Erkek Arkadaşıma Aşk Duası
1

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası, Aşk şüphesiz ki bu dünyada ve bu hayatta tadabileceğimiz en güzel, en hoş duygulardan, hislerinden bir tanesidir. Onu tatmayı, hayatımızı aşk duygusu ile geçirmeyi her şeyden çok isteriz. Çünkü hayatımızı güzelleştiren başlıca şey bu duygudur. Yaşama hırsımızı, sevincimizi artırır. Bu yüzden her zaman insanlar sevdikleri kişiler ile birlikte olmayı ister, bunun için çaba gösterir.

Ama bazı durumlarda insanlar ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü sevdikleri, aşık oldukları kişilere ulaşamazlar. Ya da ulaşsalar da ilişki içerisinde çok büyük sorunlar yaşarlar. İlişki bitme durumuna gelebilir. Böyle durumlara gelindiğinde kişiler elbette çabalar, sorunları ortadan kaldırmak ister. Ellerinden bir şey gelmeyince, güçleri yetmeyince de çözümü büyülerde ya da dualarda bulurlar.

Bu dualardan en sık yapılanlardan bir tanesi erkek arkadaşıma aşk duası olarak görülür. Bu dua ile birlikte dilenilen şey en kısa süre içinde gerçekleşir. Eğer bu dua ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek istiyor iseniz bu yazı size faydalı olacaktır. Yazı içerisinde erkek arkadaşıma aşk duasının ne olduğunu anlattık. Sonra erkeğe aşk duası nasıl yapılır sorusunu yanıtladık. Sonrasında ise bu duayı kimlerin yapabileceğini ve duanın etkilerini ne zaman görmeye başlayacağınızı açıkladık.

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası Nedir? 

Aşk duaları büyülerden çok farklı haldedir. Çünkü büyülerde Allah’tan değil, doğrudan cinlerden yardım istenilir, onlar ile iletişime geçilir. Bu yüzden bazı kişilerce günah olarak görülür. Aynı zamanda tehlikelidirler. Ama dualarda durum böyle değildir. Dua yapıldığı zaman yalnızca Allah’a sığınılır, istenilen şey ondan istenilir. Bu yüzden dua yapanın hiçbir günahı yoktur. Erkek arkadaşıma aşk duası da İslami açıdan asla sakıncalı bir yöntem değildir.

Sevdiğim adama aşk duası yapmak istiyorum diyen pek çok kişi bu dua sayesinde sevdiğine kavuşmaktadır. Dua çok etkili haldedir ve gerçekten inançlı olan biri duayı ettiği zaman etkilerini de belirgin şekilde görür. Erkek arkadaşa yapılmakta olunan aşk duası kısacası bu anlama gelmektedir. Peki, bu dua türü nasıl yapılmaktadır? Bu sorunun cevabını öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Bu konu hakkında internet üzerinde yapmış olduğunuz bir araştırmada pek çok dua, yöntem ve tarif görürsünüz. Fakat bunlar yanıltıcı bilgiler olabilir. Eğer gerçek duayı öğrenmek istiyor iseniz mutlaka uzman din adamlarının, hocaların neler dediğine bakmanız gerekir. Sadece onlar duanın etkili yapılışı biçimlerini, hangi duanın edilmesi gerektiğini bilirler. Bu yüzden nasıl yapılacağı konusunda kesin bir bilgi, gerçek ve doğru bir bilgi arıyor iseniz güvenilir, uzman olan kişilerin sözlerini dinlemelisiniz. Bu konuyu en net şekilde size böyle anlatabiliriz. Şimdi bir başka konuya geçiş yapalım. Sıradaki konu başlığı altında bu duayı kimlerin yapabileceğini sizlere açıkladık.

Kimler Erkek Arkadaşıma Aşk Duasını Yapabilir?

Büyüler ile duaların birbirinden ayrıldığı b ir nokta da burada görülür. Bu nokta büyüyü yapan kişi ile duayı yapan kişi farkıdır. Yani detaylı olarak açıklamak gerekir ise; bir büyüyü yalnızca bir hoca ya da medyum yapabilir. Çünkü onların çok önemli, büyüyü uygulamalarına yarayan yetenekleri bulunur. Ama dualarda büyük bir fark vardır. Bir duayı yapabilmek için alsa yeteneğe sahip olmak gerekmez. Çünkü kişinin cinler ile iletişime geçeceği bir yöntem asla değildir. Duayı edecek olan kişinin yalnızca büyük bir imana sahip olması şarttır. Eğer kişi imanlı, inançlı biri değil ise, kalbi temiz değil ise asla duası tutmaz. Kısacası nişanlıma aşk duası ya da erkek arkadaşıma aşk duası yapmak istiyor iseniz sadece inançlı olmanız yeterli haldedir.

Şimdi de son olarak bir başka konuyu ele alalım. Sıradaki konumuz bu duanın etkilerinin ne zaman görüleceği şeklindedir.

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası Etkileri Ne Zaman Görülür?

Eğer bu tarz dualarda etkiyi bir an önce görmek istiyor iseniz doğru duayı yapmalı, doğru yöntemi izlemelisiniz. Bunun için de güvenilir bir din adamından ya da hocadan dua ve yöntemi hakkın da bilgi almanız gerektiğini söylemiştik. Eğer sözlüme okunacak aşk duası ya da erkek arkadaşıma aşk duasını doğru ve inançlı bir şekilde yapar iseniz duanın etkilerini belli bir süre sonra görürsünüz. Bu genelde 10-15 gün sonra geçekleşir.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz

Aşk için Okunan Dualar

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası Aşk için okunan dualar, kişinin inancına ve tercihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. İşte yaygın olarak bilinen bazı aşk duaları örnekleri:

 1. İlahi aşk duası: “Ey sevgili Rabbim, kalbimi aşkınla doldur. Beni sevdiğim kişiye yönlendir ve onun da kalbinde aşkımı uyandır. İkimizi de sevginle kucakla. Aşkınla birleştir bizi.”
 2. Peygamber duaları: Müslüman olanlar için Peygamber duaları da tercih edilebilir. Örneğin, Hazreti Peygamber’in dua ettiği bir hadis olan “Allah’ım, aşkını; benim ve sevdiğim insanın arasına koy” şeklinde bir dua okunabilir.
 3. Aşk için niyetlenme duası: “Allah’ım, kalbimde gerçek aşkı hissetmek ve sevdiğim kişiyle güzel bir ilişki yaşamak için yardımını diliyorum. Beni doğru kişiyle karşılaştır ve bana sevgi dolu bir kalp bahşet. Aşkla huzur bulmamı sağla.”
 4. Aşk duası kitaplarından seçmeler: Birçok dinin ve kültürün aşk duaları içeren kitapları bulunmaktadır. Bu kitaplardan kendinize uygun olan bir dua seçip, niyet ederek okuyabilirsiniz.

Unutmayın, dualar kişinin inancına, niyetine ve samimiyetine bağlı olarak tesir eder. Dua etmek, aşkı çekmek veya bir ilişkiyi güçlendirmek için bir yol olarak kullanılabilir. Ancak her zaman Allah’ın takdirine saygı duymak ve karşılıklı rızaya dayalı sağlıklı bir ilişki kurma amacını da gözetmek önemlidir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 3 sene önce

  Defalarca dolandırılmış biri olarak artık söyleyebilirim ki ben başka hocaya gitmem bundan sonra. Yasin hocanın ilgisi bambaşka 3. Işlemim olucak ve hepsinden de sonuıç aldım allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.