1. Anasayfa
 2. Aşk Duaları

Etkili Aşık Etme Duası

Etkili Aşık Etme Duası
0

Etkili aşık etme duası ile arzu ettiğiniz duygulara kısa sürede ve kusursuz bir şekilde elde etmek istiyor musunuz? O halde yapmanız gereken sadece ilim sahibi bir hoca ve medyum tarafından yapılacak olan dua ile destek alabilirsiniz.

Bu sayede aşk, duygusallık ve mutluluk gibi çok özel durumlara ulaşmak oldukça kolay olacaktır.

Etkili Aşık Etme Duası
Etkili Aşık Etme Duası

Aşık olmak insanların kendileri tarafından kontrol edilebilen bir durum olurken aşık etmek ancak karşı tarafça kontrol edilebilir.

Bir insanın sizinle duygusal anlamda birliktelik yaşamasını çok istiyor ama bir türlü bu duruma ulaşamıyor olabilirsiniz.

Bu nedenle yapmanız gereken onu etkilemek için Allah’a dua etmektir. İyi hislerle ve mutlu bir yuvaya sahip olmak adına yapacağınız duaların aşk ve mutluluk konusunda sizi çok özel bir noktaya taşıyacağını da kesinlikle unutmamanız gerekmektedir.

Aşık Etmek İçin Dua Nasıl Yapılır? – Etkili Aşık Etme Duası

İki insan arasındaki gönül ilişkisini başarılı bir noktaya taşımak adına yapılması gereken ilk ve en önemli şey kesinlikle aşık etme duasına başvurmaktır. Bu dua, insan ömründe daha mutlu anlara kapı aralamak adına değerlidir.

Eğer siz de mutluluk ve muhabbet ile alakalı bir sürece girişmek istiyorsanız öncelikli olarak aşık olmanın sizin için ne tür bir serüven sonrasında ortaya çıkacağını bilmeniz gerekir.

Aşkı hissetmek adına öncelikli olarak aşk duası yapan ve bu işte profesyonelleşmiş bir medyumdan destek almanız gerektiğini unutmamalısınız. Alacağınız destek sayesinde hoca veya medyum size dua etmek ile alakalı en özel durumları bildirecektir.

Daha sonra duanın yapılması ile birlikte çok özel bir hisse kapılacak olan karşı taraf size karşı daha ilgili olacaktır. Allah’ın bir lütfu olarak değerlendirilecek olan bu duruma ancak dua ve sabırla ulaşabilirsiniz.

Hızlı Tutan Aşık Etme Duası

Hızlı tutan aşık etme duası için yapmanız gereken sadece medyum ve hocanın önerilerine kulak vermek olacaktır. Çünkü duanızın başarılı bir şekilde sonuç vermesi için ancak hocanın önerilerine kulak asarak hareket ettiğiniz durumlarda ulaşabileceksiniz.

Bu durumda hızlı tutan aşk duasının aslında ne olduğunu bütün detaylarıyla değerlendirmeye başlayalım!

Etkili Aşık Etme Duası İnsan olarak bir şeyler istediğinizde bunun için çaba sarf edersiniz. Ancak aşk fiziki anlamda çaba sarf ederek elde edeceğiniz bir şey değildir. Bu durumda dua ederek ve Allah’tan en kalbi duygularla duanın kabul olmasını dileyerek beklemeniz gerekir.

Aksi takdirde aşkı bulmak ya da aşka ulaşmak pek de mümkün olmayacaktır. Duygusal anlamdaki bu çok özel durumu aşka ve mutluluğa çevirmek için duanın kesinlikle tutacağına inanmalısınız. Çünkü tutmayacağı düşüncesiyle yapılan bir duanın sonucu beklenildiği üzere karşılıksız kalmasıdır.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası yaptırmak istiyorum diyen kimseler bir medyum ya da hocaya başvurarak kendi durumlarını açıklarlar. Bu açıklama çerçevesinde duanın kabul olması ve aşkı yakalamak için gerekli eylemlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Peki, bu aşamada ne tür şeyler gerçekleşir?

Duayı yapacak olan hocanın öncelikle bütün sürece hâkim olması gerektiğini söyleyebiliriz. Her detayı anlattığınız hoca sizden gelen talepler doğrultusunda aşık olmak istediğiniz kişiyle alakalı da değerlendirmelerde bulunur.

Etkili Aşık Etme Duası Sonrasında etkili aşık etme duası ile aşkın elde edilmesi adına harekete geçilir. Dua etmek için ilmi altyapısını kullanan hoca gerekli duaları okuduktan sonra aşkı arayan kişinin de bir takım duaları okumasını ister. Bu aşamadan sonra tevekkül ve bekleme süreci başlar.

Aşık Etme Duası Yapan Medyumlar Nasıl Seçilir?

Etkili Aşık Etme Duası
Etkili Aşık Etme Duası

Aşkı elde etmek için duaya başvuracaksanız öncelikli olarak seçeceğiniz medyumun alanında başarılı olmasını değerlendirmelisiniz. Çünkü medyum ve hocalar taleplerinize tam anlamıyla cevap vermiyorsa bu durumda sonuçlar da istediğiniz şekilde olmayacaktır.

Aşık etme duası yapan medyumlar ile alakalı olarak seçim yapmak adına öncelikle güveni tesis etmek gerekir. Peki, seçeceğiniz hocanın ve medyumun güvenilir olduğunu nasıl anlayabilirsiniz?

Medyum konusunda güven duygusunu ön planda tutmak adına çevrenizden öneriler alabilir ya da medyumun internetteki yorumlarını değerlendirebilirsiniz.

Zira medyumlar yaptıkları işlerde başarı elde etmeleri ile ön plana çıkmaktadır. Siz de bu konuda başarı elde etmek adına aşık etme duası yapan medyumlar ile alakalı doğru araştırmaları gerçekleştirmelisiniz.

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Aşk için Etkili Dualar

Aşk, insanın en temel duygularından biridir. Sevdiğimiz biriyle birlikte olmak, mutlu ve huzurlu olmamızı sağlar. Ancak, bazen sevdiğimiz kişiyi elde etmek veya birlikteliğimizi sürdürmek zor olabilir. Bu durumlarda, aşk için dua etmek, bize yardımcı olabilir.

Etkili Aşık Etme Duası, Allah’tan, sevdiğimiz kişiyle birlikte olmamızı ve mutlu bir ilişki yaşamamızı dilemek demektir. Bu dua, genellikle samimi bir şekilde ve inanarak yapılırsa, etkili olabilir.

Aşk için dua ederken, aşağıdaki hususlara dikkat etmek önemlidir:

 • Duaya başlamadan önce, kalpten bir şekilde dua etmeyi amaçladığınızı ve duanızı samimi bir şekilde yapacağınızı kendinize hatırlatın.
 • Duanızı, sevdiğiniz kişiyle birlikte olmanızı ve mutlu bir ilişki yaşamanızı dileyerek yapın.
 • Duada, Allah’ın gücüne ve rahmetine güvendiğinizi ifade edin.
 • Duayı, düzenli olarak ve sabırla yapın.

Aşağıda, Etkili Aşık Etme Duası etmek isteyenler için bazı etkili dualar bulunmaktadır:

Gül Duası

Ey Allah'ım!

Sen ki, her şeyin sahibi ve her şeye kadirsin.

Bana (sevdiğin kişinin adı)'nı sevmeyi nasip et.

Onun kalbini ve gönlünü bana aç.

Onu bana sevdir.

Onunla mutlu bir ilişki yaşamamı nasip et.

Amin.

Sevginin Gücü Duası

Ey Allah'ım!

Sen ki, sevginin kaynağısın.

Bana (sevdiğin kişinin adı)'nı sevmeyi nasip et.

Ona karşı kalbimde sevginin gücünü hissetmemi sağla.

Onunla birlikte olmamı ve mutlu bir ilişki yaşamamı nasip et.

Amin.

Mutlu Bir Evlilik Duası

Ey Allah'ım!

Sen ki, evlilikleri birleştirensin.

Bana (sevdiğin kişinin adı) ile mutlu bir evlilik nasip et.

Onunla birlikte huzurlu ve mutlu bir yuva kurmayı nasip et.

Bizim birlikteliğimizi daim eyle.

Amin.

Bu duaları, günde üç kez, yedi gün boyunca okuyabilirsiniz. Dua ederken, kalpten bir şekilde dua etmeyi ve duanızı samimi bir şekilde yapmayı unutmayın.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.