1. Anasayfa
 2. Soğutma Duası

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası
1

Eşleri birbirinden soğutma duası, eşleri soğutma duası, eşler arası soğutma duası, eşleri birbirinden soğutabilir miyim, eşleri birbirinden soğutmak kolay mı, eşleri birbirinden soğutmak kötü bir şey mi, eşleri birbirinden soğutmak zor mu, eşleri birbirinden soğutmak olumsuz sonuçlar doğurur mu.?

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası
Eşleri Birbirinden Soğutma Duası

Eşleri birbirinden nasıl soğutabilirim, eşleri gerçekten birbirinden soğutabilmem mümkün mü, eşleri soğutmak için neler yapılabilir, eşleri soğutmak için bir şeyler yapabilir miyim, eşleri soğutmak mümkün mü, eşleri soğutmak için kendim bir şey yapabilir miyim, eşleri soğutmayı kendi başıma yapabilir miyim gibi, eşleri birbirinden soğutma duası ve bundan çok daha fazla bir çok soruyu kafanızdan silemiyor ve tabi ki  de cevaplarını merak ediyor iseniz mutlaka bu yazımızı sonuna kadar okumalısınız. Bu yazımızda size bahsetmiş olduğumuz eşleri birbirinden soğutma duası adlı duayı açıklayacak ve ne gibi olumlu ya da olumsuz etkileri var ya da etkisi ne kadar güçlü gibi birçok konuya açıklık getireceğiz.

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası Kötü Bir Dua Mıdır

Bahsetmiş olduğumuz eşleri birbirinden soğutma duası aslında ne amaç ile kullanıldığına bağlı olarak değişebilmektedir. Burada örnek vermek yersiz olacaktır, sadece bilinmesi gereken şey bu bir duadır ve dualar iyi niyetler ile ya da temiz bir yürek eşliğinde yapılıp edilmelidir. Aksi takdirde duanın asıl özü bozulabilir. Bu iyi niyet ve temiz kalp sayesinde zaten sizin yolunda gitmeyen işleriniz bir süre sonra düzelecek ve hayatınız istediğiniz raya oturacaktır. Sadece gerekli olan şeyler bazen zaman bazen sabır bazen ise küçük yardımlardır. Biz insanlar bu yardımlar sayesinde tekrar ayaklanabilen varlıklarız bunu aklımızdan çıkarmamalıyız.

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası Etkili Bir Dua Mıdır

Tabi ki de her duada olduğu gibi eşleri birbirinden soğutma duası da gerekli şartlar tamamlandıktan sonra bilgi ve tecrübe sahibi bir insan tarafından okunduktan sonra etkisini en kısa zamanda gösterecektir. Şunu belirtmek isteriz ki her ilişkinin farklı bir dinamiği vardır ve bu neden ile yapılan dualar aynı olsa bile etki süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bu neden ile de bir başkasının yaptığı ve sonucunu aldığı gün sayısının aynısını kendinizde de beklemeniz yanlış olacaktır. Herkes gibi sizin de farklı dinamikleriniz ve karakterleriniz vardır ve bunun işe yaraması bu unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Yapmanız gereken şey bu konuda bilgi sahibi olan kendini işe vermiş bir insan bulmak ve ardından iyi niyet ve temiz kalbinizi korumaktır.

Ayrıca Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Soğutma Duası Etkileri Nedir

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası Soğutma duası, iki kişinin birbirinden soğuması ve uzaklaşması için okunan dualardır. Bu dualar, kişinin niyetine ve yaptığı uygulamaya göre farklı etkiler gösterebilir. Genel olarak, soğutma duasının etkileri şunlardır:

 • İki kişinin birbirinden soğuması ve uzaklaşması
 • İki kişinin arasında tartışma ve kavgaların çıkması
 • İki kişinin birbirlerine karşı ilgi ve sevgisinin azalması
 • İki kişinin ayrılması

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası, kişinin niyetine ve yaptığı uygulamaya göre farklı sürelerde etki edebilir. Bazı durumlarda, duanın etkisi hemen hissedilebilirken, bazı durumlarda birkaç gün veya hafta beklemek gerekebilir.

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası, doğru bir şekilde yapıldığında oldukça etkilidir. Ancak, bu duaların büyü olmadığını ve sadece bir vesile olduğunu unutmamak gerekir. Duaların etkisine inanan ve Allah’tan yardım isteyen kişilerin duaları daha etkili olabilir.

Soğutma duası için bazı uygulamalar şunlardır:

 • Nazar duası ile soğutma: Nazar duası, genel olarak kötülüklerden korunmak için okunsa da, soğutma için de kullanılabilir. Bu dua, 7 defa okunarak iki kişinin birbirinden soğuması ve uzaklaşması için etkili olabilir.
 • Kulhuvallahu Ehad Suresi ile soğutma: Kulhuvallahu Ehad Suresi, kısa ama oldukça etkili bir suredir. Bu sure, 70 defa okunarak iki kişinin birbirinden soğuması ve uzaklaşması için etkili olabilir.
 • Fatiha Suresi ile soğutma: Fatiha Suresi, her türlü isteğin kabulü için okunabilecek en etkili surelerden biridir. Bu sure, 7 defa okunarak iki kişinin birbirinden soğuması ve uzaklaşması için etkili olabilir.

Bu uygulamaların yanı sıra, iki kişinin fotoğraflarına bakarak dua etmek de etkili bir yöntemdir. Dua ederken, iki kişinin isimleri ve niyetinizi kalbinizden geçirmeniz önemlidir.

Soğutma duasının etkilerini görmek için sabırlı olmak ve düzenli olarak dua etmek gerekir.

Soğutma duası, dini açıdan caiz midir?

Soğutma duasının dini açıdan caiz olup olmadığı konusunda farklı görüşler vardır. Bazı alimler, soğutma duasının caiz olduğunu, çünkü iki kişinin birbirinden soğuması ve ayrılmasının bazen daha iyi olabileceğini savunur. Diğer alimler ise, soğutma duasının caiz olmadığını, çünkü insanların iradesine müdahale ettiğini savunur.

Soğutma duası ile ilgili karar vermek, kişinin kendi vicdanına kalmış bir konudur. Ancak, soğutma duasına başvurmadan önce, bu duanın olası sonuçları hakkında iyi düşünmek ve dua etmenin gerçekten gerekli olup olmadığını değerlendirmek önemlidir.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. sovutma tılsımı yaptırmak için arıyordum bu siteye geldim hinci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.