1. Anasayfa
 2. Aşık Etme Büyüsü

Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Hızlı Aşık Etme Büyüsü
4

Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Hızlı Aşık Etme Büyüsü
Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Aşık olmak her insanın doğasında olan bir güdüdür. Fakat bazen aşkımıza yanıt alamayabiliyoruz. Bu durum da çoğu insanı büyük hayal kırıklığına ve depresyona sokuyor. Elde etmek istediğiniz , hayalinizdeki o kişiye ulaşmak için başka çareniz kalmadığında aşık etme büyüsünü yapabilirsiniz. Aşık etme büyüsü bir çok farklı yöntem ile yapılabiliyor.

Fakat biz bugün en hızlı yapılan ve etkisini en çabuk gösteren hızlı aşık etme büyüsünü sizler ile paylaşacağız. Çoğu zaman bir kişiden hoşlandığımızda ona karşı içimizde bir takım şeyler hissederiz. Buna da sevgi diyoruz. Sevginin aurası düşüktür , eğer yanıt alamıyorsanız unutmanız fazla uzun sürmez. Lakin eğer bu sevgi aşka dönüştüyse bunun aurası oldukça yüksektir ve unutmanız çok uzun zaman alır. Ona karşı attığınız adımlardan hiçbir geri dönüş ve olumlu bir yanıt alamıyorsanız tek çare büyüdür.

Hızlı Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Önce kendinize sorun. O kişiye karşı beslediğiniz duygular ciddi mi ? Büyü yapmaya değecek kadar çok mu seviyorsunuz? Yanıtınız evet ise işe koyulabiliriz. Hızlı aşık etme büyüsüne başlamadan önce abdest alın ve bir masanın başına geçin. Elinize aldığınız a4’e onun ve sizin temsili resimlerinizi çizin.

Ardından bir bardak süt alın ve masaya koyun. İçinizde ” Allahım , bir kulunu çok sevdim ve onunla iyi bir gelecek kurmak istiyorum. Lütfen onu bana ver. ” şeklinde düşünceler geçirin. Kağıda sol elinizle dokunarak sütü içerken ayetel kursi duasını okuyun. Sütü bitirdikten sonra 3 kere ihlas okuyup kağıdı katlayıp yanınızda taşıyın.

Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Hızlı Aşık Etme Büyüsü
Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Bu büyü diğer büyülere nazaran etkisini bir kaç günde gösterebilir. Bağlama büyüsü gibi uzun ve meşakkatli değildir.

Eğer enerjiniz o kişiyle uyumluysa içinizi rahat tutun ve onun size karşı bir adım atmasını bekleyin. Sizi seveceğinden emin olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Aşık Etme Büyüsü

Ayırma Duası Belirtileri yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (4)

 1. sevdiğim çok güzel bir kız var ve benden hoşlanmıyor. bu yaptırmayı düşünüyorum nasıl ilerleyebiliriz ilk etapta ne yapmalıyız

 2. Aşk için değilde aile sorunları için danışmştım hocaya memnun kaldım kendisi bakımları yaptı vebana düşen görevide ben uyguladım şuan durumlar baya düzelms halde saolsun hocanın desteğiile üstesinden geldk.

 3. Sevdiğim çocuk için yaptırdım çok etkili oldu 7 gün felan sürdü istediğimi aldim artik

 4. 1 sene önce

  Selam .
  HOCAM ISIN ASLI KARI KOCA ARASINI DÜZELTMEK ISTIYORUZ . NASIL YAPCSZ NE GERKLI ACABA .
  EVLİLIKLERI BAYA BI CATIRDIYOR . KAVGALAR ARTTI .YUVA BOZMAK DEGIL BÜYÜDE YAPMIYORSUNUZ ANLASILAN NE DUALARI EDICEZ . BIZIM AILE ZOR DURUMDA .KIMS3 BOSANMA OLASUN ISTEMIYOR IKI TANE COCUK BAR BABASIZ ANASIZ BUYUMESINLER BIZE BU KONUDA BI YARDIMCI OLUN DUA YAPTIRIYORSUNUZ DIYW SIZINLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM . BÜYÜ MUYU BIZI BOZAR HOCAM . YER GOK DUA UZERINE DEMİŞLER .. SAYGILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.