1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü
5

Hızlı tutan bağlama büyüsü ile sevgilisi olmak istediğiniz kişi ile aranızdaki güçlü duyguların alevlenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Aşkın insanlar için oldukça değerli bir duygu olması aşkın hissedilmesi noktasında bazen büyü yapılmasını gerekli kılar. Siz de büyü ile karşı cinsin size olan ilgisini arttırabilir ve daha büyük bir aşka yelken açabilirsiniz.

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü
Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü Aşk büyüsü olarak da bilinen bağlama büyüsü sizin için ne kadar önemli olursa olsun zamanında ve doğru kişiler tarafından yapılmalıdır. Hızlı tutan bağlama büyüsü tercih edilmesinin temelinde kişilerin sabırsızlığı oldukça önemlidir. Eğer siz de her şey bir anda gerçekleşsin istiyorsanız bağlama büyüsü ile hızlı sonuç almayı başarabilirsiniz.

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kadın veya erkeklerin daima kendisini sevmeyen birine büyü yaptırdığını düşünmek yanlış olacaktır. Eşler arasındaki ilgisizliğin giderilmesi ya da küsen eşlerin daha güçlü bağlarla birbirlerine bağlanması amacı ile bağlama büyüsü etkileri hissedilebilir.

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü,  Bağlama büyüsünün çok güçlü etkileri olduğundan büyü yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Hayatınızın ilerleyen aşamalarında birlikte olmak istemeyeceğiniz birini bir heves ile kendinize bağlamanız ciddi manada sorunlara neden olabilecektir. Bu nedenle de büyü yapacak hocanın titizlikle seçilmesi gerekir. Bağlama büyüsü yapan hocalar arasından yapacağınız seçimde daha önce bağlama büyüsü ile insanların kavuşmasını sağlamış hocalardan yana tercih kullanmalısınız.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bağlama büyüsü kaç günde tutar sorusu hemen her bireyin merak ettiği konularında başında gelir. Çünkü büyü, insanlar için oldukça umut vaat eden bir konu olduğu gibi büyünün başarısının hemen ortaya çıkması insanların umutlarını yeşertmeyi başarır.

Hızlı Tutan Bağlama Büyüsü Eşler arasındaki tartışmalardan dolayı ailenin dağılması ya da ufak bir sorun nedeni ile evlenmekten vazgeçen çiftlerin barışması adına gerekli olan bağlama büyüsünün hangi sürede tutacağına net olarak cevap vermek doğru olmaz. Çünkü büyünün gücü; hocaya ve büyüyü yaptıran kişinin inanmışlığına kalır. Büyünün tutacağı ve insan yaşamını değiştireceği yönünde inançlı olan kimseler için bağlama büyüsü kaç günde tutar? sorusuna cevaben çok kısa bir sürede tutar cümlesini kullanmak doğru olacaktır.

Ayrıca Büyü Bozmak Ne Kadar  yazımızı okuyabilirsiniz.

7 Günde Etkili Bağlama Büyüsü

7 günde etkili bağlama büyüsü, iki kişinin birbirine bağlanmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü, genellikle bir kişinin diğer kişiye aşık olmasını veya ona bağlanmasını sağlamak için yapılır.

7 günde etkili bağlama büyüsü nasıl yapılır?

7 günde etkili bağlama büyüsü yapmak için, aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

 • Bir adet kırmızı mum
 • Bir adet adet beyaz kağıt
 • Bir adet kalem
 • Sevgilinizin veya sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafı

Büyüyü yapmak için şu adımları takip edin:

 1. Kırmızı mumu yakın ve mumun ışığından yararlanarak beyaz kağıda sevgiliniz veya sevdiğiniz kişinin adını yazın.
 2. Kağıda, sevgiliniz veya sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını veya size bağlanmasını istediğinizi yazın.
 3. Kağıda, sevgiliniz veya sevdiğiniz kişinin fotoğrafını yapıştırın.
 4. Kağıdı bir poşete koyun ve poşeti kırmızı mumun üzerine yerleştirin.
 5. Kırmızı mumu söndürün ve poşeti gizli bir yere saklayın.

Büyünün etkisini görmek için, 7 gün boyunca her gün büyülü kağıdı mumun üzerine koyun ve mumun ışığından yararlanarak sevgiliniz veya sevdiğiniz kişinin adını düşünün.

7 günde etkili bağlama büyüsü ne kadar etkilidir?

7 günde etkili bağlama büyüsünün etkisi, kişinin inancına ve büyünün doğru bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Bazı insanlar, bu büyünün çok etkili olduğunu söylerken, diğerleri bunun bir efsane olduğuna inanır.

7 günde etkili bağlama büyüsü yapmanın riskleri nelerdir?

7 günde etkili bağlama büyüsü yapmak, bazı riskler taşır. Bu büyünün etkisi, sevgiliniz veya sevdiğiniz kişinin isteklerine aykırı olabilir. Ayrıca, büyünün etkisi, sevgiliniz veya sevdiğiniz kişinin size karşı duygusal olarak bağımlı olmasına neden olabilir.

7 günde etkili bağlama büyüsü yaptırmak caiz midir?

7 günde etkili bağlama büyüsü yaptırmak, İslam’da caiz değildir. İslam’da, büyü yapmak ve büyü yaptırmak haramdır.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (5)

 1. sevdiğinizin size hemen bğlanmasını istiyorsanız hızlı tutan bağlama duasını mutlaka yaptırın. benim işime yaradı inşallah size de yarar.

 2. ENİŞTEM cok fazla konusan BİRİYDİ ablam ne yapsa konusuyor KADINI hayattannsoğutmustu RESMEN bende ablama bi hocaya danısıp BAĞALAMA DUALARIYLA dilini bağlarızbelki bu kadar cok dırdır etmez dedim oda bi hoca bull hemen ozaman Ddedi bende YASİN HOCAYI buldum ablam aradı görüştler ve celb işlemi ilee yapıldı eniştem ŞUAN o kadar iyi durumdaki birrr ömür GEÇER artık yani ablamın keyfine diyecek yok

 3. 2 sene önce

  Eşimle kendime yaptırdım aramız berbat ötesiydi ya şuan huzurlu mutlu güzel bir düzen ve yuvamız var sagolun hocam

 4. Kocamın telefon gecmişini kurcaladım kurcalamaz olaydım gördüğüm iğrenç şeyler karşında şok oldumm bende diyorum bu adam neden benden uzak duruyor bir kaç aydır ben yasin hoca ile önceden de çalışmıştım o yüzden direkt hocamla görüştüm bana hemen yardımcı oldu ve işe el attı.. Kocamı kendine getirtik Allahaa şükür

 5. 2 sene önce

  SELAMLAR .. BENIM MIZACIM BI YERE AIT OLAMAMAK COK ASIRI ZORLANİYORUM .. HASTANELIK OLDUGUM DAHI PLDU … BEN BU SORUNU COZEMEDIM .. DOKTORLAR CARESIZ KALDI .. TERAPISLER YARDIMCI OLAMIYO … EN SON ARKDASIM DEDI BAGALAMA DUASI YAPRIRSAK TUTAR MI ACABA .. MECBURUM BI YURDA GİDİYORUM SABAHA KADAR GÖZÜME UYKU GIRMIYO . INSANLAR BANA YABANI HAYVANLAR GIBI GELIYO OLMUYO . ILACLAR ETKISI YOK BAZISI SADEXE UYKU YAPIYOR .. KABUL ETTIM DEDIM O KADAR SEY DENENDI BU NEDEN OLMASIN .. OKUNDUK ETTIK .. BEN INSANLARA DAHA ILIMLI YAKLASMAYA BASLADIM. YATTIGIM YATAK HIC RAHATSIZ ETMIYO BENI . GECE BASIMDQ BEKLEYEN KIMSE YOK . SAGOLUN HOCAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.