Ana sayfa Büyüler Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

196
0

Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır 

Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Bu yazımızda , bir erkeği evliliğe ikna etme büyüsünü anlatacağız. Erkekler , doğaları gereği evliliğe biraz uzak durabilirler. Bazen ilişkiniz sırf bu yüzden bitebiliyor ve kadın oldukça zor bir duruma giriyor. Erkeği evliliğe ikna etme büyüsü sayesinde o kişi sizinle evlenmeye ikna olacak ve sizi çok sevecek.

Çoğu ünlünün de yaptırdığı büyülerden biri olan bu büyüyü Şeyma Subaşınında yaptırdığı söyleniyor. Evliliğe ikna etmek istediğiniz erkeği çok sevdiğinizden emin olun çünkü o sizinle evlendikten sonra gözü başkasını görmeyecek. Bu sebeple eğer siz ondan soğursanız büyük bir vebalin altına girmiş olursunuz.

Gelelim büyümüzün tarifine ;

blank

Erkeği Evliliğe İkna Büyüsü Nasıl Yapılır 

Bunun için , erkeğin bir saç teline ihtiyacınız var. Aynı zamanda kendi saç telinizde. Büyüyü yapmak için cuma gününü tercih edin. Çoğu büyüler cuma günü kabul olur. Cuma namazından sonra masanın başına geçin ve bir a4 kağıdına 4 adet kare ortasına da bir çiçek çizin. Kareler kağıdın dört köşesinde olacak. Ortasında da evlilik çiçeğini temsil eden bir figür. Sonrasında karelerinde ilkine , ” Ya Mülaka ” , ikincisi ne ” Ya Azim ”  üçüncüsüne ” Velhes mahüm ”  dördüncüsüne ” Hulvar kadem” yazın. Ardından onun ve sizin saç telinizi yan yana getirip kağıdın tam ortasına koyun ( Taşmayacak Şekilde ) . Ardından kağıdı bir tılsım gibi katlayın ve evinizin bir yerine saklayın.

Eğer erkek kişisi sizden ayrıldıysa ( Evliliğe zorladığınız için ) , onun saç telini bulmada sorun yaşayabilirsiniz ama mutlaka bulmanız gerekmektedir.

Ne Zaman İkna Olur

Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
Evlilik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Büyünün etki süresi karşıdaki insanın evliliğe bakış açısı ve hayatının işleyişi ile alakalıdır. Ortalama sürenin 3 hafta olduğu bilinmektedir. Bazen bu süre 2 ayı bulabilir. Siz sabredin , sonuca ulaşacağınızdan emin olun.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Medyumbuyuler.com olarak sizlere bir erkek evliliğe nasıl ikna edilir büyüsünün anlatımını yaptık. Bir sonraki büyümüzde görüşmek üzere..5

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.