1. Ana Sayfa
 2. Geri Getirme Büyüsü

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü
0

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü
En Tesirli Geri Getirme Büyüsü

İnsanların öteki alemlerde yaşayan varlıklardan yardım alma olayına büyü denir. Büyü olayı yüz yıllardır yaşadığımız topraklarda yapılıyor. Çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan Anadolu her medeniyetten izler taşıyor.

Bu izlerden biri de büyüdür. Eski medeniyetlerden beri çeşitli nedenlerle ve çeşitli şekillerde büyü yapılıyor. Büyüler zaman içerisinde değişim gösterdiği gibi insanların ihtiyaçlarına göre de değişim gösteriyor. Fakat büyülerin hepsinin ortak özelliği öteki alemlerde yaşayan ve halk arasında üç harfli diye adlandırılan cinlerle iletişime geçmektir.

Aşk Konulu Büyüler

İnsanlar elde etmek istedikleri şeyler ve olmasını istedikleri olaylar için büyü yoluna başvurabilir. Bu amaçlardan biri de aşk ve sevgi için yapılan büyülerdir.

Aşk konulu yapılan büyülerden bazıları şunlardır:

 • Bağlama büyüsü
 • Geri getirme büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Muhabbet büyüsü
 • Sıcaklık büyüsü

Bu büyülerin asıl konusu aşk olmasına rağmen yapılışları ve asıl amaçları farklıdır. Bağlama büyüsü eşleri veya sevgilileri birbirine bağlamak için yapılır. Aşık etme ve sıcaklık büyüsü birini elde etmek için yapılan büyü çeşididir.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsü ise belli bir birliktelik yaşayan çiftlerin zamanla aralarının açılması sonucu ayrılan kişilere yapılır. Zamanla insanlar sevgililerinden veya eşlerinden soğuyabiliyor. Bu soğukluk sonunda ayrılan çiftler yeniden bir araya gelmesi için büyü yoluna başvurulabilir. Bu büyüye geri getirme büyüsü denir.

Geri getirme büyüsünün yapılabilmesi için çiftlerin belli bir zaman birlikte olmaları gerekir. Öncesinde birliktelik ve duygusal bağ olan kişilere yapılır. Duygusal bağ olmayan kişilere bu büyü yapılmaz. Yapılsa da tesir etmez. Bu tür durumlarda bağlama büyüsü yapılmalıdır.

Geri Getirme Büyüsünün Çeşitleri

Büyüler hiç bir malzemeye ihtiyaç duymadan yapıldığı gibi bazı malzemelerle beraber de yapılabilir. Geri getirme büyüsü de bazı malzemelere ihtiyaç duyularak yapılan büyüdür. Bu tarz büyüler araç kullanılarak yapılan büyülerdir.

Geri getirme büyülerinden bazıları şunlardır:

 • Kaşık ile yapılan geri getirme büyüsü
 • Nohut ile yapılan geri getirme büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan geri getirme büyüsü
 • Giden kocayı geri getirme büyüsü
 • Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Bu büyülerin yapılışları ve söylenen tılsımları farklıdır. Onun için tutması ve tesiri de farklılık gösterebilir. Bu büyüler en tesirli geri getirme büyüsü çeşitleridir.

Kaşık İle Yapılan Geri Getirme Büyüsü

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü
En Tesirli Geri Getirme Büyüsü

En tesirli geri getirme büyüsü olarak bilinen kaşık büyüsü yapılışı da diğerlerine göre daha zordur. Bu büyü de iki adet tahta kaşığa ve küçük bir kefen parçasına ihtiyaç duyulur. Kefen parçasındaki ama ölene kadar birlikte olmayı amaçlamak içindir.

Kefen parçası makasla ikiye ayrılır. Kırmızı mürekkep kalemle isimler yazılır. Kefenin arka kısmına bazı tılsımlar yazıldıktan sonra kaşıklara bağlanır. Bu kaşıklar da birleştirilerek kimsenin bulamayacağı yerlere gömülerek saklanır. Ardından yeniden tılsımlar yapılır ve kısa bir süre içerisinde tesirin göstermesi beklenir.

Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Geri getirme büyüsü belli bir birliktelik yaşadıktan sonra nedeni ne olursa olsun ayrılan çiftlere yapılır. Genellikle boşanan eski evlilere yapılır. Bu tarz durumlarda çok kısa süre içerisinde sonuç alınan bir büyüdür.

Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar?

Diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi geri getirme büyüsünü de öteki alemlerle iletişime geçebilen herkes yapabilir. Büyü yapılacak olan kişiye ait eşya veya resim ile herkes bu tarz büyüleri yapabilir. Fakat bu büyüyü havas ilmine sahip ve tecrübeli medyumların yapması daha sağlıklı olacaktır.

Geri Getirme Büyüsünün Tesiri

Geri getirme büyüsü farklı şekillerde yapılabiliyor. Bu çeşitlerin bazıları diğerlerine göre yapılışı zordur ve tesiri de diğerlerine göre daha kısa sürebiliyor. Bu büyüleri yaparken de söylenen tesirli sözler büyünün tutmasını ve tutma süresini değiştiriyor.

Fakat büyüyü yapan kişinin havas ilmine sahip olması ve deneyimi büyünün tesirini daha da artırabilir ve büyünün çok kısa bir sürede tutmasına sebep olabilir.

Geri Getirme Büyüsünün Bozulması

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü
En Tesirli Geri Getirme Büyüsü

Tüm büyülerde olduğu gibi en Tesirli geri getirme büyüsü de büyünün yapılışı kadar büyünün bozulması da zordur. Geri getirme büyüsünde büyüye maruz kalan kişi çoğu zaman yaptığı tüm işleri bu büyünün tesirinde yapar.

Geri getirme büyüsünün yapılışından şüphelenmesi durumunda medyum hocalardan yardım alınmalıdır. Bu büyülerin bozulması da yine deneyimli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Yorum Yap