1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Etkili Ayırma Büyüsü

Etkili Ayırma Büyüsü
4

Etkili Ayırma Büyüsü

Etkili Ayırma Büyüsü
Etkili Ayırma Büyüsü

Kendileriyle ilgili bazı problemleri olan insanlar aslında bu problemlerini bir çözüm bularak ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar.

Bunun haricinde de bu problemleri ortadan kaldırırken aslında direkt olarak farklı yolları da deneyebilirlerdi ama bazı durumlarda büyülere olan ilgileri insanların, etkili ayırma büyüleri olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Bundan dolayı bu tarz büyüleri araştırmaya koyulan birçok insan da vardır. Bu insanlar direkt olarak farklı bilgileri alarak merak etmiş oldukları bu gibi durumlarda bazı sorular sorarak da cevaplarını istemekte ve kendileri için iyi bir yol çizmeyi hedeflemektedirler.

Etkili Ayırma Büyüleri Nedir

Etkili ayırma büyüleri ile ilgili de insanlar farklı birçok bilgiyi elde edebilmektedirler. Bu bilgiler sonrasında da aslında birçok insan bu tarz büyülerin ne işe yaradığını ya da ne gibi şeylerle elde edildiğini öğrenemeye ve öğrenmiş oldukları bu gibi şeylerle de kendilerine birtakım çeşitli düzenlemeler getirebilmektedirler.

Çünkü insanlar ayrılık gibi konularda kendileri açısında bazı şeyleri bulmaktalar ve bu bulmuş oldukları şeylerin sonuçları da yine kendilerini ilgilendirmektedir.

Etkili Ayırma Büyüsünün Yapılışı

Etkili ayırma büyüsünün ile ilgili birçok sorudan bir tanesi de aslında bu büyülerin nasıl yapıldığı sorusudur. Bu sorular direkt olarak insanlar tarafından sorulabilmekte ve cevabını da insanlar yine direkt olarak bulmaya veya almaya çalışmaktadırlar.

Etkili Ayırma Büyüsü
Etkili Ayırma Büyüsü

Bundan dolayı kendilerindeki bu merak sonrasında insanlar çeşit çeşit bilgileri elde edebilmektedirler ve bu elde ettikleri bilgileri de direkt olarak farklı durumlarda kendileri açısından da değerlendirebilmektedirler. Bütün bunlardan sonra da kendilerine bir yol çizebilmektedirler.

Etkili Ayırma Büyüsünün Yorumları

Yorumlar konusunda da birçok insan kendileri için etkili ayırma büyüsü hakkında bilgiler bulabilmekte ve hatta oradaki yorumlar deneyimlenmiş ve tecrübe edinmiş durumlar oluşturduğu için bu taraftaki yorumlar daha çok fikir vermekte ve bu fikir sonrasında da yine insanlar kendilerince birtakım durumları tamamlamayı düşünmektedirler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Bundan dolayı da aslında insanlar yorumlar yaparak ya da bu yorumları yaptıktan sonra diğer insanlara da fikir vermesi bakımından önemli sayılabilmektedir.

Etkili Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar

Etkili Ayırma Büyüsü
Etkili Ayırma Büyüsü

Birçok sorudan diğerine geldiğimizde ise bu soru bu etkili ayırma büyülerini kim veya kimler yapar sorusudur. İnsanlar direkt olarak bu soruları sorarak aslında nasıl bir büyü yapılması ya da yapılacaksa nasıl bir büyünün yapılacağını öğrenmek istemektedir.

Bundan dolayı aslında her işin bir uzmanı olduğu gibi bu tarz büyüleri yapan durumlarda da uzman kimseler vardır. Sizler de bu kişilerle iletişime geçerek istemiş olduğunu büyüyü yaptırabilirsiniz.

En Etkili Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. aşık olduğum ççocuğu sevdiği kızdan ayırmak istiyorum. evlenmek üzereler hemen etki eder mi hocam bu

 2. KAYNANAM BENİ COK SEVEN KOCAMLA BANA AYIRMA BÜYÜSÜ YAPMIŞ BENDE BUNU BOZMAK İÇİN Bİ ARKADAŞIM VAR İYİ HOCALARDAN ANLAR ONA HEMEN SORDUM YASİN HOCANIN İŞİNDE İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE HOCA BÜYÜ DEĞİL DUA İLE HER ŞEYİ HALLEDİYO DEDİ HEMEN ARADIM ANLATTIM BÜYÜYÜ BOZARUZ DEDİ MUSKA CELB NE GEREKİYOSA YAPTI VE BANA DA OKUMAMA GEREKEN DUALARI SÖYLEDİ.. Bİ KAÇ GÜNDÜR KOCAM DÜZELMEYE BAŞLADI BÜYÜY BOZUYORUZ İNŞ YASİN HOCAM TEŞEKKRLER SİZİ ARAYACAGIM….

 3. Eşimin yengesi beni çekmediği için bize büyü yapmış eve muska felan koymus ayrılma raddesine geldik kocamla sonra bunun kızı evlendi hocadan yardım aldim yapana yaparlar derler benim evliliğin devam 3diyor onun kizinin evliliği bitti onlar düşünsün simdi

 4. 1 sene önce

  her gece ağlayıp dualar ediodum allahm sogut kalbmi de ayrılim su cocktan die olcagı yktu bend kendi iyiliğim için kendime ayırma duası yaptrdm smdi iyilştim ayrldm kendimi toprlama sürecimdeym yasin hocanın etkili duası sayesinde oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.