir düzen oluşturmak zorunda kalmaktan, kurtulmuşlardır.

 

Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (3)

 1. Yasin hoca gegrçktn dnynın en güvenilir hocası elme asla bişi ulşmyck derken kişiye özel yaptırdğı vefk 1 haftada elime ulaştı mutlka deneyin ynmda taşıyom bne hala.

 2. 3 sene önce

  Ben 37 yaşında bir kadınım şimdiye kadar hiç düzgün bir eş adayı bulamamıştım arkadaşımın tavsiyesi ile hocama kısmet açtırma duası için gittim ve o günden beri kısmetim açıldı sağolsun artık görüştüğüm ve evlenmeyi düşündüğüm birisi var Allaha şükür

 3. çok çaresiz kaldım bende ismim buse lütfen yardım edin:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.