1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü
5

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü, İki sevgiliyi ayırmak istiyorsanız ve elinizden geleni yaptığınız halde bir türlü başarılı olamadıysanız iki sevgiliyi ayırma büyüsünü denemenizin vakti gelmiştir. Yalnız bu büyü soğutma büyüsü değildir. Daha kolay yapılan ve etkisini daha hızlı gösteren bir büyüdür.

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü
İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

Çoğu medyum ve hoca bu tür büyülere karşı olduğu için bugün sizlere anlatacağımız metot ile iki kişiyi çok kolay bir şekilde ayırabileceksiniz. Medyumbuyuler.com olarak tüm büyülerin en etkili ve en hızlı yolunu sizlerle paylaşıyoruz.

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Öncelikle bu büyüyü cuma günü akşam namazından sonra yaparsanız etkisini daha iyi hissedebilirsiniz. Önce o kişinin resmini temsili olarak bir kağıda çizin. Ardından 3 ihlas 1 ayetel kursi okuduktan sonra son olarak şu duayı okuyun :

Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Meyiki inni esabet ya kadümü ya daimü kulhamu ceus yabiduya semedü ya hayyümü ya kayyümü ya zel celali ve ikram fiin teccihan fevva hasilla hala ihake ilahu aleyni tevekkül hümma teve hüverabbilazim.

 

Bu duayıda okuduktan sonra o a4 kağıdını yakın ve küllerini bir poşete sarıp çöpe atın. İçinizden o iki kişinin ayrılmasını o kadar çok arzulayın ki Allah bu isteğinizi yanıtsız bırakmasın.

Ne Zaman Etkisini Gösterir ?

İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü
İki Sevgiliyi Ayırma Büyüsü

Doğru bir şekilde yaparsanız 3 – 4 gün içinde etkisini gösterir. İki sevgiliyi birbirinden ayırma ve soğutma büyüsünün en önemli avantajı etkisinin hızlı bir şekilde ortaya çıkmasıdır.

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 

Ayırma Büyülerinde Kullanılan Malzemeler

Ayırma büyüsü olarak bilinen ritüellerde kullanılan malzemeler de farklılık gösterebilir. Aşağıda en yaygın olarak kullanılan bazı malzemeleri bulabilirsiniz:

 1. Mumlar: Ayırma büyüsü ritüellerinde sıklıkla bir ya da daha fazla mum kullanılır. Mumlar, negatif enerjileri temsil eder ve ilişkiyi etkileyen enerjilerin yok edilmesine yardımcı olabilir.
 2. Tuz: Tuz, enerjiyi temizleme özelliğiyle bilinir ve negatif enerjileri emme özelliği vardır. Ayırma büyüsünde tuz kullanarak ilişkideki olumsuz enerjileri uzaklaştırmayı amaçlayabilirsiniz.
 3. Şifalı otlar ve bitkiler: Ayırma büyüsünde bazı şifalı otlar ve bitkiler kullanılabilir. Örneğin, zencefil, aşkın azalmasına veya bitmesine yardımcı olabilecek bir bitkidir ve ayırma büyüsünde kullanılabilir.
 4. Kişisel eşyalar: Ayırma büyüsünde, her iki tarafa da ait olan kişisel eşyalar kullanılabilir. Bu eşyalar, enerjileri ve bağları sembolize eder ve ritüelin etkinliğine katkıda bulunabilir.
 5. Siyah tuz: özellikle zorlu durumlar için kullanılan siyah tuz, ayırma büyülerinde bazen kullanılır. Bu tuz, ilişkilerdeki negatif enerjileri çekme ve etkisiz hale getirme özelliğiyle tanınır.

Önemli not: Ayırma büyüsü gibi etkili olduğu iddia edilen ritüelleri kullanmak ve başka insanların duygusal hayatını etkilemek, ahlaki ve etik açıdan tartışmalıdır. Başkalarını istemedikleri bir ilişkiden ayırmaya çalışmak yerine, daha sağlıklı ve yapıcı bir yaklaşım benimsemek her zaman daha iyidir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (5)

 1. 4 sene önce

  Günah mı peki ?

 2. aradığım bu benim. Sevdiğim kızı ayırmam lazım çocuktan. yaptıran var mı daha önceden kesin işe yarıyor dimi?

 3. KARDEŞİM GTMİŞ BİZİM BABA TARAFININ KANLI BICAKLI OLDUĞU ADAMIN KIZIYLA AŞK YAŞIYO BU İMKANSIZZZZZ BABAM DUYSA ONU DAYAKTAN ÖLDÜRÜR ANNEMLE NE YAPTIYSAK AYIRAMADIK ONLARI BİZDE YASİN HOCANIN YANINA GİTTİTK HOCA HEMEN EL ATTI DURUMA KARDEŞİM Bİ HAFTA İÇİNDE KIZI BIRAKTI ADINI BİLE DUYMAK İSTEMİYOR ARTIK KIZIN O KADAR ŞÜKÜR EDİYORUZ Kİ YASİN HOCA SAĞĞOLSUN YARDIM ETMESEYDİ NAPARDIK BİLMİYORUM

 4. 2 sene önce

  Ben sevgilimle ayrılmak için yaptırdım neden diceyeceksiniz ailem istemiyordum biz aşiretiz asirete uygun değildi ne kadar anlatsam da anlamıyordu ona bibzarar gelmesi benim için olum demkti benim ailem çok sorun cikartti kaçsam ikimizde olurduk onunda birakacagi yoktu hocamiz sagolsun yaptı bizde ayrildik iyi mi yaptım bilmiyorum onun can sağlığı herseyden onemli

 5. 2 sene önce

  Bu hocayi çevre tavsiyesi ile tanidim .
  Açıkçası dedikleri kadar iyi olduğunu düşünmedim .
  Bi ihtimal doğrultusunda ilerledim .. sevdigim kız olarak bakmadım çünkü o benim herseyim mutlu olacaksa baskasiyla da olsun fakat konu bu degil . Bi sevgilisi var gün baskasiyla geziyor bunu biliyorum kızı nasıl knadiriyo ediyo bilmiyorum . Gördüm geçen gün yazık dedim kim olursa olsun Bi durumda olmamalı bnde bu durumda olabilirim sonuçta . Onları ayırıp bana gelmesini beklemedim . Kızı bulundugu bu durumdan kurtarmak için görüştüm yasin hocayla ilerisi gerisi derken baya baya işe yaradı. Araları çok açıldı her gün başka kızla gezdiğini öğrendi . 2 aydır ne mahalleye geliyo nede kızın yanına is uerine gidip geliyor . Sevdiğim kıza iyilik yaptığımı düşünüyorum . Çok ta güzel oldu hocam var olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.