Ana sayfa Ayırma Büyüsü İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

1648
3

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü
İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

İki sevgiliyi ayırmak istiyorsanız ve elinizden geleni yaptığınız halde bir türlü başarılı olamadıysanız iki sevgiliyi ayırma büyüsünü denemenizin vakti gelmiştir. Yalnız bu büyü soğutma büyüsü değildir. Daha kolay yapılan ve etkisini daha hızlı gösteren bir büyüdür.

Çoğu medyum ve hoca bu tür büyülere karşı olduğu için bugün sizlere anlatacağımız metot ile iki kişiyi çok kolay bir şekilde ayırabileceksiniz. Medyumbuyuler.com olarak tüm büyülerin en etkili ve en hızlı yolunu sizlerle paylaşıyoruz.

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Öncelikle bu büyüyü cuma günü akşam namazından sonra yaparsanız etkisini daha iyi hissedebilirsiniz. Önce o kişinin resmini temsili olarak bir kağıda çizin. Ardından 3 ihlas 1 ayetel kursi okuduktan sonra son olarak şu duayı okuyun :

Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Meyiki inni esabet ya kadümü ya daimü kulhamu ceus yabiduya semedü ya hayyümü ya kayyümü ya zel celali ve ikram fiin teccihan fevva hasilla hala ihake ilahu aleyni tevekkül hümma teve hüverabbilazim.

 

Bu duayıda okuduktan sonra o a4 kağıdını yakın ve küllerini bir poşete sarıp çöpe atın. İçinizden o iki kişinin ayrılmasını o kadar çok arzulayın ki Allah bu isteğinizi yanıtsız bırakmasın.

Ne Zaman Etkisini Gösterir ?

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü
İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

Doğru bir şekilde yaparsanız 3 – 4 gün içinde etkisini gösterir. İki sevgiliyi birbirinden ayırma ve soğutma büyüsünün en önemli avantajı etkisinin hızlı bir şekilde ortaya çıkmasıdır.

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 YORUMLAR

  1. aradığım bu benim. Sevdiğim kızı ayırmam lazım çocuktan. yaptıran var mı daha önceden kesin işe yarıyor dimi?

  2. KARDEŞİM GTMİŞ BİZİM BABA TARAFININ KANLI BICAKLI OLDUĞU ADAMIN KIZIYLA AŞK YAŞIYO BU İMKANSIZZZZZ BABAM DUYSA ONU DAYAKTAN ÖLDÜRÜR ANNEMLE NE YAPTIYSAK AYIRAMADIK ONLARI BİZDE YASİN HOCANIN YANINA GİTTİTK HOCA HEMEN EL ATTI DURUMA KARDEŞİM Bİ HAFTA İÇİNDE KIZI BIRAKTI ADINI BİLE DUYMAK İSTEMİYOR ARTIK KIZIN O KADAR ŞÜKÜR EDİYORUZ Kİ YASİN HOCA SAĞĞOLSUN YARDIM ETMESEYDİ NAPARDIK BİLMİYORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.