Ana sayfa Büyüler İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü

202
2

İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü
İkna Etme Büyüsü

Birisini ikna etmek kimi zaman çok zor olabiliyor. Bazı insanlar çok inatçıdır ve ikna olmazlar. Bu tür durumlara genellikle miras olaylarında , aileyi herhangi bir istek için ikna etme çabalarında görülür.

Eğer ne yaptıysanız olmadıysa ve bir türlü karşınızdakileri ikna edemiyorsanız ikna etme büyüsünü yapabilirsiniz. Uygulanışı oldukça kolay olan bu büyü için tılsım hazırlamanıza gerek yok. Sadece dua okuyarak ikna etme büyüsünü yapabilirsiniz.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır
İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle ikna etmeniz gereken kişinin kim olduğuna karar verin. Ardından , akşam namazından sonra bir masaya oturun ve bir bardak süt alın yanınıza. İçinizden ” Allahım , o kişinin ikna olmasına üç boyutlu varlıklarında yardımcı ol. Ayetel kursi hakkı için bana yardım et ” diye geçirin. Sonrasında sütten bir yudum alın ve şu duayı okuyun :

” El nacib bi mislim ya marki elham ve accim bi nicip ya ser ya mahrem ekber inna bi necip ”

Sonrasında sütten bir yudum daha alın ve şükür namazı kılın. Namazı kılarken o kişinin ikna olduğunu hayal edin ve tüm enerjinizi onu ikna etmeye yönlendirin.

İkna Etme Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

İkna Etme Büyüsü
İkna Etme Büyüsü

Bu büyü oldukça kolay ve yapılışı hızlı olan bir büyü olduğu için eğer olacağı var ise etkisini hemen ertesi gün gösterebilir. Bir kişiyi ikna etmek için oldukça faydalı bir büyü olan ikna etme büyüsü genellikle aileye karşı özellikle babalara karşı yapılıyor.

Kimi zaman eşler arasında evlenmek için ikna etme çabalarında da bu büyüyü uygulayanlar ve sonuç alanlar oluyor.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde ip bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 YORUMLAR

  1. merhabalar ben bi iş yerinde çalışıyordum kovdular ne yaptıysam almadılar bu işlemi yapsam patronlara alırlarmı bide koruması olan biriine işlermi son olarak bu büyü etkisi geçermivgeçerse kaç zaman sonra

  2. HOCAMÇOK İLGİLİ HER SORUYU CEVAPLIYOR….SAĞOLSUN BENDE ZAYIF KALMIŞTI ETKİLERİ BİRAZAMA HRKESDE FARKLI OLDUĞUNU BİLİYORUZ TEKRARLADIK SONUÇLAR DAHA DA GÜÇLÜ GELMEYE BAŞLADI ALLAH BAŞKLARINA DA NASİP ETSİN AMİN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.