1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır
5

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır
Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsü üst düzey durumlarda geçerli olup , genellikle ayrılan eş ve sevgilileri geri getirmek için yapılan bir büyüdür. Yapılması zor olmasa da , eğer daha önce bir tecrübeniz yok ise kendiniz yapmakta zorlanabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda uzman bir medyum yardımıyla geri getirme büyüsünü yapabilirsiniz.

Ayrılan Eşi veya Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir ?

Bu büyünün amacı , yakın zamanda ayrıldığınız eşinizi veya sevgilinizi geri getirmeyi amaçlayan bir büyüdür. Daha detaylı bilgi için : Geri Getirme Büyüsü Nedir 

Bu Büyü Nasıl Yapılır ?

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır
Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

İlk önce , ayrılan eşinizin herhangi bir eşyasına ve fotoğrafınıza ihtiyacınız var. Bu eşyaları temin ettikten sonra akşam namazından sonra masanın başına geçin ve elinize 20 santim uzunluğunda bir ip alın. Bu ipi eşinizin fotoğrafına geçirin ve nas suresini okuyarak kendinize doğru çekin. Ardından eşinizin fotoğrafınızı kalbinizin üzerine koyun ve Allah’tan onun geri gelmesini dileyin. Sonra bir kağıt alıp şu sureyi oraya yazın :

saeid zawjati fi ‘iieadatiha ‘iilaya , ya ‘iilhi. musaeadati mae kayinat thulathiat al’abead alkhasat bika. qalbi yantami ‘iilaya , alghurfat takhsani. Bu sureyi eşinizin fotoğrafınıza ilikleyip bir muskanın içerisine koyun. Bu muskayı boynunuza asabilirsiniz. Ardından bir şükür namazı kılın ve eşinizin herhangi bir eşyasını yatağınızın altına koyun. Bu süreç zarfında abdestli olmayı sakın unutmayın ertesi sabah bir kapa su koyup sokak hayvanlarının içebileceği bir köşeye koyun. Büyü yaparken hayır işlemek işleri kolaylaştırır.

Her büyüde , büyüyü yaptıktan sonra hayır işlemeli , ibadetinizi yapmalı ve iyi bir insan olduğunuzu yüce rabbimize hissettirmek için güzel düşünmelisiniz. Sevgiliyi geri döndürme büyüsünün de bir an önce sonuca ulaşması isteniyorsa bu yazıda okuduklarınızı dikkatli bir şekilde uygulayın.

Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur yazımızı da okuyabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Merhaba arkadşlar ben de hocamıza işlem yaptırdım eski eşimin geri dönmesi için tılsım yaptırdım ve hemen yolladı bana sağolsun işe yaradı gerçekten işinin ehli bir adam kendisi.

 2. Geri getirme ile beni terk eden erkek arkadaşımı geri getirebilir miyim? Çok seviyorum onu ve onsuz yaşayamıyorum

 3. Nişanlım beni düğüne bir ay kala terk etti. bu olamazdı her şeyimiz hazır bitmiş ben perişan oldum. Hemde ona deliler gibi aşıktım ben. Yasin hocaya danıştım ve bana muska yaptı bi hafta içinde kargom elime sapasağlam ulaştı bi sekilde nişanlıma taktm vee düğünüme son bi hafta kala geri geldiii sorunsuz bi sekilde halloldu her şey beni cok seviyor aramız cok iyi teşşekrler hocam…

 4. 1 sene önce

  Bunu evden kacan yengem için yaptırdık geri de geldi ben hiç beklemiyordum arkadaşlar güvenilir hoca

 5. GİDEN GERİ GELİR Mİ DEMEYİN HİÇ 2O SENELİK EVLİLİĞM BOYUNCA COCUKLARIMLA YASADIĞIMIZ TRAMVA NE OLDUGUNUN BİLE FARKINDA OLMAYAN COCUKLAR ..
  ERKEKLERİN BELİRLİ Bİ YASTAN SONRA OLAN DÖNGÜYE MAALESEF BENİM EŞİMDE YAKALANDI..GENCLİK TEKİ DUYGULAR DISARDS GÖZÜNÜN OLMASI EVE GEC GELMEDEN ZİYADE ARTIK BAVUL TOPLAYIP CIKTI..
  NE YAPACAGIMI BİLEMEDİM Bİ KAC ARKADŞIMLA KONUSTUM BANA YASİN HOCAMI ÖNERDİLER ANINDA ULASILABİLİR OLMASI COK İYİ OLDU GERCEKTEN FEVRİ HAREKTİN CEZASINI CEKİYOR OLURDUM.. BU DURUMDA YASİN HOCAMLA ANLASIP KNUŞTUM ARKASINA BAKMADAN GİDEN ADAM 3 GUN SONRA EVDEYDI .BİN PİŞMAN YÜZÜME BAKAMIYOR.SÜREKLİ ÖZÜR DİLEME HALİİ DAHA NELE R NELER YASİN HOCAM SAYESİNDE COK SAGOLSUN..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.