1. Anasayfa
 2. Büyüler

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
0

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır, İp bağlama büyüsü Anadolu’da ve Ortadoğu’da oldukça popüler büyülerden biridir ve etkisi oldukça güçlü büyülerden bir tanesidir. Bu büyü en çok müslümanlar tarafından kullanılır ve iki kişiyi birbirine bağlamak , evli insanların arasındaki aşkı yeniden ortaya çıkarmak , kısacası bir insanı kendinize bağlamak için yapılır.

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp büyüsü , keten ipliğin çeşitli sayılar ile düğümlenip dua okunmasıyla yapılır. Fakat daha önceden herhangi bir tecrübeniz yok ise bu büyüyü yaparken çok dikkatli olmalısınız. İşinizi garantiye almak isterseniz ise mutlaka uzman bir medyumdan yardım almalısınız. İp büyüsü , aşk ve bağlama büyüleri arasında yer alır.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır ? – İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Öncelikle bu büyüyü yapmak için mutlaka cuma gününü tercih edin. Akşam namazından sonra bir masaya keten veya sicim iplik ile oturun. Bu arada masanın ve kendinizin çok temiz olduğuna çok dikkat edin. İki ucu bağlanmamış ipi + şekli olacak şekilde üst üste geçirin.

Eğer birini kendinize aşık etmek istiyorsanız ipleri 3 kez birbirine düğümleyin. Nasıl yapacağınız  bir önemi yok , yeterki o iki ayrı ip birbirine 3 kez düğümlensin. Bu düğüm işlemini yaparken içinizden ” Allah’ım , o bana bağlansın , eterik dünyadaki varlıklarınla bana yardımcı ol. Ayetel kursi hakkı için sana yalvarıyorum ” diye geçirin.

Sonrasında okunacak dualar şu şekildedir :

” Es elüke bismikel alel a-zezil ya şafi ya badis minne eccim . Ale mono ya bismil ekram ya ”

Bu duanın ardından 3 kere ayetel kursi 1 kerede ihlas okuyun ve ipi bir taşın altına koyup o kişinin size bağlanması için Allah’a dua edin. Sonrasında ipi o taşın altında bırakabilirsiniz , büyünüz başarıyla tamamlanmıştır. Büyü etkisini gösterene kadar ibadetinizi aksatmayınız ve sokak hayvanları için evinizin önüne bir kap su koyunuz.

Büyü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
İp Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

İp bağlama büyüsü ne zaman etki eder diye soracak olursanız bu büyünün gerçekleşmesi için en az 5 gün geçmesi gerekiyor. 5. gün güneşin doğmasıyla birlikte büyü yavaş yavaş etkisini gösterecektir.

İp bağlama büyüsü, bir kişiyi etkilemek veya birine zarar vermek amacıyla kullanılan bir büyüdür. Bu tür büyüler genellikle etik ve ahlaki açıdan kabul edilemez ve başkalarının iradesine müdahale etmek anlamına gelir. Bu nedenle bu tür büyüleri yapmak veya istemek tavsiye edilmez.

Bir ilişkiyi veya bağı koparmak istiyorsanız, bunu daha sağlıklı ve yapıcı bir şekilde yapabilirsiniz. İlişkilerde sorunları çözmek için iletişim kurmak, terapiye gitmek veya ilişki danışmanlığı almak gibi yöntemlere başvurabilirsiniz.

Unutmayın, diğer insanların özgür iradesine saygı göstermek ve onların mutluluğunu amaçlamak her zaman daha sağlıklı bir seçenektir. Negatif enerji ve zarar verme niyetinden uzak durarak, kendinizi ve başkalarını daha iyi bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Medyumbuyuler.com olarak sizlere büyüler hakkında yardımcı olmak için 7/24 buradayız.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.