1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü

Etkili Aşk Büyüsü
4

Etkili Aşk Büyüsü, Aşk insanlar arasındaki en değerli duygulardan bir tanesi olurken bu duygunun güçlendirilmesi amacı ile zaman zaman dışarıdan müdahale gerekebilir. Aşkın en etkili halini yaşamak adına karşı cins ile ilişkilerini yoğunlaştırmak isteyen kimseler için etkili aşk büyüsü tercih edilir.

Etkili Aşk Büyüsü
Etkili Aşk Büyüsü

Etkili aşk büyüsü; karşı taraf ister kadın olsun ister erkek içinde alev alev yanan bir aşk hissetmeye başlar. Var olan bir aşkın daha da güçlendirilmesini sağlamak amacı ile de başvurulabilecek olan güçlü aşk büyüsü için doğru uygulamalara başvurmak gerekir. Siz de büyü ile size âşık olmasını istediğiniz insanları etkilemek istiyorsanız bu büyü ile ilgili neler yapmanız gerektiğini iyice öğrenmelisiniz.

Kuvvetli Aşk Büyüsü -Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilecek bir seçenektir. Karşı cinsten gelecek ilgi dolu bakışlar ve sözler anlamına da gelen bu büyünün kuvvetli olması adına büyüyü yapan kişinin işinde becerikli olması şarttır. Kuvvetli aşk büyüsü yaparak karşı cinsi kendine bağlamanız sonucunda kutsal bir aşkı başlatabilirsiniz.

Aşk büyüsünün kuvvetli olup olmadığını ne kadar kısa sürede ve başarılı bir şekilde gerçekleştiğini gözlemleyerek ölçebilirsiniz. Aşk büyüsü konusunda büyüyü yapacak kişi kadar sizin de büyüye inanmanız gerekir. Kalpten inanmadığınız ya da büyünün gücünü göz ardı ettiğiniz hallerde sizin için etkili bir büyüden söz etmek mümkün olmayacaktır.

Etkili Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen hemen herkesin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de bu büyünün kaç günde tutacağıdır. Aşk büyüsü kaç günde tutar? sorusuna cevap vermek çok doğru değildir. Çünkü bu büyünün nasıl yapıldığı ve kime yapıldığına göre tutma süresinde değişkenlik görülebilir.

Aşk büyüsü yaptıracak olan kişilerin büyü kaç günde tutacak diye endişelenmek yerine daha sağlıklı yöntem olan sabırla beklemesi gerekir. Aşkın en saf ve özel halini yaşamak adına başvurulacak olan büyü sizin de yaşamınızı değiştirecektir. En özel aşkı yaşamak ve sizin için en değerli anları hissetmek adına yapacağınız büyülerde büyücünün önerilerini dikkate almak sizin için çok değerlidir.

Ayrıca Aşk Büyüsü Yaptıranlar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Etkili Aşk Büyüsü Nedir

Aşk büyüsü, bir kişinin başka bir kişiye aşık olmasını veya ona bağlanmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü, genellikle bir kişinin diğer kişiden hoşlandığı veya onunla birlikte olmak istediği durumlarda yapılır.

Aşk büyüsünün birçok farklı çeşidi vardır. Bu büyüler, genellikle büyünün yapıldığı kişinin inancına ve büyünün yapıldığı yönteme bağlı olarak değişir.

Etkili aşk büyüsünün bazı örnekleri şunlardır:

 • Mum büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını veya adını kullanarak bir mum yakarak büyü yapar.
 • Tılsım büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını veya adını kullanarak bir tılsım yapar.
 • Ritüel büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını veya adını kullanarak bir ritüel gerçekleştirir.

Etkili aşk büyüsünün etkileri

Aşk büyüsünün etkileri, büyünün yapıldığı yönteme ve büyünün gücüne bağlı olarak değişebilir. Genel olarak, etkili aşk büyüsünün aşağıdaki etkileri olabilir:

 • Büyünün yapıldığı kişi, büyü yapılan kişiye karşı aşık olabilir.
 • Büyü yapılan kişi, büyü yapan kişiyle birlikte olmak isteyebilir.
 • Büyü yapılan kişi, büyü yapan kişiyle sürekli ilgilenebilir.

Etkili aşk büyüsünün riskleri

Aşk büyüsünün bazı riskleri vardır. Bu riskler şunlardır:

 • Büyünün etkisi, büyü yapılan kişinin isteklerine aykırı olabilir.
 • Büyünün etkisi, büyü yapılan kişinin duygusal olarak bağımlı olmasına neden olabilir.
 • Büyünün etkisi, büyü yapılan kişinin ruhsal sağlığını olumsuz etkileyebilir.

Etkili aşk büyüsü yaptırmak caiz midir?

Etkili aşk büyüsü yaptırmak, İslam’da caiz değildir. İslam’da, büyü yapmak ve büyü yaptırmak haramdır.

Etkili aşk büyüsünün bozulması

Aşk büyüsünün bozulması için, büyünün yapıldığı yere gidip büyünün bozulduğunu söylemeniz gerekir. Ayrıca, büyünün bozulduğunu Allah’tan dileyebilirsiniz.

Büyünün bozulduğunu söylemeden veya büyünün bozulmasını dilemeden büyünün yapıldığı yerden ayrılmamanız gerekir. Aksi takdirde, büyünün etkisi devam edebilir.

Etkili aşk büyüsü yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Etkili aşk büyüsü yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Büyüyü yaptırmadan önce, büyünün etkilerini ve risklerini iyice araştırmanız gerekir.
 • Büyüyü yaptıracağınız kişiyi dikkatlice seçmeniz gerekir.
 • Büyüyü yaptırırken, büyünün amacının sadece büyü yapılan kişiyi aşık etmek olması gerekir.
 • Büyüyü yaptırdıktan sonra, büyünün etkisini görmek için sabırlı olmanız gerekir.

Aşk büyüsü, iki kişinin birbirine aşık olmasını sağlamak için kullanılan bir yöntemdir. Ancak, bu büyünün bazı riskleri vardır ve mutlaka dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. 3 sene önce

  Benden sebepsiz yere ayrılan sevgilim vardı ve bu beni çok üzmüştü onu geri istiyordum ne yapcağımı düşünürken yasin hocanın geri getirme duasını gördüm konuştuktan sonra duayı yaptırdım. İnanırmısınız 10 gün sonra sevigilim yalvara yalvara geri dönmek istedi çok sağolsun.

 2. Bir yıllılk sorunu onun ailesi bile anlamadı olanları onunla ortak bir arkadaşımızdan öğrendim her şeyi vee dünyam başıma yıkıldı resmen o başka bir kızdan hoşlanmaya başlamış ve bana olan sevgisi bitmişti resmen. Bende bir kız arkadaşımın önerisiyle Yasin Hocamı buldum ve ona aşk vefki yaptırdım nişanlım artık tekrardan bana aşık. Zor durumlarda olan kardeşlerim kesinlikle tavsiyemdir.

 3. slm yardımsever hoca evet ben de tanıştım

 4. benden hoşlanan çocuğun bana daha çok aşık olmasını istiyorum. aşk tılsımı yaptırsam dediğim gibi bana deliler gibi aşık olur mu acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.