Ana sayfa Dualar Bağlama Duası En Tesirli Bağlama Duası

En Tesirli Bağlama Duası

1681
11

En Tesirli Bağlama Duası

En Tesirli Bağlama Duası
En Tesirli Bağlama Duası

Yaşınız ya da cinsiyetiniz ne olursa olsun herkes karşılık beklemeden sevmek, sevilmek ve güvenmek ister. Bunların üçünü aynı anda bulduğunuzda ise hayatınızın aşkını bulmuşsunuz demektir. Aşkı buldunuz ancak yanlış davrandığınız, araya başkası girdiği ya da karşınızdakinin sevgisi bittiği için ayrılmak zorunda kaldığınızda ise dayanılmaz bir acı duyarsınız. Tüm acılarınızdan kurtularak sevdiğinize kavuşmanın çözümü ise en tesirli bağlama duasından geçecektir. Hayatının aşkını kendinize yeniden bağlamak için duaların gücünden yararlanmak en önemli adımdır. Duaların etkisini göstermesi ise kişinin aşkına, sabrına ve inancına bağlıdır. Üç önemli husustan birinin eksik olması durumunda ise dua etkisini göstermeyecektir.

Tüm masallar prens ve prensesin tanışmasıyla başladığı gibi evlenmesiyle biter. Doğru olan ise asıl hikayenin evlendikten sonra başladığıdır. Herkes hayatının aşkını bulacak kadar şanslı olmadığı gibi şansını kaybetmemek içinde elinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Bu yüzden de aşkınızın gerçek olduğuna inanıyorsanız alanında uzman bir hoca tarafından aşkınıza yeniden kavuşabilirsiniz.

Ömür Boyu Bağlama Duası

İnsan hayatındaki en zorlu süreçler duanın gücü sayesinde insanoğlunun maneviyatını güçlendirdiği gibi insanoğluna da dayanma gücü verir. Ömür boyu bağlama duası sayesinde aşk acısı yaşayan kişi acılarından kurtulacaktır. Aynı zamanda sevdiği kişiyle de ömrünün son gününe kadar mutlu ve huzurlu şekilde yaşayabilir. Aşık olan kişi aşık oldu kişiyi kendine bağlayabilmek için düzenli bir şekilde aşağıdaki duayı okumalıdır. Duaya başlamadan önce dua edecek kişi tüm olumsuz duygulardan arındığı gibi abdest almalıdır.

Bismillahirrahmanirrahim Allahümme,ya müfettihal ebvab,ve ya müsebbibel esbab,ve ya mukallibel kulubi vel ebsar,ve ya delilel mütehayyirin,ve ya giyasel müstegisin,ve ya müferricel mahzunin,tevekkeltü aleyke ya rabbi,kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke,ya rezzaku,ya fettahu,ya basitu,ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.Amin..’

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

 

En Tesirli Bağlama Duası
En Tesirli Bağlama Duası

Bağlama Duası Nasıl Edilir?

Hayatının aşkına yeniden kavuşabilmek için aşık olan kişi bağlama duasını doğru bir şekilde yerine getirmelidir. Kişinin aşkının tam olması, duygularının intikam ya da acı çektirmek için değil de sevgi için olması gereklidir. Dua eden kişiler duaların aracı olduğunu bilerek tüm dileklerini Allah’ tan dilemelilerdir. Dualar istenildiği zaman edilebileceği gibi Cuma günleri, Kadir Gecesi, Arife Günleri, Sabah Namazı Sonrası ve Namaz vakitlerinde okunduğunda daha etkili olabilmektedir. Bağlama duası nasıl edilir? Sorusunun cevabı dua edecek kişinin tüm kalbiyle dua etmesinde saklıdır.

Birini Kendine Bağlama Duası

En Tesirli Bağlama Duası
En Tesirli Bağlama Duası

Sevdiğiniz kişinin hayatınızda aşkla bir ömür boyu kalabilmesi için çeşitli bağlama duaları mevcuttur. Aşk acısı çeken kişinin birini kendine bağlama duası çeşidini seçebilmesi kişinin ihtiyacına göre değişkenlik gösterir. Etkili bağlama duasının seçilmesi, kişiye özel olması, uygulanacak adımların doğru şekilde yapılması da dâhil olmak üzere tüm adımlar için kendisini işine adamış bir hocadan destek alınmalıdır.

Dua okuyacak kişi sessiz bir ortamda tüm kalbiyle düzenli olarak duasını okumalıdır. Unutmamalıdır ki aşkının hayatında olması gerekiyorsa muhakkak dileği de kabul edilecektir. Allah’ ına duymuş olduğu inanç ve güvenle hareket ederek sabretmelidir. Bağlama duası etkisini gösterdikten sonra ise çift hiç olmadığı kadar mutlu olacaktır.

Eşinden başka hiç kimseyi göremeyen kişinin tavırları da muhabbeti de hayatlarını renklendirirken, örnek çift olarak gösterileceklerdir. Evine hiç olmadığı kadar bağlı olan eşin, kalbi de beyni de sadece eşine aittir. Birini kendine bağlama duası sayesinde aşk acısı ortadan kalktığı gibi evliliklerde, ilişkilerde kurtulacaktır. Böylece sadece çiftler değil çiftlerin ilişkilerinden doğrudan etkilenecek olan aileler de mutludur.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

11 YORUMLAR

 1. Yer gök dua demişler boşa dememişler. Gerçekten duaların gücü çok ayrı büyüye karşı biri olarak yasin hocayı o kadar çok araştırıp denedim zarfladım ki maşallah hepsine de takır takır cevaplar verdi. Dedim ki doğru kişi başladım ve pişman değilim. Kesinlikle tavsiyem.

 2. ne yaptırdınız özel deyilse açıklar mısın kardeş

 3. Eşimi kendime çekmek bağlamak duası

 4. metin akaylıoğlu

  halen iyi ve dürüst insanların olduğunu bilmek güzel ben çalışmadım ama aradım yasin beyi bir konu vardı izah ettim kendisine alanım değil dedi halbuki başka kendine hoca medyum diyen mahlukatlardan kimi aradıysam herşeye balıklama atlayıp şu para bu para hallederim yaparım ederim diyorlar yasin hoca gerçekten dürüst denemesi bedava

 5. Arkadaşlar ben izmirden yazıyorum ve artık çaresizlikten hayatımda hiç başvurmadığım şeylere başvurmaya başladım çok kolay dolandırılabilirdim ama hoca o korkumu aldı ve özel durumumu çözdü burda anlatmk istemyorum..

 6. Yasin hoca manevi desteği hiç eksik etmedi üzermden. güvenmiyor olabilirsdiniz. Konuştukça ve zaman geçtikçe ısınıyorsunuz. Çok güvenilir. Asla çeknmeden sorun herşeyi.

 7. Canlarım ? Yasin Hocaya işlem yaptırdım. Gerçekten de memnunum çok güzel konuşuyor ilgileniyor ve dinliyor. Hayatımda ilk defa böyle bir hocaya denk geldim. Tereddüt etmeden arayın numarasını bırakayım sizde canlarım 05464843166

  • Bi iki arkadaş olarak başvurduk ve aramızda olan sahtekar bir arkadaşımmız için soğutma işlemi yaptırmak istedik kavga yalan ve hainlik dışında arkadaşlığımıza getirdiği hiçbir getirisi yoktu allah razı olsun yasin hoca çözdü durumumuzu kurtulduk yalancılardan.

 8. Evliliğimizin ilk başları gayet güzel ve mutluydu. Sonra eşim sürekli kayın valideme gitmeye ve orda kalmaya başladı. Bu sebepten dolayı aramız sürekli bozuk oluyordu. Beni kocaman evde yalnız bırakıyordu ☹sonea annemin evine döndüm. Annem beni aldığıAnnem bizi yasin hocayı anlattı tanıştırdı. Oturdum neler yaşadıysam hepsini yasin hocaya anlattım ,bana geri getirme celbini anlattı ve yaptı. Daha bir gün geçmeden eşim beni almaya geldi. Evimize döndük ve benden özür diledi. Oturup konuştuk bütün sorunlarımızı hallettik. Kocam artık işten çıkar çıkmaz direk evine geliyor. Uzun zamandır da kayın valideme kalmaya gitmedi.

 9. Hocam merhaba ben Gülcan sizdene önceden işlem yaptırmıştım çok küşür bir yıldır adam benden başka kadına bakmıyor hala deli gibi aşık bana, merak edenler için yasin hocayla bağlama işlemi yapmıştık şükranlarımı sunuyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.