Ana sayfa Büyüler Kader Açma Büyüsü Nedir

Kader Açma Büyüsü Nedir

1065
5

Kader Açma Büyüsü Nedir

Kader Açma Büyüsü Nedir
Kader Açma Büyüsü Nedir

Kader açma büyüsü , kaderinizi iyileştirmeye yarayan bir büyüdür. Elbet kader önceden yazılmıştır fakat bu kaderi daha iyi bir şekilde yaşamanız mümkündür. Önce bir hikaye ile başlayalım :

Vaktiyle bir ateşperest oğlunu evlendirmektedir. Düğün günü çok keçi ve inek kesilir. Et kokuları mahalleyi sarar. Ancak evin bitişiğinde müslüman dul bir kadın dört yetimiyle Yaşamaktadır. Hepsi günlerdir açtırlar. Kadıncağız düğün evinin kapısını çalıp ateş ister. Ancak maksadı başkadır. Belki yemek verirler diye gitmiştir. Adam kadının niyetini anlasada bir şey vermez. Kadıncağız bir daha gidip ateş ister. Yine eli boş döner. Üçüncü de yine öyle ama ne olur bilinmez bu defa acır kadına. Hallerini anlamak için dehlize iner ve dayar kulağını bitişik evin duvarına ve dinler.

Yetimcik annesine yalvarıyor. Ne olur bir daha git. Belki bu sefer bir şey verirler. Kadın ağlamaklıdır. Üç defa gittim yavrum artık utanıyorum. Adam bunu duyar kalbi sızlar güzel bir sofra hazırlatıp gönderir evlerine ve dehlize inip dinler yine. Yetimlerin en küçüğü dua ediyor. Yarabbi o nasıl bize ikram ettiyse sen de ona ikram et onu imanla şereflendir. Ardından aminnnnn sesleri yükselir. O anda kalbi döner ateşperestin. Ve şehadet getirip imanla şereflenir. Nitekim sadaka belayı önler. Ama dua kaderi değiştirir buyurmuştur büyüklerimiz.

Yani evet , dua kaderi değiştirir. Şimdi medyumbuyuler.com olarak kader açma duasını sizlerle paylaşacağız.

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü
Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Kader Açma Duası :

Allahümme inni es’elüke tevfika ehli’l-huda, ve a’male ehli’l-yakini ve münasahate ehli’t-tevbeti ve azme ehli’s-sabri, ve cidde ehli’l-haşyeti ve talebe ehli’r-rağbeti ve teabbude ehli’l-vera’i ve irfane ehli’l-ilmi hatta ahafek. Allahümme inni es’elüke mehafeten tahcuzüni an ma’sıyetike hatta a’mele bitaatıke amelen estehikku bihi rıdake ve hatta unasıhake bi’t-tevbeti havfen minke ve hatta uhlisa leke’n-nasihate hubben leke ve hatta etevekkele aleyke fi’l-umuri ve hüsni zannin bike. Sübhane Haliki’n-nur

Kader Açma Büyüsü Nedir
Kader Açma Büyüsü Nedir

Bu duayı cuma namazından sonra 5 kere okuyup şükür namazı kılın. Kaderiniz ve kısmetiniz açılacak , daha iyi bir hayat süreceksiniz.

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 YORUMLAR

  1. kader kısmet açmak için hangi dualar okunur? büyü değil ama bi hocar varmış horda dua yapan bilen varmı??

  2. KISMET ACMAK ICIN MI OLUYO BU DUA YAZILMIS HERHALDE DUALARLA YAPILIYOR ISLER KESAT

  3. Naheed Sumariyova

    Selamun Aleykum ben vefk yaptırdım hocaya kısmetim kapalı ama evlenme için iyi gibi bakalım daha bitmedi 40 günmüş kullanma süresi

  4. merhaba ben amcam için işlem yaptırdımamcam bir türlü evlenemedi istiyordu fakat bir türlü olmuyordu amcam istemedi başta ama hocamı arayıp konuşunca tamam dedi islem başladı şimdi 13. gün oldu 2 tane kız görmeye gittik ikisinden biri olacak inşallah önce Rabbim sonra sizin vesilenizle hocam

  5. Merhaba ben ruhani bir sorun yaşıyordum. İçimde bir sıkıntı, daralma, huzursuzluk. Kötü kötü rüyalar görüyordum ve baş ağrısı deli ediyordu beni. Hocamı annemle kız kardeşim bulmuş bende aradım anlattım. Hocam da işlem yapalım dedi başladık işleme 17. Gündeyim ve hiçbir sıkıntım kalmadı. Size çok teşekkür ederim hocam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.