1. Anasayfa
 2. Büyüler

İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü
7

İkna Etme Büyüsü, Birisini ikna etmek kimi zaman çok zor olabiliyor. Bazı insanlar çok inatçıdır ve ikna olmazlar. Bu tür durumlara genellikle miras olaylarında , aileyi herhangi bir istek için ikna etme çabalarında görülür.

İkna Etme Büyüsü
İkna Etme Büyüsü

Eğer ne yaptıysanız olmadıysa ve bir türlü karşınızdakileri ikna edemiyorsanız ikna etme büyüsünü yapabilirsiniz. Uygulanışı oldukça kolay olan bu büyü için tılsım hazırlamanıza gerek yok. Sadece dua okuyarak ikna etme büyüsünü yapabilirsiniz.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Öncelikle ikna etmeniz gereken kişinin kim olduğuna karar verin. Ardından , akşam namazından sonra bir masaya oturun ve bir bardak süt alın yanınıza. İçinizden ” Allahım , o kişinin ikna olmasına üç boyutlu varlıklarında yardımcı ol. Ayetel kursi hakkı için bana yardım et ” diye geçirin. Sonrasında sütten bir yudum alın ve şu duayı okuyun :

” El nacib bi mislim ya marki elham ve accim bi nicip ya ser ya mahrem ekber inna bi necip ”

Sonrasında sütten bir yudum daha alın ve şükür namazı kılın. Namazı kılarken o kişinin ikna olduğunu hayal edin ve tüm enerjinizi onu ikna etmeye yönlendirin.

İkna Etme Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır
İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü oldukça kolay ve yapılışı hızlı olan bir büyü olduğu için eğer olacağı var ise etkisini hemen ertesi gün gösterebilir. Bir kişiyi ikna etmek için oldukça faydalı bir büyü olan ikna etme büyüsü genellikle aileye karşı özellikle babalara karşı yapılıyor.

Kimi zaman eşler arasında evlenmek için ikna etme çabalarında da bu büyüyü uygulayanlar ve sonuç alanlar oluyor.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

İkna Etme Büyüsü

İkna etme büyüsü, bir kişiyi etkilemek ve istediğiniz bir sonucu elde etmek için kullanılan bir büyü çeşididir. Ancak, bir kişinin iradesine müdahale etmek ve onu manipüle etmek etik olarak kabul edilemez. İkna etme büyüsü yerine, iletişim ve empati gibi daha olumlu yöntemlere başvurmanız önerilir.

İnsanları ikna etmek için önerilen bazı yöntemler şunlardır:

 1. Nazik ve anlayışlı olun: Karşı tarafın düşüncelerini ve duygularını anlamaya çalışın. Empati kurarak, onların perspektifini göz önünde bulundurun.
 2. Mantıklı argümanlar sunun: İkna edilmek istediğiniz kişiye mantıklı ve açıklayıcı argümanlar sunun. Nedenlerinizi ve düşündüklerinizi anlatın.
 3. Kanıtlar sunun: İkna etmek istediğiniz kişiyi daha iyi anlaması için somut kanıtlar ve örnekler sunun. Gerçekler ve verilerle desteklenmiş bir argüman daha etkileyici olabilir.
 4. Duygusal etkileşim kurun: Karşı tarafın duygularını hedefleyen bir yaklaşım benimseyin. Onların endişelerini ve kaygılarını anlamaya çalışın ve bu duygulara odaklanın.
 5. Sözlerinizin tonuna dikkat edin: Söylediklerinizi nasıl söylediğiniz önemlidir. Nazik, açık ve anlaşılır bir şekilde konuşun. Karşı tarafı incitmek veya tehdit etmek yerine, yaptığınız konuşma ile onları motive etmeye çalışın.
 6. Sabırlı olun: İkna etme süreci zaman alabilir. İnsanların düşüncelerini değiştirmek bir gecede gerçekleşmez. Sabırlı olun ve karşı tarafın düşüncelerini anlamak için zaman tanıyın.

İkna Etme Büyüsü Bir bağı, sağlıklı bir şekilde ikna etmek ve iletişim kurmak için bu yöntemleri kullanabilirsiniz. İnsanları manipüle etmek ve iradelerine müdahale etmek yerine daha sağlıklı ve etik bir yaklaşım benimseyerek ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (7)

 1. merhabalar ben bi iş yerinde çalışıyordum kovdular ne yaptıysam almadılar bu işlemi yapsam patronlara alırlarmı bide koruması olan biriine işlermi son olarak bu büyü etkisi geçermivgeçerse kaç zaman sonra

 2. 3 sene önce

  HOCAMÇOK İLGİLİ HER SORUYU CEVAPLIYOR….SAĞOLSUN BENDE ZAYIF KALMIŞTI ETKİLERİ BİRAZAMA HRKESDE FARKLI OLDUĞUNU BİLİYORUZ TEKRARLADIK SONUÇLAR DAHA DA GÜÇLÜ GELMEYE BAŞLADI ALLAH BAŞKLARINA DA NASİP ETSİN AMİN

 3. birçok arkadaşım sizi önerdi hocam kesin olarak sizinle bu hafta görüşeceğim. çevrem sizi çok övüyor bende bu durumdan nasiplenmek istiyorum

 4. benim babam aşırı katı bi insan çalışmama aslaaa ama aslaa izin vermiyor ben çlaışmak istiyorum naptıysam ikna edemiyordum yalvardım yine olmadıı.. son noktaa yasin hoca bana ikna etme dualarıyla bu işi hallederiz dedi vee ben başladım dualara bi hafta sonra tekrar babama yanaşıp sordum o kaskatı adam gitmişti yerine daha ılımlı biri gelmişti her gün denedim şansımı ve suan bi yer çalşmaya başladımm sonunda ikna olmustu dualar iyiki varlar tabiii yasin hocada öylee

 5. 2 sene önce

  Ben Bi ev yeri almak istiyordum koyde muhtar sürekli sorun cikartiyordu kadın başına evi napicaksin die arkadsim da hocayı tanıdığını söyledi neden olmasın dedim irtibata gectim hemen şuan köyde villam var çok etkili yöntemleri hocanin

 6. ÜNV GİDEBİLMEK İÇİN İKNA DUALARINA BASVURUYORUM RESMEN YAA BÖYLE BİŞİ OLAMAZ KENDİMİ BURDA BULDUM YARIN SİZİ ARICAM HOCAM YORUMLARINIZ DA BAYA İYİ

 7. 2 sene önce

  SELAMLAR VE SEVGILER …
  BENIM 4 YILLIK ILISKIM VAR . BUNU AILEME ANLATTİM BABAM VE ABIM COK KARSI CIKTI .. HATTA BENI NERDEYSE DIŞARIYQ CIKARTMAYACK DURUMA GELDİLER.. 1 AY FELAN SADECE TELEFON UZERINDEN KONUSTUK . ISTMWYE GELECEKTI BIZIMKILER BIRAKMADI . BENDE ARKDASIMDAN TANIDIGIM ICIN HOCAYI BANA YARDIMCI OLUR MU DEDIM . OLUR DEDI. MESAJ ATTIM HOCAM DURUMLAR COK VAHIM DIYW .DUA GONDERDI BANA BIRAZ ZAMAN GECTI OKUYORUM . BABAM BIRAZ DAHA ILIMLI DAVRANMAYA BASLADI ABIMD3 GORMEYIM ETMEYIM DIYOR AMA YUMUSADI FAZLASIYLA . YAZA ISTEME OLUCAK BI SORIN CIKMAZSA . CIKMAMASI ICIN DUALARIMA DEVAM WDICEM TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.