Ana sayfa Büyüler Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Hızlı Aşık Etme Büyüsü

288
0

Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Hızlı Aşık Etme Büyüsü
Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Aşık olmak her insanın doğasında olan bir güdüdür. Fakat bazen aşkımıza yanıt alamayabiliyoruz. Bu durum da çoğu insanı büyük hayal kırıklığına ve depresyona sokuyor. Elde etmek istediğiniz , hayalinizdeki o kişiye ulaşmak için başka çareniz kalmadığında aşık etme büyüsünü yapabilirsiniz. Aşık etme büyüsü bir çok farklı yöntem ile yapılabiliyor.

Fakat biz bugün en hızlı yapılan ve etkisini en çabuk gösteren hızlı aşık etme büyüsünü sizler ile paylaşacağız. Çoğu zaman bir kişiden hoşlandığımızda ona karşı içimizde bir takım şeyler hissederiz. Buna da sevgi diyoruz. Sevginin aurası düşüktür , eğer yanıt alamıyorsanız unutmanız fazla uzun sürmez. Lakin eğer bu sevgi aşka dönüştüyse bunun aurası oldukça yüksektir ve unutmanız çok uzun zaman alır. Ona karşı attığınız adımlardan hiçbir geri dönüş ve olumlu bir yanıt alamıyorsanız tek çare büyüdür.

Hızlı Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Önce kendinize sorun. O kişiye karşı beslediğiniz duygular ciddi mi ? Büyü yapmaya değecek kadar çok mu seviyorsunuz? Yanıtınız evet ise işe koyulabiliriz. Hızlı aşık etme büyüsüne başlamadan önce abdest alın ve bir masanın başına geçin. Elinize aldığınız a4’e onun ve sizin temsili resimlerinizi çizin.

Ardından bir bardak süt alın ve masaya koyun. İçinizde ” Allahım , bir kulunu çok sevdim ve onunla iyi bir gelecek kurmak istiyorum. Lütfen onu bana ver. ” şeklinde düşünceler geçirin. Kağıda sol elinizle dokunarak sütü içerken ayetel kursi duasını okuyun. Sütü bitirdikten sonra 3 kere ihlas okuyup kağıdı katlayıp yanınızda taşıyın.

Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Hızlı Aşık Etme Büyüsü
Hızlı Aşık Etme Büyüsü

Bu büyü diğer büyülere nazaran etkisini bir kaç günde gösterebilir. Bağlama büyüsü gibi uzun ve meşakkatli değildir.

Eğer enerjiniz o kişiyle uyumluysa içinizi rahat tutun ve onun size karşı bir adım atmasını bekleyin. Sizi seveceğinden emin olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Belirtileri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde geri getirme büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.