Ana sayfa Büyüler İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

1832
0

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır 

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp bağlama büyüsü Anadolu’da ve Ortadoğu’da oldukça popüler büyülerden biridir ve etkisi oldukça güçlü büyülerden bir tanesidir. Bu büyü en çok müslümanlar tarafından kullanılır ve iki kişiyi birbirine bağlamak , evli insanların arasındaki aşkı yeniden ortaya çıkarmak , kısacası bir insanı kendinize bağlamak için yapılır.

İp büyüsü , keten ipliğin çeşitli sayılar ile düğümlenip dua okunmasıyla yapılır. Fakat daha önceden herhangi bir tecrübeniz yok ise bu büyüyü yaparken çok dikkatli olmalısınız. İşinizi garantiye almak isterseniz ise mutlaka uzman bir medyumdan yardım almalısınız. İp büyüsü , aşk ve bağlama büyüleri arasında yer alır.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır ?

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Öncelikle bu büyüyü yapmak için mutlaka cuma gününü tercih edin. Akşam namazından sonra bir masaya keten veya sicim iplik ile oturun. Bu arada masanın ve kendinizin çok temiz olduğuna çok dikkat edin. İki ucu bağlanmamış ipi + şekli olacak şekilde üst üste geçirin.

Eğer birini kendinize aşık etmek istiyorsanız ipleri 3 kez birbirine düğümleyin. Nasıl yapacağınız  bir önemi yok , yeterki o iki ayrı ip birbirine 3 kez düğümlensin. Bu düğüm işlemini yaparken içinizden ” Allah’ım , o bana bağlansın , eterik dünyadaki varlıklarınla bana yardımcı ol. Ayetel kursi hakkı için sana yalvarıyorum ” diye geçirin.

Sonrasında okunacak dualar şu şekildedir :

” Es elüke bismikel alel a-zezil ya şafi ya badis minne eccim . Ale mono ya bismil ekram ya ”

Bu duanın ardından 3 kere ayetel kursi 1 kerede ihlas okuyun ve ipi bir taşın altına koyup o kişinin size bağlanması için Allah’a dua edin. Sonrasında ipi o taşın altında bırakabilirsiniz , büyünüz başarıyla tamamlanmıştır. Büyü etkisini gösterene kadar ibadetinizi aksatmayınız ve sokak hayvanları için evinizin önüne bir kap su koyunuz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü

Büyü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp bağlama büyüsü ne zaman etki eder diye soracak olursanız bu büyünün gerçekleşmesi için en az 5 gün geçmesi gerekiyor. 5. gün güneşin doğmasıyla birlikte büyü yavaş yavaş etkisini gösterecektir.

Medyumbuyuler.com olarak sizlere büyüler hakkında yardımcı olmak için 7/24 buradayız.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.