1. Anasayfa
 2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır
5

Geri getirme büyüsü üst düzey durumlarda geçerli olup , genellikle ayrılan eş ve sevgilileri geri getirmek için yapılan bir büyüdür. Yapılması zor olmasa da , eğer daha önce bir tecrübeniz yok ise kendiniz yapmakta zorlanabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır
Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu gibi durumlarda uzman bir medyum yardımıyla geri getirme büyüsünü yapabilirsiniz.

Ayrılan Eşi veya Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir ?

Bu büyünün amacı , yakın zamanda ayrıldığınız eşinizi veya sevgilinizi geri getirmeyi amaçlayan bir büyüdür. Daha detaylı bilgi için : Geri Getirme Büyüsü Nedir 

 

 

 

Bu Büyü Nasıl Yapılır ? – Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır
Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

İlk önce , ayrılan eşinizin herhangi bir eşyasına ve fotoğrafınıza ihtiyacınız var. Bu eşyaları temin ettikten sonra akşam namazından sonra masanın başına geçin ve elinize 20 santim uzunluğunda bir ip alın. Bu ipi eşinizin fotoğrafına geçirin ve nas suresini okuyarak kendinize doğru çekin. Ardından eşinizin fotoğrafınızı kalbinizin üzerine koyun ve Allah’tan onun geri gelmesini dileyin. Sonra bir kağıt alıp şu sureyi oraya yazın :

saeid zawjati fi ‘iieadatiha ‘iilaya , ya ‘iilhi. musaeadati mae kayinat thulathiat al’abead alkhasat bika. qalbi yantami ‘iilaya , alghurfat takhsani. Bu sureyi eşinizin fotoğrafınıza ilikleyip bir muskanın içerisine koyun. Bu muskayı boynunuza asabilirsiniz. Ardından bir şükür namazı kılın ve eşinizin herhangi bir eşyasını yatağınızın altına koyun. Bu süreç zarfında abdestli olmayı sakın unutmayın ertesi sabah bir kapa su koyup sokak hayvanlarının içebileceği bir köşeye koyun. Büyü yaparken hayır işlemek işleri kolaylaştırır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır Her büyüde , büyüyü yaptıktan sonra hayır işlemeli , ibadetinizi yapmalı ve iyi bir insan olduğunuzu yüce rabbimize hissettirmek için güzel düşünmelisiniz. Sevgiliyi geri döndürme büyüsünün de bir an önce sonuca ulaşması isteniyorsa bu yazıda okuduklarınızı dikkatli bir şekilde uygulayın.

Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır, bir ilişkiyi veya kaybedilen birini geri kazanmak için yapılan bir büyüdür. Bu tür büyüler genellikle başarılı olmak için bir kişinin rızasını veya düşüncelerini etkilemeyi amaçlar.

Ancak, geri getirme büyüleri etik bir uygulama olarak kabul edilmez. Başka bir insanın iradesini, duygusal durumunu veya ilişki tercihlerini manipüle etmek, onların özgür iradesine karşı gelmek anlamına gelir. Herkesin kendi kararlarını verme ve duygusal bağımsızlığını koruma hakkı olduğuna inanılır.

Ayrıca, geri getirme büyülerinin karma kanunlarıyla da önemli riskleri vardır. Başkalarına zarar vermek veya negatif enerji yaymak kendi enerjimizi de etkileyebilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır Bunun yerine, bir ilişkiyi geri kazanmak veya birini geri getirmek istiyorsanız, daha etik ve yapıcı yolları denemek daha sağlıklıdır. Kendi duygusal iyilik halinizi güçlendirmek, iletişim becerilerinizi geliştirmek ve ilişkilerde daha sağlıklı sınırlar belirlemek önemlidir. Ayrıca, profesyonel yardım almak, terapi veya danışmanlık, kayıp ilişkiler veya duygusal iyileşme konusunda size destek sağlayabilir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (5)

 1. Merhaba arkadşlar ben de hocamıza işlem yaptırdım eski eşimin geri dönmesi için tılsım yaptırdım ve hemen yolladı bana sağolsun işe yaradı gerçekten işinin ehli bir adam kendisi.

 2. Geri getirme ile beni terk eden erkek arkadaşımı geri getirebilir miyim? Çok seviyorum onu ve onsuz yaşayamıyorum

 3. Nişanlım beni düğüne bir ay kala terk etti. bu olamazdı her şeyimiz hazır bitmiş ben perişan oldum. Hemde ona deliler gibi aşıktım ben. Yasin hocaya danıştım ve bana muska yaptı bi hafta içinde kargom elime sapasağlam ulaştı bi sekilde nişanlıma taktm vee düğünüme son bi hafta kala geri geldiii sorunsuz bi sekilde halloldu her şey beni cok seviyor aramız cok iyi teşşekrler hocam…

 4. 2 sene önce

  Bunu evden kacan yengem için yaptırdık geri de geldi ben hiç beklemiyordum arkadaşlar güvenilir hoca

 5. GİDEN GERİ GELİR Mİ DEMEYİN HİÇ 2O SENELİK EVLİLİĞM BOYUNCA COCUKLARIMLA YASADIĞIMIZ TRAMVA NE OLDUGUNUN BİLE FARKINDA OLMAYAN COCUKLAR ..
  ERKEKLERİN BELİRLİ Bİ YASTAN SONRA OLAN DÖNGÜYE MAALESEF BENİM EŞİMDE YAKALANDI..GENCLİK TEKİ DUYGULAR DISARDS GÖZÜNÜN OLMASI EVE GEC GELMEDEN ZİYADE ARTIK BAVUL TOPLAYIP CIKTI..
  NE YAPACAGIMI BİLEMEDİM Bİ KAC ARKADŞIMLA KONUSTUM BANA YASİN HOCAMI ÖNERDİLER ANINDA ULASILABİLİR OLMASI COK İYİ OLDU GERCEKTEN FEVRİ HAREKTİN CEZASINI CEKİYOR OLURDUM.. BU DURUMDA YASİN HOCAMLA ANLASIP KNUŞTUM ARKASINA BAKMADAN GİDEN ADAM 3 GUN SONRA EVDEYDI .BİN PİŞMAN YÜZÜME BAKAMIYOR.SÜREKLİ ÖZÜR DİLEME HALİİ DAHA NELE R NELER YASİN HOCAM SAYESİNDE COK SAGOLSUN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.